reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

ASUS G53J - Hudba

Adal Rotkiv (3)|4.4.2011 23:38
Zdravím vás,

Mám notebook: ASUS G53J,

CPU - Intel Core i5-460M, 2,53Ghz
VGA - Nvidia GeForce GTX 460M; VRAM 1,5GB
OS - WIN7 Premium

S notebookem jako takovým jsem spokojen, ale zaráží mě jeho výkon při puštění muziky. Vlastním sice starší, ale stále v dobré kondici udržující se Creative Inspire P380 2.1. Na starém notebooku předvádějí svůj dobrý výkon, ale při připojení ASUSU pozná i člověk bez hudebního sluchu jako já ten velký kvalitativní rozdíl při poslechu hudby, který jsem opravdu nečekal. Mám zapnutý program "Creative EAX Gadget" vyzkoušel jsem mnoho různých variant přeměny zvuku, ale nic se neděje. Touto cestou vás prosím o radu jak tento problém vyřešit protože se nehodlám spokojit s tím, že i mobilní telefon připojený na mé Creativky hraje lépe.

Předem děkuji za rady a odpovědi.
DrZelenka (2491)|5.4.2011 00:44
Rozhodně bych vypnul "vylepšování" zvuku. Mám s ním jen špatné zkušenosti.
Adal Rotkiv (3)|5.4.2011 15:27
Ať je to "vylepšení" zapnuté nebo vypnuté je vše stejné. Nemá to na to žádný vliv, což by asi mělo... :(
DrZelenka (2491)|5.4.2011 17:54
Můžeš vyzkoušet aktualizaci ovladčů (pokud máš aktuální, tak použij starší), ale celkově od ntb nic moc nečekám (nekoukal jsem, jestli tam máš nějakou lepš zvukovku, nebo ne).
Adal Rotkiv (3)|5.4.2011 23:05
Ze stránek ASUSU (http://www.asus.cz/product.aspx?P_ID=eV4F8vu0VnKGp0nw)

"V obležení zvuku
Ruku v ruce s realistickým 3D zvukem jde plná podpora zvukových technologií EAX a THX, díky kterým se mohou náruživí hráči naplno ponořit do herních světů. Stejně tak i filmy a hudba znějí velkolepě."

Usuzuji že je chyba v nějakém ovládači nebo něčem takovém. Akorát nevím jaký a odkud ovládač mám shánět... :(