Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.

Zobrazit výsledky hlasování: Které wallpapery Synergie Samsungu se Vám nejvíce líbí?

Hlasujících
115. Pro hlasování se musíte přihlásit
Hlasování s více možnostmi
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 27 z 27
    Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od LeArchitecto Zobrazit příspěvek
    Dukaz ti asi tezko sezeno, ale tohle napadne kazdyho nechat si prihrat od nekoho hlas, navic kamarad kamaradovi ten jeden hlas vzdy milerad da.

Ani hlasy poroty nejsou nijak zvlast objektivni. Porotci kteri hlasuji bud pet bodu, nebo jeden nedokazou nic moc ocenit a je patrne ze nad tim moc nepremysli co stoji za to a co ne
    Co se tyce porotcu, tak ve vetsine kol odpovida jejich hodnoceni viteznym mistum, takze urcite na jejich vrub nelze rici ani pul slova.
    Je pravdou ze hlasuje opravdu malo lidi a 10 znamych je schopno zamichat celym poradim, ale s tim zde nikdo nic nenadela.
    Ale jinak nevim jak ostatni, ale ja se ucastnim hlavne proto, abych se neco priucil a zlepsil a jsem vdecny za kazdy komentar k mym wallpaperum. O cenu zase tak nejde (ostatne kdyby o ni slo, tezko bych si nechal utect kolo o notebook ).
    Jinak osobne se mi vice libil tvuj wallpaper, nez ten vitezny - to je pravda. Na druhou stranu treba ve 28.kole se vytvor lugha03 neumistil vubec a povazoval jsem ho za jasneho favorita (jako i porotci). Jo proste kazdemu se libi neco jineho.
    Odpovídat lze po přihlášení

Občasný diskutér Avatar uživatele LeArchitecto
    Registrace
    Aug 2009

Ja nikoho primo nepomlouval, jen jsem rekl, ze nad tim muzem popremyslet kazdy sam v sobe.

Tak nevim zda ma cenu se snazit v tyhle soutezi o nejakou nadstavbu, stravit spoustu casu, snahy... kdyz pak staci treba i obycejny nevyrazny wallpapery.. Asi zacnu delat i blbosti na kterych se nic nepriucim a kvalitni prace budu delat pro profesne.

Btw. S druhym a tretim mistem nemam problem, aby to nevypadalo jakoze jen hanim
    Naposledy upraveno uživatelem speedsnail: 30-04-2011 v 16:10

Starousedlík SHW Avatar uživatele czhunter
    Registrace
    Dec 2007

On je Dashův wallpaper významně lepší než shredderův? V čem? Proč?

A jestli stačí k vítězství dělat obyčejný nevýrazný wallpapery - tak je dělej. Schválně jestli budeš vyhrávat.
    Asi nechápeš, že wallpaper je jen "užité umění". Já bych taky jako designér chtěl dělat to, co se líbí mně. Ale nemůžu, musím dělat to, co se líbí ostatním.
    Naposledy upraveno uživatelem czhunter: 30-04-2011 v 15:59

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Tak nevim zda ma cenu se snazit v tyhle soutezi o nejakou nadstavbu, stravit spoustu casu, snahy... kdyz pak staci treba i obycejny nevyrazny wallpapery.
    Tak se nesnaž, ne. Tohle mám strašně rád. Když nevyhraji já a nebo nebude prosazen můj pohled/názor na věc, tak se okamžitě jedná o podvod/zkreslení výsledků a všichni kdo se nepodílejí/nesouhlasí na mém výtvoru/názoru jsou podvodníci.
    Také se mi vítězné wallpapery nelíbí, v podstatě mi nepřijde ani jeden z nich moc hezký "použitelný", ale že bych musel někoho napadat z ovlivňování výsledků, to zrovna ne. Většině hlasujících tyto wallpapery přišli dobré a je nutno jejich rozhodnutí respektovat

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od czhunter Zobrazit příspěvek
    On je Dashův wallpaper významně lepší než shredderův? V čem? Proč?

A jestli stačí k vítězství dělat obyčejný nevýrazný wallpapery - tak je dělej. Schválně jestli budeš vyhrávat.
    Asi nechápeš, že wallpaper je jen "užité umění". Já bych taky jako designér chtěl dělat to, co se líbí mně. Ale nemůžu, musím dělat to, co se líbí ostatním.
    Citace Původně odesláno od kevin00 Zobrazit příspěvek
    Tak se nesnaž, ne. Tohle mám strašně rád. Když nevyhraji já a nebo nebude prosazen můj pohled/názor na věc, tak se okamžitě jedná o podvod/zkreslení výsledků a všichni kdo se nepodílejí/nesouhlasí na mém výtvoru/názoru jsou podvodníci.
    Také se mi vítězné wallpapery nelíbí, v podstatě mi nepřijde ani jeden z nich moc hezký "použitelný", ale že bych musel někoho napadat z ovlivňování výsledků, to zrovna ne. Většině hlasujících tyto wallpapery přišli dobré a je nutno jejich rozhodnutí respektovat
    Moc pěkně napsáno

Myslím, že k tomu už není třeba co dodávat.

