reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

sony ericson vivaz

marekpevný (347)|16.4.2011 15:45
Ahoj.Zakládám tohle vlákno a doufám že třeba narazím na uživatele tohoto telefonu kterej mi poradí.Prolezl jsem a progooglel snad uplně vše ale nikde nikdo mi neodpověděl včetně podpory na sonyericsonu. Můj problém je zvanej internet respektive připojení skypu či facebooku.Na internet se přes ikonu v pohodě připojím ale jakmile zajedu do aplikací a chci se přip. na facebgook tak zadám přihl. udaje a nic.ikdyž na facebook se dá připojit i vstupem na net a přihlásit se tam.(postrádám smysl ikony v aplikaci)co je ale opravdovej problém je skype.po instalaci a zadání přihl. udajů mám na displeji neustále zobrazeno že se připojuje aq přitom se nic neděje.Když zajedu do připojení -možnosti tak vidím že se telefon připojuje přes o2 wap.Vůbec nechápu kde je chyba a byyl bych moc rád kdyby se tady našel třeba někdo kdo by mě poradil i v jinejch nejasnostech.Děkuji
Razi3L (612)|16.4.2011 15:52
Jediné, co mě napadá, aby jsi zkusil nastavit jako prioritu připojení k O2 internet a ne wap. Zkoušel jsi se připojit i přes wifi? Třeba na email se normálně přihlásíš? Zkoušel jsi třeba i jinej prohlížeč pro login na facebook?
edit: Teď sem se zkusil připojit s mou N95 do jedné multiplayer hry přes O2 WAP a nejde to, přes o2 internet to jde normálně.
marekpevný (347)|16.4.2011 16:03
ten facebook už ani neřeším.přes operu mini se tam připojím.Jěště mrknu nato nastavení připojení ale aktualizoval jsem i soft a mělo by to bejt dobře.Máte někdo zkušenost s klientem fring?????očem to je?????moje informace je že by to mělo sloužit k telefonování
marekpevný (347)|16.4.2011 16:57
abych to jěště upřesnil.Když připojím operu mini připojemí proběhne přes wap a jde vidět jak odesílání tak příjmání dta.Jakmile ale zapnu připojování skypu a zajedu se podívat do správce připojení tak se taky připojí přes wap data odesílá ale na straně příjmu je nula.ze sítě prostě najednou nic nejde
Razi3L (612)|16.4.2011 18:03
Jak je na tom připojení přes O2 internet?
marekpevný (347)|16.4.2011 18:56
když otevřu nastavení sít tak mi to ukazuje02-cz je již používána.jakmile se na něco připojuji automaticky najdu v sítových připojení připojování na wap.odesílám data ale nepříjmu nic.zajímavé jěe že internet a vše ostatní mi funguje
marekpevný (347)|16.4.2011 19:06
no a když to nastavím podle tohoto http://mobile.o2.cz/osobni/mobilni-telefony/210807-sony_ericsson_vivaz.html?tab=settings tak se na internet ani nepřipojím