reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

phpBB3 - instalace

khedeja (38)|23.3.2011 21:04
Zdravím, chci si založit fórum přes FREE hosting webzdarma ( na zkoušku )
Nahrání přes FTP bylo v pořádku, mám problém u kroku 7 vytvoření tabulky v databázi. Hází mi to tuto hlášku:

Můžete mi prosím poradit co s tím, popřípadě doporučit za 1. jiný hosting 2. jiný styl vytváření fóra 3. program ?
Předem děkuji za odpověď.
lglh4020 (69)|24.3.2011 10:32
hele nejsem zadny odborník, ale podle posledního radku to vypada ze v databazi uz tabulku "attachments" mas ...takze bych se mrknu do webovýho managementu toho hostingu a tabulku z databaze normalne smazal.
khedeja (38)|24.3.2011 17:05
Děkuji ale vůbec nevim kde to smazat nebo nastavit ? Přez FTp comanderu to nejde i když vše smáznu... A v phpMyAdmin jsem nic nenasel :(:(
lglh4020 (69)|27.3.2011 19:33
tak sem si to zkusil...

v phpmyadmin musis kliknout na polozku "databaze", tam na tebe vykoukne tvoje databaze, nazvana podle jmena tvoji "domeny". tu rozkliknes a v levem sloupci se ti zobrazi seznam tabulek. dole oznacis neco jako "zatrhnout vse" a das smazat. tim ci vycistis databazi.

pro jistotu bych z ftp smazal i slozku phpbb3 a nahral ji znova.

na prvni pokus se mi taky vratil error (prohlizec Opera 11.01)

druhy pokus sem udělal v IE 8. jedina zmena oproti prvnimu pokusu byla ze sem pri instalaci jako databozovy server nastavil mysql(tečka)wz(tečka)cz a port 3306. (coz ale nejspis nemelo vliv, protoze databazi si instalace overila a i v prvnim pripade).

po nejake dobe se forum nainstalovalo.

je to freeserver takze je potreba pocitat stim ze ta jejich databaze nema vykon. takze je to fakt na takove zkouseni a hrani si sam pro sebe.