reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Které wallpapery Synergie Samsungu se Vám nejvíce líbí?

Hana Konečná (28)|15.4.2011 09:57
Podívejte se výše na 10 nejlepších wallpaperů na téma Synergie Samsungu (po kliknutí na miniaturu se zobrazí větší verze) a dejte hlas až třem z nich, které se Vám nejvíce líbí.





Pro hlasování je třeba být přihlášený.

Třeba právě Vy rozhodnete, kdo získá notebook Samsung SF510.





Cena za 2. místo: tiskárna Samsung CLP-320

chart_88x88.png
LeArchitecto (89)|29.4.2011 11:40
Vyhrali Shredderovi kamaradi, navrh o jehoz kvalitach muzeme velmi pochybovat. Svitici linky, ktery jsou videt vsude, ani zadna velka idea z toho neplyne... neni k cemu gratulovat
lemplik (182)|29.4.2011 12:14
[quote=LeArchitecto;448505]Vyhrali Shredderovi kamaradi, navrh o jehoz kvalitach muzeme velmi pochybovat. Svitici linky, ktery jsou videt vsude, ani zadna velka idea z toho neplyne... neni k cemu gratulovat[/quote]

hmm dost tvrdy komentar ;) , ale teda vitezny wallpaper take nepovazuji za nejak extra zdarily. Na druhou stranu tohle kolo se mi zdalo celkove dost slabe a bylo to dano zejmena svazanosti tematu.

skoda ze nakonec nebyl zarazen tento : https://www.svethardware.cz/forum/attachment.php?attachmentid=20647&d=1298475462
byl to muj favorit
Proto jsem nakonec hlasoval pro lukase8178 za napad

Jinak samozrejme gratulace vitezum
czhunter (775)|29.4.2011 12:31
Souhlasím, že celkově žádný z těch WP není nijak moc dobrý - ani ve srovnání s předchozími koly.

Že by to Shredderovi vyhráli kamarádi si ale nemyslím, i já pro něj hlasoval, protože to sice žádná pecka není, ale chtěl jsem dát aspoň dva hlasy a nebylo tak lehké si vybrat.

Já se chtěl účastnit, i s dost dobrým nápadem, řekl bych, ale zradilo mě, že Únor má jen 28 dní :D

I tak gratuluju vítězům.
NHKG (1136)|29.4.2011 13:21
Tohle kolo bylo hodně špatné téma a výsledky tomu odpovídají. Já bych ani nemusel hlasovat, mám nějaký podivný vkus, protože wallpapery pro které sem hlasoval, vždy dopadly mizerně.
@lempik: Ten byl taky pěkný, určitě bych pro něj hlasoval kdyby byl ve finále...
Karel Polívka (1485)|29.4.2011 13:25
O konečném pořadí ve věci 2. a 3. místa rozhodne naše porota - info doplním brzy.
lemplik (182)|29.4.2011 13:55
[quote=Karel Polívka;448533]O konečném pořadí ve věci 2. a 3. místa rozhodne naše porota - info doplním brzy.[/quote]

a bude i dalsi kolo ?
H3w3R (226)|29.4.2011 15:33
[quote=LeArchitecto;448505]Vyhrali Shredderovi kamaradi, navrh o jehoz kvalitach muzeme velmi pochybovat. Svitici linky, ktery jsou videt vsude, ani zadna velka idea z toho neplyne... neni k cemu gratulovat[/quote]

čím hodnotnější ceny, tím "ukřivděné" reakce horší a horší... :thumbdown

také jsem si dělal skromné ambice na novej notebook :D (kdo ne), ale tvrdit o někom, že vyhrál neprávem, když pro něj spravedlivě hlasovala skoro polovina lidí, mi přijde na tuhle soutěž trochu přehnaná reakce ne?

gratulace shredderovi i dashovi v tomhle obzvlášť (tématicky) těžkém kole...
Dash-POWER(CZ) (82)|29.4.2011 15:58
[quote=LeArchitecto;448505]Vyhrali Shredderovi kamaradi, navrh o jehoz kvalitach muzeme velmi pochybovat. Svitici linky, ktery jsou videt vsude, ani zadna velka idea z toho neplyne... neni k cemu gratulovat[/quote]

