reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Microsoft outlook 2007-kontakty

Bren65 (25)|6.4.2011 12:06
Měl bych dotaz. Potřebuju přeinstalovat notebook - původně z Vistama a teď bych tam chtěl XP Professional. Poštu mám doposud na Microsoft Outlook 2007. Zprávy jsem zálohoval z C:\Users\username\AppData\local\Microsoft\Outlook - celý adresář jsem za zálohoval. Navíc jsem vytvořil ještě archiv přímo z Microsoft Outlooku - takže to mám jakoby 2x zálohované. Ale nevím, zdali je uložený také adresář z kontakty. Můžete mi někdo fundovaný poradit, zda-li jsem to udělal správně.

Díky
Zoidik (1405)|6.4.2011 12:36
Pokud jsi udělal zálohu *.pst souboru kde máš e-maily, tak ano, i kontakty se zazálohovaly. Podle toho jak popisuješ cestu, tak by to mělo být OK
Bren65 (25)|6.4.2011 14:13
Děkuju za rychlou odpověď. Zálohu mám vytvořenu a pro jistotu jsem vypálil i Recovery. Ale ten se mě nechytá jako bootovací. Asi to bude chyba při vypalování. Pořád ještě nejsem úplně rozhodnut jestli XP nebo Visty. Tak dělám i tyto kroky. Můžete mi poradit jak vypálit to Recovery?
Zoidik (1405)|6.4.2011 14:40
Na recovery odpoví spíše někod zkušenější, ale jestli je na nějakém skrytém oddíle na disku, tak by mělo snad jenom stačit ho pro Windowsy "zviditelnit" v nástrojích pro správu->Správa počítače->správa disků a pak vypálit. Jenom bych si dovolil otázku, proč rozhodování XP vs Visty a ne Visty vs W7? Má to nějaký konkrétní důvody?Přece jenom Win7 je novější, nabízí novější funkce... Pokud by jsi potřeboval XP na nějaké starší programy, tak bych spíše doporučil nainstalovat virtuální PC a do něj XPčka.
Bren65 (25)|7.4.2011 08:54
Zkusil bych ty 7, ale v tom notebooku je jen 1GB ram a je to HP a na jejich stránkách není podpora na 7 a občas se stane, že něktrerá zařízení nechtějí fungovat s dostupnými ovladači. Ale i o tom jsem přemýšlel.
Zoidik (1405)|7.4.2011 13:42
Pokud tam nemáš nějaké vyloženě speciality, tak W7 mají ovladačů dost v sobě, ale je to na tobě. Pravda, že 1GB ram je málo na Visty. W7 jsou náročné zhruba stejně jako XPčka (aspoň co jsem je měl paralelně, tak ve správci úloh mi tvrdily, že sedmičky si vzaly cca o 50MB víc ramek jenom)
EditorPO (2819)|7.4.2011 16:14
[quote=Bren65;444931]Děkuju za rychlou odpověď. Zálohu mám vytvořenu a pro jistotu jsem vypálil i Recovery. Ale ten se mě nechytá jako bootovací. Asi to bude chyba při vypalování. Pořád ještě nejsem úplně rozhodnut jestli XP nebo Visty. Tak dělám i tyto kroky. Můžete mi poradit jak vypálit to Recovery?[/quote]

pokiaľ má disk recovery partíciu, tak by sa obnova systému mala dať spustiť po zapnutí notebooku
konkrétna klávesa/kombinácia kláves je odlišná podľa typu notebooku, viac by malo byť v manuále, prípadne v samostatnej dokumentácii ohľadom recovery