Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 3 z 3

Téma: Redukce z ADSL na LAN kabel?

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Koupil jsem si wifi router, ale hlavni díra na pripojeni je bohuzel adsl a ja mam inernet pres kabel, takze ho tam nemuzu "pichnout" a tudis se pripojit. Ostatni 4 dírky jsou uz na lan, ale to mi router nepripoji. Tak se chci zeptat, zda neni nejaka moznost redukce nebo vyreseni toho problemu.

Dekuji.
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od peblo10 Zobrazit příspěvek
    Koupil jsem si wifi router, ale hlavni díra na pripojeni je bohuzel adsl a ja mam inernet pres kabel, takze ho tam nemuzu "pichnout" a tudis se pripojit. Ostatni 4 dírky jsou uz na lan, ale to mi router nepripoji. Tak se chci zeptat, zda neni nejaka moznost redukce nebo vyreseni toho problemu.

Dekuji.
    Bylo by vhodne uvest konkretni typ ADSL WiFi routeru. Kazdopadne pokud se jedna opravdu o ADSL modem kombinovany s WiFi routerem a privod internetu od providera je pres ethernet kabel tak redukce mozna neni. Vstup do ADSL modemu je telefonni linka a ta ma nejen odlisnou kabelaz (celkem detail), ale hlavne kompletne odlisne kodovani a protokoly. Nejjednodussi varianta je ADSL modem s WiFi routerem vratit a koupit opravdu jen klasicky WiFi router.

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Dekuji za info. Koupil jsem ho na aukru,takze ho asi neratim zpet:/, coz je ma hloupost, ze jsem se lepe neinformoval.

Podobná témata

1. Rozhraní USB, BT...: Redukce USB - PS2
    Od computerboy v sekci Periferie
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 22-04-2013, 17:28
  2. Rozhraní USB, BT...: Redukce z USB na LPT
    Od elginor v sekci Periferie
    Reakcí: 15
    Poslední příspěvek: 18-02-2009, 22:12
  3. Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 10-01-2009, 02:07