reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Nějaké hry na doporučení?

Devouver (304)|18.4.2011 22:37
Ták píšu sem zase ohledně tohohle :))

Posledně(myslím skoro půl roku zpět?) sem měl krizi že nemám co hrát po škole a ani nic na odreagování.
Zhlédl jsem snad tuny filmů, ale prostě nic se na mě nevyvíjí dostatečně rychle, tudíž doporučené hry už mám ohrané.
Chtěl bych doporučit nějakou dobrou pařbu, všecko snad jen kromě adventur a simsů(nemám rád hry na panenky, medieval mě taky nijak zvlášť nenadchl.)
Hry by neměly být pro malý děti(myslím stupiditou) Nejrači mám RPG a strategie i když fps taky neopovrhnu. Jo a nemám rád MMORPG, je to všecko stejný jediný co mě zaujalo poslední době byl darkfall i když po vyzkoušení mě nezaujal a pak ještě mortal online, kterej je sice propracovanej, ale hodně zabugovanej.

Tady je součet co jsem všecko hrál, teda na co jsem si vzpoměl :D
- Baldurs gate 1-2
- Hafo starých RPG od Diablo až po nějaký jiný na názvy si nevzpomenu.
- Všecky TES
- Všecky gothicky i s Risenem
- Spousty starých budovatelských strategií(Tycoony hlavně)
- Minecraft
- Všecky nový hry v roce 2011(teda ty o kterejch sem věděl, patří sem Crysis 2, Shogun 2 TW aj.)
- Poslední dobou mě omrzel i Mount and Blade warband se všema různýma datadiskama.
- Mám za sebou Mass effect 1-2 i Dragon age 1-2(I když dvojka byla strašnej brak)
- Z nudy jsem si nainstaloval i Starcraft jedničku(dvojku už mám úpěšně za sebou)
- Call of duty black ops(I starší díly jsem hrál)
- Diablo 2(z nudy)
- Hearts of Iron II-III
- Civilizace IV
- Europa Universalis III
- X3 terran conflict
- Prototype
- GTA IV
- SImcity IV
- Supreme ruler 2020
A ještě hafo her, ale ty si nevzpomenu. Snad mi něco poradíte, jak zabít nudu. Dík.
Sgt.Sykes (104)|19.4.2011 14:47
Fallout si hrál?Mě osobně se nejvíce líbí New Vegas ale 3 je taktéž dobrá a má spoustu datadisků.
MMORPG tych jsem hrál spousty všechny maximalně tak den dokonce i tyden xD až na Eternal Lands to mě fakt chytlo doporučuji.
S.T.A.L.K.E.R také stojí za útratu(všechny díly)
Nezmínil ses o Assassins Creed žeby se našel někdo kdo by nehrál ani jeden díl AC?:)
Razi3L (612)|19.4.2011 15:05
napadá mě ještě F1 2010, Série Total War. Assassin's Creed ten určitě, jak psal sykes - jsou to opravdu perfektní hry. Crysis a Crysis: Warhead a Mafia 1 a 2.
hugostieglitz (907)|19.4.2011 16:38
Mafia 2 +DLC --min 18h zábavy
a co něco z klasiky např tomb raider underworld a další díly
dinko (82)|19.4.2011 16:39
Ja môžem doporučiť:
RPG Drakensang, Planescape: Tourment, Dungeon Siege, Zaklínač
RTS Supreme Commander, Total Annihilation, KKND, Z2: Steel soldiers, CaC: Red Alert 2, CaC: Tiberian sun, Tiberium wars.
FPS séria Medal of Honor, Call of Juarez 1,2, Battlefield BC2, Dead space 1,2
Akčné adventury: niečo z Tomb Raider, Indiana Jones and the Emperor's Tomb, Aplha Protocol, séria Splinter Cell, séria Thief
ďalej Oddworld, Jets and guns, Street fighter
Devouver (304)|19.4.2011 16:59
[quote=Sgt.Sykes;446857]Fallout si hrál?
S.T.A.L.K.E.R také stojí za útratu(všechny díly)
Nezmínil ses o Assassins Creed žeby se našel někdo kdo by nehrál ani jeden díl AC?:)[/quote]

Fallout sem hrál všecky díly až na new vegas, furt mi to hází bluescreen, i když pod win7 sem to ještě nezkoušel.
Stalkera sem hrál.
Assasins creed taky až na ten novej.

