Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: Instalace windows

Občasný diskutér Avatar uživatele Tichman
    Registrace
    Aug 2009

Dobrý večer pánové,

Známa mě poprosila jestli bych ji nemohl přeinstalovat winy na jejím pro mě absolutně neznámém notebooku micromaxx mim2080 řekl jsem si že to nebude problém.

Přivezl si notebook domů, při prvním ohledání se naskytl malý problém ejhle nikde žádna cd-rom, řekl jsem si dobře udělám boot flash a bude vše v pohodě.
    Po vytvoření boot flashky jsem chtěl nabootavt ale ejhle druhý problém.
    Možnosti v biosu pro boot byly pouze PXE, CD-ROM, FDD a samozřejmě HDD. Snažil sem se ale flashku jsem k bootu nedonutil.
    A v této části se obracím právě naváz s otázkou jakou metodou nainstalovat XPčka.
    Předem díky za rady )
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

No asi ti nezbyde nic jinýho než si systém připravit na jiném PC nebo noťasu.
    Jukni [URL="http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?f=120&t=164863"][B]SEM[/B][/URL] je tam k tomu celkem zajímavá debata.
    Pokud bys tam dával Visty nebo WIN7 tak myslím že by to mělo jít i přes virtual mechaniku jako upgrade.

Starousedlík SHW Avatar uživatele zsdx
    Registrace
    Nov 2009

[quote=veny;442939]No asi ti nezbyde nic jinýho než si systém připravit na jiném PC nebo noťasu.
    Jukni [URL="http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?f=120&t=164863"][B]SEM[/B][/URL] je tam k tomu celkem zajímavá debata.
    [/quote]

Ano, instalovat v PC. Tva debata je [i]zajimava[/i], ale nic moc. Proc nezkusit navod [url=http://www.svethardware.cz/forum/showpost.php?p=280224&postcount=20]odsud[/url]?

Občasný diskutér Avatar uživatele Tichman
    Registrace
    Aug 2009

Oběma díky za rady, vyřešeno podle návodu co poskytl zsdx.

Nováček
    Registrace
    Oct 2013

Mám problem , nechci si hrát na chytrého jsem absolutní začátečník-amatěr ,jsem už na počítače starej ,ale chtěl bych se poučit a přijít na nějakě fígle.To jako mimochodem. Sehnal jsem za mírný peníz notebook MICROMAXX a chtěl bych poradit jak ho z provoznit aby chodil tochu lépe a rychleji ,nevim si stím rady .Jestly ma někdo skušenost prosím o radu ,dekuji předem pupik1954

Podobná témata

1. instalace windows 8.1
    Od Tomak_CZ v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 19
    Poslední příspěvek: 26-07-2014, 10:03
  2. Instalace windows
    Od ondrah v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 05-06-2012, 17:18
  3. Windows XP: Instalace Windows XP
    Od Benbow v sekci OS Windows