reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Microsoft Outlook 2010 - kontakty

nitram8 (2)|1.4.2011 14:43
Dobrý den, mám problém s importem kontaktů (Outlook Express -> MS Outlook 2010). Import se povede, v MSO2010 se nakopírují do složky Kontakty (vedle složky Automaticky doplňené kontakty). Prohlížení je v pořádku, vizitky OK. Jenže potíž nastane, když chci vytvořit nový email, takové to automatické doplňování emailu (když začnete psát m - vyskočí vám všechy kontakty začínající na písmeno m) prostě nefunguje, ať jsou kontakty ve skupině automaticky doplňené, nebo jen Konktakty. Mohlo by se to zdát jako maličkost, jenže když se denně odesílá desítky emailů, je dosti frustrující vždy jezdit do adresáře a adresu vyhledávat ručně. Nemá někdo zkušenost, jestli se to dá rozchodit? Jinak je to pod WIN7.

předem děkuji za radu.
EditorPO (2819)|1.4.2011 15:08
nitram8 (2)|1.4.2011 15:29
Fajn, mockrát díky, tohle se určitě bude hodit. Potíž je v tom, že mám ze starého PC zálohovaný jen AdressBook, takže ten nk2 soubor je v čudu. Nicméně jsem tohle obešel jinak, dal jsem vytvořit zprávu a do adresy příjemce jsem z adresáře naházel všechny kontakty, tím se načetli do mezipaměti a vše bylo OK. Takže tenhle problém by byl vyřešen. Bohužel jen do té doby, než jsem přišel k druhému PC, kde to chtěl všechno aplikovat "na ostro", tam se mi taky krásně všechny adresy načetly a automatické dokončování chodilo, bohužel jen do té doby, než vypnu a znovu zapnu Outlook... Jak to udělám, všechno zase zmizí... Je to vlastně podobný problém jako popisoval nějaký uživatel v návodu co je postnutý výše, bohužel je tam také bez reakce.

cituji: "Ahoj, tímto postupem sice naimportuji do Outlooku 2010 mezipamět.
Ale stala se někde nějaká věc a nemohu na to přijít, kde bych mohl nalézt tu skrytou zprávu kams e to ukládá ? Teď nemyslím .nk2 soubor.
jelikož chyba se stala v tom, že po ukončení Outlooku a znovu otevření se už mezipaměť nenačte! Takže abych ji tam mohl mít, znovu tam musím naimportovat nk2 pak to tam sice mám, ale jen do dalšího vypnutí Outlooku… Tak a co teď, kde může být chyba?
I přeinstalace nepomohla, nesouvisí to s exchangem serverem? Že tam se ukádá ta neviditelná zpráva s mezipamětí ? Že by nějaký reset účtu, nebo tak něco? Díky za odpovědi …"
EditorPO (2819)|1.4.2011 17:13
skus zapnut/vypnut

a pozri sa, co sa stalo s tym suborom nk2

prekvapuje ma, ze je to len docasne a po znovuzapnuti programu to uz nefunguje ... tu je nejaky import suboru NK2, to by uz snnad malo byt trvale

[quote]Automatické dokončování u kontaktů v aplikaci Outlook (NK2)

Automatické dokončování je funkce, která zobrazuje návrhy jmen a e-mailových adres, jakmile je začnete zadávat. Návrhy odpovídají možným shodám se seznamem jmen a e-mailových adres zadávaných dříve, který se označuje jako seznam jmen automatického dokončování.

Systémy Windows 7 a Windows Vista: jednotka:\Users\uživatel\AppData\Local\Microsoft\Outlook
Systém Windows XP: jednotka:\Documents and Settings\uživatel\Data aplikací\Microsoft\Outlook[/quote]

existuje aj program na správu automatickeho dokoncovania NK2View 1.42, mozno by sa to po jeho pouziti obnovilo nastalo