[quote=Razi3L;446862]napadá mě ještě F1 2010, Série Total War. Assassin's Creed ten určitě, jak psal sykes - jsou to opravdu perfektní hry. Crysis a Crysis: Warhead a Mafia 1 a 2.[/quote]

Sérii total war pařím snad od jejího začátku. Crysis - všecko projitý (ba podruhý už to není taková zábava. Spíš bych chtěl starší hry, protože ty nový mám už ohrátý.

[quote=hugostieglitz;446877]Mafia 2 +DLC --min 18h zábavy
a co něco z klasiky např tomb raider underworld a další díly[/quote]

Mafia 2 prošlá, dobrá hra. Tomb raider? Nemám rád adventury, i když jsou akční.

[quote=dinko;446878]Ja môžem doporučiť:
RPG Drakensang, Planescape: Tourment, Dungeon Siege, Zaklínač
RTS Supreme Commander, Total Annihilation, KKND, Z2: Steel soldiers, CaC: Red Alert 2, CaC: Tiberian sun, Tiberium wars.
FPS séria Medal of Honor, Call of Juarez 1,2, Battlefield BC2, Dead space 1,2
Akčné adventury: niečo z Tomb Raider, Indiana Jones and the Emperor's Tomb, Aplha Protocol, séria Splinter Cell, séria Thief
ďalej Oddworld, Jets and guns, Street fighter[/quote]


Drakensang mě nijak zvlášť nenadchl, vadí mi to ovládání na způsob WoW. Planescape sem hrál kdysi, možná mám ještě někde origoš. Dungeon siege prošlé oba díly, spíš se těším na 3. Zaklínač prošlé, těším se na 2.

Ohledně RTS total annihilation je suprovej zvlášť ta modernější verze spring, což je prakticky multyplayer. CaC nemám rád, nevím proč ale prostě mě to přijde jakýsi - divný?

FPS to jsou hry na páč hodin, to mi vydrží max 2 dny, každipádně call of juarez se mi líbil. Dead space je taky dobrý.

Adventury nemám rád, i když na tom někdo ulétává. Mě to prostě nebaví. Mám rád hry u kterejch se přemýšlí, tak i ty u kterých si můžu oddechnout. Ale nemám rád když hry jsou na mě moc složitý a já se u nich vztekám, že nemůžu udělat jednu pasáž :D
dinko (82)|19.4.2011 19:46
[quote=Devouver;446880]Spíš bych chtěl starší hry, protože ty nový mám už ohrátý.[/quote]
A čo napr. DeusEx, SystemShock, Metal Gear Solid?
Zábavný je aj Batman Arkham Asylum.

[quote=Devouver;446880]Mafia 2 prošlá, dobrá hra. Tomb raider? Nemám rád adventury, i když jsou akční.[/quote]
Tak mafia 1 bola lepšia ako 2ka.

[quote=Devouver;446880]FPS to jsou hry...[/quote]

Tu by som ešte upozornil na No One Lives Forever, zvaný NOLF hlavne dvojku, je to naozaj špičková vec od Monolith, čo sú autori FEAR (FEAR si asi hral ten by som tiež odporúčal). Tak isto voľným pokračovaním NOLFa 2 je CONTRACT JACK, ten tiež.

Potom Project IGI 1 aj 2, Ghost Recon, Advanced warfighter, Rainbow Six Vegas.
Ďalej Return to castle Wolfenstein, možno ten nový Wolfenstein tiež nebude zlý ten som ale nehral.
Saboteur sa tiež dá, ale moc ma to neoslnilo.

