Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Tichá herní grafická karta

BM BM je offline
    Nováček
    Registrace
    Jan 2011

Zdravim, chtěl jsem si objednat tuto kartu http://www.alfacomp.cz/php/product.p...000000000013K9 ale údajně je tato karta hodně hlučná a hlavně v zátěži, což je v přímém rozporu s tim popisem na alfě. Máte s ní někdo osobní zkušennost, nebo jakou byste mi doporučili alternativu v podobné cenové relaci a srovnatelným výkonem, aby byla relativně tichá a při hraní her v zátěži nijak neobtěžovala? Já si chci objednat drahý chladič na procesor s tichými větráky od Noctua, stejně tak i větráky do skříně a dražší zdroj Enermax, tak bych byl nerad, kdyby mi to ta grafika kazila :roll: Předem děkuju za všechny postřehy a názory ;-)
    Odpovídat lze po přihlášení

Čestný člen Avatar uživatele johny__g
    Registrace
    Sep 2007

Kartu mám (od včerejška), ve 2D neslyšná, při hraní se ale už ozve. Jako tichou bych ji neoznačil, ale je pravda že mám počítač jinak velice tichý, takže jediné co mě uspokojí je asi karta s pasivem + 120 mm větrák do 700 otáček.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Grafická karta pro CAD
    Od Fundel v sekci Grafické karty
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 06-05-2011, 15:56
  2. Myši: Odolná, tichá a herní myš
    Od Resurrection v sekci Periferie
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 22-12-2010, 14:34
  3. Klávesnice: Herní tichá podsvícená klávesnice
    Od Joannis v sekci Periferie