reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Canyon CNP-WF514A - problem

Ramiel (1)|27.3.2011 13:34
Zdravím,
rád bych Vás požádal o pomoc..
Kolega mě požádal o zapojení a nakonfigurování domácího AP a to konkrétně Canyon CNP-WF514A. Je připojený pomocí wifi (anténa, 2,4GHz) k AP providera, od antény koax do routeru a z routeru pomocí UTP do dvou stolních PC a na třetím UTP chce mít to wifi AP... na AP jsem nastavil jako bridge se statickou IP pro LAN i WAN.. SSID a vše ostatní také.. Jenže po spuštění a přihlášení se na tu síť se po chvilce nastavení pro WAN vynuluje = místo nastavené IP, masky, default gateway... je tam všude zase 0.0.0.0.... v té chvilce, když to funguje je plný přístup na internet a vše ostatní... po resetu WAN nastavení funguje pouze LAN...

Už si s tím nevím rady, zkoušel jsem různé nastavené (AP jako Gateway atd.) ale AP jako Bridge, sice funguje jen chvilku, ale je to jediné nastavené co funguje.. Jestli by jste byl někdo tak ochotný a zkusil mi poradit co s tím, byl bych strašně vděčný :)
Děkuju.
EditorPO (2819)|27.3.2011 13:55
- v bridge mode WAN a firewall nenastavujes
- nastav iba LAN (vyber IP napriklad tesne vedla IP routra, napr. ak router ma 192.168.0.1, tak AP nastav na 192.168.0.2)
- vypni DHCP
- nastav wifi