Skús MDK alebo MDK 2 Neviem čo považuješ za staršie...ja označujem hry od cca 2006 za nové.
A Hitmanov? Vietcong? Komixovku XIII?
A ešte Commandos.

Prakticky vlastne skoro celá produkcia Monolithu je kvalitná napr. aj Condemned: Criminal Origins, Blood, SHOGO...
3imi (48)|19.4.2011 19:50
Lineage II, Doom 3, Aion...
Sgt.Sykes (104)|19.4.2011 20:39
To AC si zahrej BrotherhooD je ze všech nejlepší ze serie.
Batman?Je na to nějaký novy patch který opravuje ty bugy co tam byli ze začátku...
pařím 3h v kuse a pak se mi to bugne mimo mapu ještě dnes nevím jak se se tam dostal
po druhé se mi to buglo tak že se mi nějak uzavřela jeskyně proste jen tunel z obou stran uzavřeny xD
NHKG (1136)|20.4.2011 06:48
Za sebe bych doporučil moji nejoblíbenější FPS hru: Hidden and Dangerous (nejlépe deluxe verzi, bonusové mise z deluxe verze jsou nejlepší), Call of Chuarez už tady padl.
No a pokud máš moře času, zkus World of Warcraft, ale počítej s tím, že pokud tě to chytne, tak tvůj normální život to může dost ovlivnit. Bratranec si kvůli tomu prodloužil výšku o 2 roky. Já sem to hrál asi 3 roky po minimálně 40 hodin týdně (to už je docela mazec zvládat něco kromě WOW a práce).. Ze strategií bych doporučil ještě sérii Age of Empires (dvojka i trojka jsou výborné, jednička je jenom horší dvojka) a HOMAM - Heroes of might and magic (nejvíc mě bavila dvojka, ale 1÷4 jsou podle mě všechny výborné, pětka mě nebavila).

[quote=Sgt.Sykes;446857]S.T.A.L.K.E.R také stojí za útratu(všechny díly)
Nezmínil ses o Assassins Creed žeby se našel někdo kdo by nehrál ani jeden díl AC?:)[/quote]
Třeba já Assasin creed nikdy nehrál, nezaujalo mě to natolik, abych to koupil. Prakticky sem nehrál ani S.T.A.L.K.E.R., sice sem to zkoušel na jednom PC které sem stavěl a mělo myslím Clear Sky přibalené zadara ke grafice, ale vůbec mě to nezaujalo.
Devouver (304)|20.4.2011 14:37
[quote=3imi;446924]Lineage II, Doom 3, Aion...[/quote]

Lineage 2 sem hrál kdysi dávno na kjednom serveru. Měl jsem už S věci a naplusovaný na +3. Pak server zrušili, kvůli nedostatku financí(Ten server byl dost hranej, byl na něj proveden DDoS útok, měsíc nefungoval a tak lidi šli jinam)

Doom 3 sem hrál, moc mě to nebavilo.

Aion se mi nelíbil. Přijde mi to takový moc... no prostě divný.

[quote=Sgt.Sykes;446931]To AC si zahrej BrotherhooD je ze všech nejlepší ze serie.
Batman?Je na to nějaký novy patch který opravuje ty bugy co tam byli ze začátku...
pařím 3h v kuse a pak se mi to bugne mimo mapu ještě dnes nevím jak se se tam dostal
po druhé se mi to buglo tak že se mi nějak uzavřela jeskyně proste jen tunel z obou stran uzavřeny xD[/quote]

To AC zkusím tedy. Jinak Batmana jsem nehrál asi ani hrát nebudu. Nemám ho rád :D

[quote=NHKG;446972]Hidden and Dangerous (nejlépe deluxe verzi, bonusové mise z deluxe verze jsou nejlepší), Call of ChuarezWorld of WarcraftAge of Empires (dvojka i trojka jsou výborné, jednička je jenom horší dvojka) a HOMAM - Heroes of might and magic (nejvíc mě bavila dvojka, ale 1÷4 jsou podle mě všechny výborné, pětka mě nebavila).
[/quote]