Je to dost silný příspěvek stejně tak jako toto kolo. Co mě zklamalo tak to je počet hlasů u lukase8178 který se velice snažil a jeho práce by si zasloužila větší ocenění. :(

Jinak gratuluji shredderovi a H3w3Rovi v tomto kole a přeji hodně štěstí všem kteří se účastní následujícího.
LeArchitecto (89)|29.4.2011 17:40
Tak priznivcum grafickeho stylu nacitani windows se omlouvam za sve postrehy. Ten wall patril ke trem nejslabsim z tech hodnocenych. Neni tam nic moc co by se dalo vyzvednout, technicky ani obsahove, pro me teda. Byly tam lepsi wally kterym jsem to pral, kdyz uz by hlasovani nedopadlo pro me, coz jsem cekal, ze nedopadne. Tohle me vubec nepovzbuje k dalsi tvorbe. BOD NULA.
LeArchitecto (89)|29.4.2011 17:41
Byl bych pro kdyby veslo do pravidel souteze, dodatecne zverejneni i jmen a osob, kdo pro koho hlasoval. Co vy na to?
LeArchitecto (89)|29.4.2011 17:45
[quote=H3w3R;448568]... ale tvrdit o někom, že vyhrál neprávem, když pro něj spravedlivě hlasovala skoro polovina lidí, mi přijde na tuhle soutěž trochu přehnaná reakce ne?

gratulace shredderovi i dashovi v tomhle obzvlášť (tématicky) těžkém kole...[/quote]

No sice polovina ale kdo vi kdo to vsechno byl. Ja osobne nehonim hlasy kamaradu a tim chci promluvit do duse vsem - at se nad tim vnitrne zamysli!
robky (3195)|29.4.2011 18:10
[quote=LeArchitecto;448594]No sice polovina ale kdo vi kdo to vsechno byl. Ja osobne nehonim hlasy kamaradu a tim chci promluvit do duse vsem - at se nad tim vnitrne zamysli![/quote]

Máš na tvoje tvrdenie nejaký dôkaz?

Osobne mi už táto súťaž nič nehovorí - v poslednom čase je to iba o renderovaní, svetlách, brushoch a idea (imho to hlavné) sa niekde stratila:thumbdown
LeArchitecto (89)|29.4.2011 18:32
[quote=robky;448598]Máš na tvoje tvrdenie nejaký dôkaz?
:thumbdown[/quote]

Dukaz ti asi tezko sezeno, ale tohle napadne kazdyho nechat si prihrat od nekoho hlas, navic kamarad kamaradovi ten jeden hlas vzdy milerad da.

Ani hlasy poroty nejsou nijak zvlast objektivni. Porotci kteri hlasuji bud pet bodu, nebo jeden nedokazou nic moc ocenit a je patrne ze nad tim moc nepremysli co stoji za to a co ne
Karel Polívka (1485)|29.4.2011 18:53
[quote=LeArchitecto;448593]Byl bych pro kdyby veslo do pravidel souteze, dodatecne zverejneni i jmen a osob, kdo pro koho hlasoval. Co vy na to?[/quote]
A to by pomohlo čemu?

[quote=LeArchitecto;448594]No sice polovina ale kdo vi kdo to vsechno byl. Ja osobne nehonim hlasy kamaradu a tim chci promluvit do duse vsem - at se nad tim vnitrne zamysli![/quote]
Máte vůbec nějaký důvod/důkaz pro to, abyste takto promlouval do duší ostatním a dělal z nich ty špatné?

Prošel jsem si hlasující v anketě, porovnal jejich aktivitu, datum registrace a také IP adresy stejně jako u shreddera a nemám důvod si myslet, že toto hlasování shredder zvítězil jen díky nějakým svým kamarádům.

Chápu, že jste zklamaný, že se tentokrát Váš wallpaper neumístil na předních příčkách, ale je to o názoru - co se líbí Vám, nemusí se líbit ostatním a zase naopak. Proto mi přijdou takto vyhrocené reakce z vaší strany nefér vůči ostatním soutěžícím, pokud jsou záložené jen na Vašem vnímání kvality wallpaperu ostatních.

