reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Vhodný 3d program..

lssimon (7)|10.4.2011 14:05
Chci začít dělat do soutěžě SHWallpapper ale jelikož chci dělat 3D wallpappery a s 3D nemám zkušenost tak se vás ptám jaké 3d programy použiváte vy? Nejlépe nějaký kvalitní, měl jsem stažený Blender ale příjde mi to mo csložité.. Děkuju za váš názor
QL60 (30)|11.4.2011 09:41
No záležý asi aj čo chceš. Pokiaľ snívaš o niečom ako 3- klik a mám hotový obrázok porovnatelný so screenom z crysisu daj mi vedieť keď ho objaviš :). Pokiaľ iba nejaké písmo sú nato i jednodukšie alternatívy.

Čo ti ja ešte môžem ešte poradiť sú 3ds Max a Maya- mal som PLE (rok 2008 myslim že to bola 8.5) ale neštastnou náhodou som ho zmazal :( . Pokiaľ si študent a maš isic aneb niečo podobné pozri myslim, že sa dala zadovažiť študentská verzia (treba trošku googliť).
Osobne sem tam sa teraz oboznamujem s Blenderom nakoľko už niesom študent isic ;). Je to utrpenie hlavne na ntb bez numerickej klavesnice. osobne sa mi dosť páčila Maya.

Je jedno s čím začneš všetko sa treba učiť.

Onož by asi viac pomohlo keby si si pozrel tie papery čo asi tak chceš robiť a poprosiť autora či ti neporadí.
Salamander (6177)|11.4.2011 10:31
Na uplne zakladni, jednoduchy 3D se da pouzit http://sketchup.google.com/ ale zadny zazraky v tom nevytvoris ...
Richmond (8084)|6.7.2011 14:49
[quote=Salamander;445519]...zadny zazraky v tom nevytvoris ...[/quote]
Mno nechci se hádat, ale díky masivní podpoře pluginů je SketchUp přesně na té samé cestě jako tehdá 3DSMax :p