Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: phpBB3 - instalace

Nováček
    Registrace
    Nov 2010

Zdravím, chci si založit fórum přes FREE hosting webzdarma.cz ( na zkoušku )
    Nahrání přes FTP bylo v pořádku, mám problém u kroku 7 vytvoření tabulky v databázi. Hází mi to tuto hlášku:

Můžete mi prosím poradit co s tím, popřípadě doporučit za 1. jiný hosting 2. jiný styl vytváření fóra 3. program ?
    Předem děkuji za odpověď.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2010

hele nejsem zadny odborník, ale podle posledního radku to vypada ze v databazi uz tabulku "attachments" mas ...takze bych se mrknu do webovýho managementu toho hostingu a tabulku z databaze normalne smazal.

Nováček
    Registrace
    Nov 2010

Děkuji ale vůbec nevim kde to smazat nebo nastavit ? Přez FTp comanderu to nejde i když vše smáznu... A v phpMyAdmin jsem nic nenasel

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2010

tak sem si to zkusil...

v phpmyadmin musis kliknout na polozku "databaze", tam na tebe vykoukne tvoje databaze, nazvana podle jmena tvoji "domeny". tu rozkliknes a v levem sloupci se ti zobrazi seznam tabulek. dole oznacis neco jako "zatrhnout vse" a das smazat. tim ci vycistis databazi.

pro jistotu bych z ftp smazal i slozku phpbb3 a nahral ji znova.

na prvni pokus se mi taky vratil error (prohlizec Opera 11.01)

druhy pokus sem udělal v IE 8. jedina zmena oproti prvnimu pokusu byla ze sem pri instalaci jako databozovy server nastavil mysql.wz.cz a port 3306. (coz ale nejspis nemelo vliv, protoze databazi si instalace overila a i v prvnim pripade).

po nejake dobe se forum nainstalovalo.

je to freeserver takze je potreba pocitat stim ze ta jejich databaze nema vykon. takze je to fakt na takove zkouseni a hrani si sam pro sebe.

Podobná témata

1. instalace win
    Od antonbaby v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 08-01-2014, 19:42
  2. Instalace OS
    Od iLianik v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 29-06-2011, 19:31
  3. Win 7 instalace
    Od semtu1 v sekci OS Windows
    Reakcí: 9
    Poslední příspěvek: 26-01-2010, 14:25
  4. Windows Vista: Instalace kb947821- příliš dlouhá instalace?!
    Od pepos01 v sekci OS Windows
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 20-08-2009, 21:24
  5. Instalace xp
    Od glacer v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 14-08-2009, 11:34