Navíc to není poprvé, co by se shredder umístil v první trojici, stejně jako se mnohokrát neumístil vůbec.

Vítězný wallpaper shreddera taky nepovažuji za nejzdařilejší, ale nepřekvapuje mě, že u čtenářů sklidil úspěch - je poutavý.
lemplik (182)|29.4.2011 19:15
[quote=LeArchitecto;448604]Dukaz ti asi tezko sezeno, ale tohle napadne kazdyho nechat si prihrat od nekoho hlas, navic kamarad kamaradovi ten jeden hlas vzdy milerad da.

Ani hlasy poroty nejsou nijak zvlast objektivni. Porotci kteri hlasuji bud pet bodu, nebo jeden nedokazou nic moc ocenit a je patrne ze nad tim moc nepremysli co stoji za to a co ne[/quote]

Co se tyce porotcu, tak ve vetsine kol odpovida jejich hodnoceni viteznym mistum, takze urcite na jejich vrub nelze rici ani pul slova.
Je pravdou ze hlasuje opravdu malo lidi a 10 znamych je schopno zamichat celym poradim, ale s tim zde nikdo nic nenadela.
Ale jinak nevim jak ostatni, ale ja se ucastnim hlavne proto, abych se neco priucil a zlepsil a jsem vdecny za kazdy komentar k mym wallpaperum. O cenu zase tak nejde (ostatne kdyby o ni slo, tezko bych si nechal utect kolo o notebook ;) ).
Jinak osobne se mi vice libil tvuj wallpaper, nez ten vitezny - to je pravda. Na druhou stranu treba ve 28.kole se vytvor lugha03 neumistil vubec a povazoval jsem ho za jasneho favorita (jako i porotci). Jo proste kazdemu se libi neco jineho.
LeArchitecto (89)|30.4.2011 11:40
Ja nikoho primo nepomlouval, jen jsem rekl, ze nad tim muzem popremyslet kazdy sam v sobe.

Tak nevim zda ma cenu se snazit v tyhle soutezi o nejakou nadstavbu, stravit spoustu casu, snahy... kdyz pak staci treba i obycejny nevyrazny wallpapery.. Asi zacnu delat i blbosti na kterych se nic nepriucim a kvalitni prace budu delat pro profesne.

Btw. S druhym a tretim mistem nemam problem, aby to nevypadalo jakoze jen hanim:)
czhunter (775)|30.4.2011 13:53
On je Dashův wallpaper významně lepší než shredderův? V čem? Proč?

A jestli stačí k vítězství dělat obyčejný nevýrazný wallpapery - tak je dělej. Schválně jestli budeš vyhrávat.
Asi nechápeš, že wallpaper je jen "užité umění". Já bych taky jako designér chtěl dělat to, co se líbí mně. Ale nemůžu, musím dělat to, co se líbí ostatním.
kevin00 (10238)|30.4.2011 14:22
[quote=LeArchitecto;448722]Tak nevim zda ma cenu se snazit v tyhle soutezi o nejakou nadstavbu, stravit spoustu casu, snahy... kdyz pak staci treba i obycejny nevyrazny wallpapery.[/quote]

Tak se nesnaž, ne. Tohle mám strašně rád. Když nevyhraji já a nebo nebude prosazen můj pohled/názor na věc, tak se okamžitě jedná o podvod/zkreslení výsledků a všichni kdo se nepodílejí/nesouhlasí na mém výtvoru/názoru jsou podvodníci.
Také se mi vítězné wallpapery nelíbí, v podstatě mi nepřijde ani jeden z nich moc hezký "použitelný", ale že bych musel někoho napadat z ovlivňování výsledků, to zrovna ne. Většině hlasujících tyto wallpapery přišli dobré a je nutno jejich rozhodnutí respektovat ;)
Karel Polívka (1485)|30.4.2011 17:03
[quote=czhunter;448747]On je Dashův wallpaper významně lepší než shredderův? V čem? Proč?

