Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 15 z 18 PrvníPrvní ... 51314151617 ... PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 211 až 225 z 266

Téma: Jaký vlastníte zdroj?

Občasný diskutér Avatar uživatele milinn
    Registrace
    Dec 2007

teď jsem si pořídil Enermax PRO82+ 425W a jsem velmi spokojen
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2006

detto

Nováček Avatar uživatele alkaba
    Registrace
    Mar 2008

Enermax PRO82+ 425W, sice někdy píská (což bych od zdroje za 1500kč opravdu nečekal), má hlučnější větrák, ale žít se s tím dá

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od alkaba Zobrazit příspěvek
    Enermax PRO82+ 425W, sice někdy píská (což bych od zdroje za 1500kč opravdu nečekal), má hlučnější větrák, ale žít se s tím dá
    to by delat nemel, zkusil bych ho reklamovat. Na podobne sestave bez pretaktu co mas ty jsem ho mel, byl uplne tichy a tocil do 800 otacek. napiska nejaka civka na desce?

Občasný diskutér Avatar uživatele kirby16
    Registrace
    Apr 2007

Fortron 400PNF, ale nejsem s nim spokojen . Chtěl jsem Redstar, který bohužel neměli.

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od kirby16 Zobrazit příspěvek
    Fortron 400PNF, ale nejsem s nim spokojen . Chtěl jsem Redstar, který bohužel neměli.
    Spis nastesti, ne ?

Registrace
    Mar 2008

Citace Původně odesláno od ICEBOSS Zobrazit příspěvek
    to by delat nemel, zkusil bych ho reklamovat. Na podobne sestave bez pretaktu co mas ty jsem ho mel, byl uplne tichy a tocil do 800 otacek. napiska nejaka civka na desce?
    On sice točí do těch 800 ot., ale ve větráku něco cvaká...působí to dost rušivě (mám bohužel netopýří uši). Zkusím nějak vyvolat to pískání a zjistit odkud přesně pochází...na 90% to ale bude ze zdroje

Starousedlík SHW Avatar uživatele mstejska
    Registrace
    Dec 2007

neni tam treba nejaky volny dratek ktery se dotyka vetraku? Nebo to fakt spis bzuci jako civka?

Čestný člen
    Registrace
    May 2006

Neprojevuje se to pískání třebas 2-3x za den jen krátce? cca 1-3sec? Jestli jo tak to můj taky dělal a pak chcípl S tím relativně hlučným větrákem souhlasím, pochází to z ložiska....asi sou v nich smítka.

Občasný diskutér Avatar uživatele milinn
    Registrace
    Dec 2007

sem se koukal ze zadu do tej mřížky do zdroje a tam je jakoby nějaká folie esi ta nahodou nedělá ten prapodivnej zvuk. U mě nic nejde slyšet =) a teď ti ještě koukám do podpisu a tam máš Enera MODU a ne PRO =)

Registrace
    Mar 2008

Všem se omlouvám za mylné informace...dneska jsem to důkladně zjištoval a pískání pocházi z grafické karty.
    Martin Šejnoha: uff to zní celkem strašidelně ale jak jsem teď zjistil na vině je grafická karta (s tím pískáním)
    mstejska: ne nic tam nezavází...nejspíš cvaká ložisko větráku...klidně bych ho vyměnil, ale je tam ta blbá plomba a nechci přijít o záruku
    milinn: jé já si toho nevšiml, díky za připomenutí...MODU jsem chtěl původně koupit, ale nebyl na skladě tak jsem vzal PRO a zapomněl jsem si to přepsat v podpise

Čestný člen
    Registrace
    May 2006

Já si teda zdroj sám opravil(byla to banalita) ale plomba se dá snadno sundat: po pečlivém nahřátí fénem pod ni stačí zajet opatrně nožem a sloupnout jako slupku ze salámu za stálého nahřívání. Potom odložit na kousek takového toho lesklého kluzkého papíru co se sundává ze samolepek před nalepením a uschovat pro případnou reklamaci. Pak si tam můžeš vrazit větrák jakej chceš jen pozor na jednu věc... origo větrák je čtyřvývodový, má v sobě zabudovanou regulaci otáček a tak lze použít obyčejný jen po úpravě obvodů na desce zdroje. Řešení je vyvést nový větrák ven a řídit ho nějakým regulátorem, popř zapojit do MB...ale s tím opatrně aby se nestalo něco zlého pokud by se větrák zastavil.

Modu nebo Pro je fuk... větrák je stejný a zdroj samotný taky.

Moderátor / Poděs SHW Avatar uživatele ICEBOSS
    Registrace
    May 2006

On sice točí do těch 800 ot., ale ve větráku něco cvaká...působí to dost rušivě (mám bohužel netopýří uši). Zkusím nějak vyvolat to pískání a zjistit odkud přesně pochází...na 90% to ale bude ze zdroje
    Citace Původně odesláno od kirby16 Zobrazit příspěvek
    redstar sux mnohem vic nez ten fortron. co se ti na nem vlastne nelibi.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

Citace Původně odesláno od ICEBOSS Zobrazit příspěvek
    redstar sux mnohem vic nez ten fortron. co se ti na nem vlastne nelibi.
    redstar jsou LC-power s jinou nálenkou
    BTW jak oni ty watty počítaj 500W redstar má horší všechny parametry než 350W seasonic

Obyvatel SHW
    Registrace
    Dec 2007

http://megaupload.cz/images/dscn082.jpg tuhle mrchu mám už 8 let. Jede dennodenně, 3 roky z toho se počítač vypinal jednou za tyden Žadnej problém, maximálně zanesený větráček. S jednou pamětí a bednou defacto jediná původní věc ze starého počítače. A pak že i levný nemůžou být držáky

Strana 15 z 18 PrvníPrvní ... 51314151617 ... PosledníPoslední

Podobná témata

1. Jaky zdroj?
    Od all_in v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 17-07-2013, 01:02
  2. Jaky zdroj
    Od zajdax3 v sekci Zdroje
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-06-2012, 13:10
  3. Jak výkonný zdroj vlastníte?