reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

ESET Smart Security 4

DDragon (0)|8.4.2011 23:33
Dobry den,
chtel bych se zeptat na radu. V posledni dobe mi i po cistem reinstalu OS hlasi Eset tuto hlasku "nepodařilo se korektně načíst nastavení firewallu", nemate nekdo napad na reseni problemu? Jinak OS je Windows 7(32bit).
Diky:)
hugostieglitz (907)|9.4.2011 09:09
pokud je os nelegalní nic ti nepomůže
eset je placený tak zkontroluj platnost licence
pokud je legální tak před instalací esetu jdi do ovl.panelů,dej zkontrolovat stav pc-kontrola zabezpečení-zapnout bránu firewoll
počkat na zprávu centra akcí že os nenašel žádný antivir a dej vyhledat on-line
vyskočí okno kde si můžeš vybrat antivir různých firem ale to neuděláš a nainstaluješ svůj eset
veny (161)|11.4.2011 12:48
našel sem tohle tak to můžeš vyzkoušet: Spustit ESET, zmáčknout F5, v sekci antivirus a antispyware odškrtnout Zapnout ochranu součástí ESET NOD32 Antivirus (Smart Security), uložit změny (při chybové hlášce zkusit znovu, mělo by se to uložit), restart PC, spustit ESET a v sekci rezidentní ochrana souborového systému zaškrtnout Automatický start rezidentní ochrany.

Win firewall je vypnutej?Eset by ho měl vypnout při instalaci ale jen pro upřesnění.
orgi (65)|13.4.2011 20:54
Tak toto iste sa stava aj mne,mam zapnuty interaktivny mod firewallu.Ked sa ma pyta na potvrdenie komunikacie vypise mi to tu istu hlasku.Ale firewall funguje normalne.Myslim ,ze to bude chyba tejto verzie a ten firewall ma chvilkove vypadky .Mozno to odstrania v novej verzii.