Registrace
    May 2006

Hodnocení wallpaperů ve 32. kole Synergie Samsungu máme za námi (včetně dodatečné hodnocení členy komise dvojice wallpaperů umístěných se se stejným početm hlasů na 2. a 3. místě), nadešel čas na vyhodnocení.

Ankety o nejlepší wallpaper se zúčastnilo 115 hlasujících.

Finálové pořadí:

1. místo: shredder_1 (41% hlasů) – odměna: notebook Samsung SF510 a 3500 kreditů
    2. místo: Dash-POWER(CZ)_1 (30% hlasů) – odměna: tiskárna Samsung CLP-320 a 2000 kreditů
    3. místo: H3w3R_2 (30 % hlasů) – odměna: 2000 kreditů

Výhercům gratuluji!

Kredity jim budou připočteny začátkem nového měsíce, výherce věcných cen ohledně poslání zkontaktujeme pomocí e-mailu.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

bude nejake dalsi kolo ?
    treba bez cen, alespon se nebude nikdo hadat

Občasný diskutér Avatar uživatele looplo
    Registrace
    Apr 2011

Citace Původně odesláno od lemplik Zobrazit příspěvek
    bude nejake dalsi kolo ?
    treba bez cen, alespon se nebude nikdo hadat
    Ja se taky tesim, chci se zacit ucastnit sice se svvými schopnostmi a tvorivosti se urcite nedostanu ani do ty ankety, ale chci to konecne zkusit
    Mmjn. nove kolo by melo zacit ted se zacatkem mesice ne?

Registrace
    May 2006

Bude, odstartuje začátkem příštího týdne - v pondělí nebo v úterý.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2010

Citace Původně odesláno od Karel Polívka Zobrazit příspěvek
    Bude, odstartuje začátkem příštího týdne - v pondělí nebo v úterý.
    Na nové kolo se taky těším. Jen přidám jetště takové dva návrhy na zlepšení soutěže.
    Nešlo by udělat , aby se hlasovalo celý měsíc s tím, že náhodný hlasující obdrží určitý počet kreditních bodů ?
    Nešly by zveřejńovat na konci každého kola jména uživatelů (kdo pro koho hlasoval). Určitě by to odbouralo určité podezření týkající se hlasování.

Starousedlík SHW Avatar uživatele r34ktor
    Registrace
    Oct 2006

Citace Původně odesláno od Strogg_CZ Zobrazit příspěvek
    Nešlo by udělat , aby se hlasovalo celý měsíc s tím, že náhodný hlasující obdrží určitý počet kreditních bodů ?
    Již funguje.

Citace Původně odesláno od Strogg_CZ Zobrazit příspěvek
    Nešly by zveřejńovat na konci každého kola jména uživatelů (kdo pro koho hlasoval). Určitě by to odbouralo určité podezření týkající se hlasování.
    Viz dříve.

Občasný diskutér Avatar uživatele looplo
    Registrace
    Apr 2011

...kdyz uz by hlasovani nedopadlo pro me, coz jsem cekal, ze nedopadne
    Zapoměl si dodat: "to jen protože jsem černej!"

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. Které wallpapery CM Storm Trooper se Vám nejvíce líbí?
    Od Hana Konečná v sekci 38. CM Storm Trooper
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 26-03-2012, 20:04
  2. Které wallpapery Logitech v barvách se Vám nejvíce líbí?
    Od Karel Polívka v sekci 35. Logitech v barvách
    Reakcí: 3
    Poslední příspěvek: 28-07-2011, 23:11
  3. Které wallpapery Gigabyte G1-Killer se Vám nejvíce líbí?
    Od Hana Konečná v sekci 33. Gigabyte G1-Killer
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 25-05-2011, 10:38
  4. Které wallpapery 5 let oXy Online se Vám nejvíce líbí?
    Od Karel Polívka v sekci 31. 5 let oXy Online
    Reakcí: 44
    Poslední příspěvek: 16-02-2011, 02:36
  5. Které wallpapery MSI Military Class se Vám nejvíce líbí?
    Od Hana Konečná v sekci 26. MSI Military Class
    Reakcí: 10
    Poslední příspěvek: 01-09-2010, 01:59