A jestli stačí k vítězství dělat obyčejný nevýrazný wallpapery - tak je dělej. Schválně jestli budeš vyhrávat.
Asi nechápeš, že wallpaper je jen "užité umění". Já bych taky jako designér chtěl dělat to, co se líbí mně. Ale nemůžu, musím dělat to, co se líbí ostatním.[/quote]

[quote=kevin00;448751]Tak se nesnaž, ne. Tohle mám strašně rád. Když nevyhraji já a nebo nebude prosazen můj pohled/názor na věc, tak se okamžitě jedná o podvod/zkreslení výsledků a všichni kdo se nepodílejí/nesouhlasí na mém výtvoru/názoru jsou podvodníci.
Také se mi vítězné wallpapery nelíbí, v podstatě mi nepřijde ani jeden z nich moc hezký "použitelný", ale že bych musel někoho napadat z ovlivňování výsledků, to zrovna ne. Většině hlasujících tyto wallpapery přišli dobré a je nutno jejich rozhodnutí respektovat ;)[/quote]
Moc pěkně napsáno :thumb

Myslím, že k tomu už není třeba co dodávat.
Karel Polívka (1485)|30.4.2011 18:09
Hodnocení wallpaperů ve 32. kole Synergie Samsungu máme za námi (včetně dodatečné hodnocení členy komise dvojice wallpaperů umístěných se se stejným početm hlasů na 2. a 3. místě), nadešel čas na vyhodnocení.

Ankety o nejlepší wallpaper se zúčastnilo 115 hlasujících.


[SIZE="3"]Finálové pořadí:[/SIZE]

1. místo: shredder_1 (41% hlasů) – odměna: notebook Samsung SF510 a 3500 kreditů
2. místo: Dash-POWER(CZ)_1 (30% hlasů) – odměna: tiskárna Samsung CLP-320 a 2000 kreditů
3. místo: H3w3R_2 (30 % hlasů) – odměna: 2000 kreditů

Výhercům gratuluji!


Kredity jim budou připočteny začátkem nového měsíce, výherce věcných cen ohledně poslání zkontaktujeme pomocí e-mailu.
lemplik (182)|1.5.2011 15:20
bude nejake dalsi kolo ?
treba bez cen, alespon se nebude nikdo hadat ;)
looplo (128)|1.5.2011 18:10
[quote=lemplik;448906]bude nejake dalsi kolo ?
treba bez cen, alespon se nebude nikdo hadat ;)[/quote]
Ja se taky tesim, chci se zacit ucastnit sice se svvými schopnostmi a tvorivosti se urcite nedostanu ani do ty ankety, ale chci to konecne zkusit :)
Mmjn. nove kolo by melo zacit ted se zacatkem mesice ne?
Karel Polívka (1485)|1.5.2011 18:39
Bude, odstartuje začátkem příštího týdne - v pondělí nebo v úterý.
Strogg_CZ (191)|2.5.2011 13:46
[quote=Karel Polívka;448947]Bude, odstartuje začátkem příštího týdne - v pondělí nebo v úterý.[/quote]
Na nové kolo se taky těším. Jen přidám jetště takové dva návrhy na zlepšení soutěže.
Nešlo by udělat , aby se hlasovalo celý měsíc s tím, že náhodný hlasující obdrží určitý počet kreditních bodů ?
Nešly by zveřejńovat na konci každého kola jména uživatelů (kdo pro koho hlasoval). Určitě by to odbouralo určité podezření týkající se hlasování.
r34ktor (7477)|2.5.2011 14:14
[quote=Strogg_CZ;449185]Nešlo by udělat , aby se hlasovalo celý měsíc s tím, že náhodný hlasující obdrží určitý počet kreditních bodů ?[/quote]
Již funguje.

[quote=Strogg_CZ;449185]Nešly by zveřejńovat na konci každého kola jména uživatelů (kdo pro koho hlasoval). Určitě by to odbouralo určité podezření týkající se hlasování.[/quote]
Viz dříve.
looplo (128)|2.5.2011 22:27
[quote=LeArchitecto;448592]...kdyz uz by hlasovani nedopadlo pro me, coz jsem cekal, ze nedopadne[/quote]
Zapoměl si dodat: "to jen protože jsem černej!" :)