Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 14 z 14

Téma: Pravidla bazaru

Starousedlík SHW Avatar uživatele wizaard
    Registrace
    Jun 2006

Zdravím,

chtěl bych, aby se moderátoři nebo správci fóra náležitě zamysleli nad věcí, která mě v sekci bazar vážně velice štve - úplně mě vytáčí, když někdo založí bazarové téma a záhy se tam objeví 5 lidí, kteří ne aby napsali "jo, beru to", jak by se očekávalo, ale napíšou: "Je to drahý" a podobně. To mi přijde absolutně proti mysli. Když přijdete do obchodu (a není to zrovna Větnamec), taky říkáte: "Jé, to auto je moc drahý, kdybyste z něj slevili 70 000, tak ho koupím.". To asi ne, spíš řeknete: "Maruš, bohužel, na to nemáme, jdem jinam", nebo: "Jsou to zloději, podívej, co za to chtěj!". Takoví obchodníci sice neprodají, ale to je přece normální. Proto si myslím, že by chtělo zavést pravidlo, že reagovat mohou např. pouze zájemci. To by bylo fér.

Zamyslete se a dojdete buď k tomu, že nemám pravdu, ale spíš bych řekl, že k tomu, že tu pravdu mám! Díky za věnovaný čas.

Čestný člen Avatar uživatele Smeli
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od wizaard
    Zdravím,

chtěl bych, aby se moderátoři nebo správci fóra náležitě zamysleli nad věcí, která mě v sekci bazar vážně velice štve - úplně mě vytáčí, když někdo založí bazarové téma a záhy se tam objeví 5 lidí, kteří ne aby napsali "jo, beru to", jak by se očekávalo, ale napíšou: "Je to drahý" a podobně. To mi přijde absolutně proti mysli. Když přijdete do obchodu (a není to zrovna Větnamec), taky říkáte: "Jé, to auto je moc drahý, kdybyste z něj slevili 70 000, tak ho koupím.". To asi ne, spíš řeknete: "Maruš, bohužel, na to nemáme, jdem jinam", nebo: "Jsou to zloději, podívej, co za to chtěj!". Takoví obchodníci sice neprodají, ale to je přece normální. Proto si myslím, že by chtělo zavést pravidlo, že reagovat mohou např. pouze zájemci. To by bylo fér.

Zamyslete se a dojdete buď k tomu, že nemám pravdu, ale spíš bych řekl, že k tomu, že tu pravdu mám! Díky za věnovaný čas.

S tím souhlasím. Bazar není od diskuze ale od prodej či nákupu, kdo nemá zájem, ať si nechá poznámky pro sebe. Kdo zájem má, ať napíše "slev o litr, já to vezmu." Jinak se stane z bazaru brzy diskuzní kroužek na téma: Jaké ceny by měly být

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Souhlas, dochází pak v Bazaru také ke zcela zbytečným hádkám, které v podstatě nikam nevedou.

Rozšířím pravidla v tomto směru.

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

snad bych jen dodal: krome pripadu typu: "koli za to muzu chtit?"

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Pravidla jsou doplněna, konkrétně bod 2.4.

Registrace
    Jun 2006

Zdravím,
    fajn, takhle nějak jsem si to představoval. Díky.

Pravidelný diskutér Avatar uživatele aldafallout
    Registrace
    Jul 2006

ja navrhuju aby bylo nejake ultimatum pro postovani v bazaru. Kazdou chvili se objevi nabidka od cerstve registrovaneho uzivatele, ktery si bohuzel ani neprecte pravidla. Ty samozrejme ihned v prvnim prispevku porusi.

