Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 9 z 9

Téma: Notebook v ceně 10 000 - 12 500 Kč

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Primární požadavky: vysoký výkon -

Preferovaní výrobci:

Další komentář: Ahoj, potřeboval bych poradit od někoho zkušenějšího něž jsem já sám. Hledám notebook s cenou okolo deseti tisíc na kterém by se dalo občas zahrát nějakou tu hru (pokud to vůbec jde v této cenové kategorii, tak i novější) a hlavně sledovat a upravovat video (i v HD) a fotografie. Velikost displeje 15"+, HDD 500 Gb, HDMI. Já jsem si našel ntb od Lenovo : Lenovo Z565 P540.
    Odkaz : http://www.sonyobchod.cz/euronics/50...0-w-cam-w7-hp/
    prosím tedy o názory na tento mnou vybraný notebook a případně o doporučení nějakého jiného.
    Předem moc díky.
    Naposledy upraveno uživatelem KoMat23: 07-04-2011 v 11:40
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Za tu cenu asi nic lepšího chtít asi nemůžeš, každopádně s těma hrama bych spíš moc nepočítal ... to upravování HD videa bude na tom asi taky lahůdka.
    Za ty prachy seženeš maximálně slušnej desktop, výkonnej notebook určitě ne.

Starousedlík SHW Avatar uživatele wizaard
    Registrace
    Jun 2006

KoMat23: Za ty peníze je to ještě hodně slušný stroj. Nepředpokládám ale, že se chystáš na profesionální práci s videem (pokud ano, buď zapomeň na notebook, nebo podstatně zvyš rozpočet - pro opravdovou práci s videem je především nutnost silného procesoru a alespoň dvou fyzických disků - jeden čtení, druhý zápis). Co se her týče, na HD5470 pojedou starší hry dobře (2008 a starší), nové hry v závislosti na náročnosti v rozmezí low-medium.

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Chci si sestřihat jen videa z různých výletů, akcí, dovolených atd., takže nic velkého. Doteď jsem to střihal na hp probook 4310s a celkem se to dalo... Z her mi stačí worms, wheel of steel, starší needy apod., ostatní si zahraju na ps3. Takže když to lenovo koupím, tak neprohloupím :-)?

Starousedlík SHW Avatar uživatele wizaard
    Registrace
    Jun 2006

Pokud koupíš to Lenovo, určitě získáš notebook, který je za svou cenu minimálně nadstandardní.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Tak pokud na tom nepotrebujes hrat ty hry, mozna bych zkusil najit neco s Core i3, na strihani videa to bude urcite lepsi
    treba z Alfy HP ProBook ktery nekdo vratil ... http://www.alfacomp.cz/php/product.p...008100000015FO

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

No, to hp uz je nad muj rozpocet,chtel bych neco do deseti tisic a to lenovo je na aukru nove za 9500. A jeste jsem tam narazil na toto : http://aukro.cz/4-2ghz-6gb-ddr3-ati-...html?source=oo . Sice neni novy, ale vzhledem k tomu ze je jeste vice jak rok v zaruce,tak by mi to ani nevadilo. Co si o tom myslíte?

Moderátor Avatar uživatele speedsnail
    Registrace
    May 2006

Inzerát na úrovni pouličního vexkláka. Sčítání frekvence jader, bez uvedení přesného typu NTB, bez OS, jen integrovaná grafika.. To původní Lenovo je lepší.
    Naposledy upraveno uživatelem speedsnail: 11-04-2011 v 23:13

Nováček
    Registrace
    Jan 2010

Tak tím pádem jsem asi rozhodnut... Díky za názory.

Podobná témata

1. Notebook v ceně 22 500 - 25 000 Kč
    Od devil84 v sekci Notebooky
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 26-08-2013, 09:50
  2. Notebook v ceně 7 500 - 10 000 Kč
    Od typek.cz v sekci Notebooky
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 04-03-2011, 16:26
  3. Notebook v ceně nad 30 000 Kč
    Od khedeja v sekci Notebooky