reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

tiskárna vynechává řádky

chalupník (82)|31.3.2011 19:12
Tak jsem se půl dne bavil čištěním trysek. Konkrétně velké černé 3e. Stále mám tiskárnu Canon i 865. Speciální závada: Černá mi tiskne správně text pouze při volbě kvality tisku NEJVYŠŠÍ. Pokud dám STANDART a KONCEPT, začne vynechávat v řádcích. Třeba uprostřed písmen chybí tisk. Ostatní barvy tisknou vždy dobře. Napadá vás něco? Přeinstalovat?
johny__g (6387)|31.3.2011 19:22
Dochází inkoust nebo ucpané trysky.
chalupník (82)|31.3.2011 21:18
[quote=johny__g;444195]Dochází inkoust nebo ucpané trysky.[/quote]

No tak blbej nejsem. Inkoustu je dost a trysky vyčištěné.
K.ats (156)|6.6.2011 07:30
Jestli jsem to správně pochopil, tak Vám tiskne jen část tiskové hlavy, jako i mě začala moje tiskárna canon ip4000 tisknout půlku výšky tiskové hlavy viz. obrázek ( http://www.ulozto.cz/9222550/tisk-jpg ). Jde o závadu na tiskové hlavě a zatím jsem nezkoušel zda pomůže rozdělání a nějaké speciální pročištění. Jinak samotná hlava je dost drahá a nevyplatí se kupovat nová. Při vysoké kvalitě tisku to tiskne všechny řádky proto, že si to bere černou barvu z černé cartridge, která je určená pro barevný tisk, nikoliv pro černobílý.
Zoidik (1405)|6.6.2011 08:38
[quote=chalupník;444205]No tak blbej nejsem. Inkoustu je dost a trysky vyčištěné.[/quote]

Tak jsi asi vyčistil blbě. Jak jsi prováděl čištění?
Georginek (2957)|6.6.2011 09:35
Tak je vycisti znova, pripadne zkus vycistit nejen trysky, ale i hlavu a vse co bude jen mozne....
Dave666 (22)|20.6.2011 18:11
Mám podobný problém. Po výměně magenty v tiskárně Canon MP540 přestala tato barva tisknout a také způsobuje pruhy. Když dám vytisknout testovací vzorek trysek, tak samozřejmě 2 pruhy určené pro magentu chybí. Po provedení čištění trysek (nezáleží na tom, zda-li je normální nebo hloubkové), tiskne magenta zhruba do 1/4 papíru A4 v pořádku, pak ale začne vynechávat a druhou polovinu papíru už zase netiskne vůbec. Po provedení čištění se situace opakuje. Všechny ostatní barvy tisknou bez problémů. Má někdo nějaký návrh řešení, prosím?