Registrace
    Jun 2006

Citace Původně odesláno od aldafallout
    ja navrhuju aby bylo nejake ultimatum pro postovani v bazaru. Kazdou chvili se objevi nabidka od cerstve registrovaneho uzivatele, ktery si bohuzel ani neprecte pravidla. Ty samozrejme ihned v prvnim prispevku porusi.
    To bych nedělal, problematické příspěvky bych prostě mazal, ale určitě bych to nedával do podmínek. Když poruší pravidla, pryč s ním. Je ale pravda, že tím budou mít modi hodně práce... i když... od čeho je máme, že?

Čestný člen Avatar uživatele mech13
    Registrace
    May 2006

To bych nedělal, problematické příspěvky bych prostě mazal, ale určitě bych to nedával do podmínek. Když poruší pravidla, pryč s ním. Je ale pravda, že tím budou mít modi hodně práce... i když... od čeho je máme, že?
    mo nozna by to vyresij jeden if pri vkladani prispevku do bazaru...
    if (user.postcount<10 | user.regtime<10 | user==lama) then show_big_fucking_warning("NEUAVDET TELEFON ANI MAIL NEBO MATE BAN!");

Čestný člen Avatar uživatele boboco
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od mech13
    mo nozna by to vyresij jeden if pri vkladani prispevku do bazaru...
    if (user.postcount<10 | user.regtime<10 | user==lama) then show_big_fucking_warning("NEUAVDET TELEFON ANI MAIL NEBO MATE BAN!");
    Dobrej nápad (programátor se nezapře) ale my, MODI se o to společnými silami postaráme, nemějte strach

EDIT: Hmm, dneska se trochu zaspalo, nevím kdo z MODů tu byl nebo nebyl, já jsem sem jen v poledne hodil na přání známého jeden inzerát do poptávek a hned zas frčel do roboty. Funkční jsem byl až teď...
    Naposledy upraveno uživatelem boboco: 14-12-2006 v 18:29

Čestný člen Avatar uživatele P@pi
    Registrace
    May 2006

Mno, tak já tydle chyby často identifikuju jako první z modů, ale nejsem moderátorem té sekce... Asi si zažádám o rozšíření o další sekce .

Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od P@pi
    Mno, tak já tydle chyby často identifikuju jako první z modů, ale nejsem moderátorem té sekce... Asi si zažádám o rozšíření o další sekce .
    čím víc, tím líp. V tom bazaru se opravdu jen z 90% kontroluje tohle

Registrace
    Jun 2006

Citace Původně odesláno od boboco
    čím víc, tím líp. V tom bazaru se opravdu jen z 90% kontroluje tohle
    Nějak si nedovedu představit, co jiného tam kontrolovat ... ale myslím si, že opravdu řešení moderátory je lepší, protože není možné bránit nováčkům v psaní inzerátů. Spíš by nebylo špatné při odesílání inzerátu třeba odškrtávat políčko "souhlasím a jsem seznámen s pravidly bazaru" nebo něco na ten způsob. Jinak samozřejmě věřím, že boboco a P@pi to tady nějak "vošéfujou", dyť nám de všem vo to samý, ne?

Registrace
    May 2006

Nějak si nedovedu představit, co jiného tam kontrolovat ... ale myslím si, že opravdu řešení moderátory je lepší, protože není možné bránit nováčkům v psaní inzerátů. Spíš by nebylo špatné při odesílání inzerátu třeba odškrtávat políčko "souhlasím a jsem seznámen s pravidly bazaru" nebo něco na ten způsob. Jinak samozřejmě věřím, že boboco a P@pi to tady nějak "vošéfujou", dyť nám de všem vo to samý, ne?
    z 90% se řeší porušení pravidel bazaru nováčky (te. číslo, mail...) a z těch zbylých 10% takové to handrkování o vysoké ceně atp.

Podobná témata

1. Úplná pravidla soutěže
    Od Karel Polívka v sekci Soutěž SHWallpaper
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 26-07-2010, 18:39
  2. Pravidla soutěže
    Od Karel Polívka v sekci Soutěž o nejlepší skin pro OXID eShop
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 18-11-2009, 18:10