Hidden and dangerous sem paříval hodně, byl suprově udělanej i multyplayer, pak přišlo call of duty a všecko šlo do kopru.
WoW vím že to je fenomén, hrál jsem to, vždycky sem udělal maximální level a pak mě to přestalo bavit. Je to stereotyp. Nejvíc mě bavilo dělat questy, pak chodit do arén či dungeonů. Řvát tam na nezkušený hráče, co to je za břídili, a pak znovu, a furt dokola zbírat badge na lepší vybavení, to není nic pro mě. Ne nemám rád stereotyp a tohle na mě bylo moc. Nevím čím to je, ale prostě si nedokážu žádnou hru oblíbit tak, abych se stal "závislým", možná proto jsem hrál snad všecky hry co stály za hraní. WoW je prostě takový... o ničem, levelit pak nazbírat lepší eq a ukazovat jak máte vysoké ego tím že sejmete někoho na 3 rány nebo že dáte critical za 50k a sejmeteho téměř "instant killem". To není nic pro mě, navíc hru vám kazí mentálové co jsou na tom totálně ujetí a nedochází jim že jde jen o zábavu a nadávají vám když něco pokazíte, nejčastěji se mi to stávalo v instancích. Hrával jsem myslím za Taurena a byl jsem jako tank. Jak mi začal někdo nadávat, prostě sem leavl, ať si to udělaj sami.
Docela mě štve že se na ničem nedokážu udržet, asi to je nějaká dobrá vlastnost, protože mě to nutí něco dělat a ne tloustnout u PC. Vždycky když mě něco extrémně chytne že dokážu u toho sedět ten den od rána do rána, tak kdžy jdu spát hlodá ve mě červíček:"Co tě na tom sakra baví? DyŤ jen boucháš příšerky a zbíráš equip, na tom není nic zábavnýho." Druhý den mě ta hra prostě už tolik nebaví, proto nemám rád MMO.

AoE, super občas zahraju s kámošem dvojku přes hamachi. JAko malej sem na tom ujížděl .)

Might and Magic - mě nejvíc bavila asi 3. 4 a 5 už ne. Taky existují RPG hry na toto téma, až na grafiku je to super, skvělej příběh, skvělý všecko. To trumfne aji dnešní wowko svou epičností a zábavností. I když wowko moc epický není. Je to prostá mlátička se silnou fan bází. Kdyby před wowkem nebyl warcraft, tak po tom dnes ani pes neštěkne. Dřív byly daleko lepší MMO(Zlatá ultima) V té době navíc vycházelo myslím guld wars, což se mi zdálo 1000x zábavnější, bohužel lidi šli jak ovce za tím co znali.

Jinak poslední dobou mě štve že se moc nevydávají demíčka, pak člověku není jasný jestli ho to bude bavit nebo ne. Nemám rád warez, a když se mi hra líbí tak si ji koupím. Když nakupujete oblečení, taky si ho zkoušíte než ho zakoupíte ne?
NHKG (1136)|20.4.2011 14:56
WoW je především o Arénách a Raidech, které hraješ se stále stejnou skupinou lidí (většinou ze stejné gildy). Hrát s random lidma je opruz. :D
Zoidik (1405)|20.4.2011 14:58
Co tak Cube 2: Sauerbraten nebo Transport Tycoon :)

Napadá mě ještě jedna otázka. Na školu chodíš hrát hry nebo studovat?
Devouver (304)|20.4.2011 15:01
[quote=NHKG;447034]WoW je především o Arénách a Raidech, které hraješ se stále stejnou skupinou lidí (většinou ze stejné gildy). Hrát s random lidma je opruz. :D[/quote]

V určitým slova smyslu je wow náhražka života. Taky furt chodím se stejnýma lidma do hospy a pařit, popřípadně lovit ženský. Vyjde to nastejno sice trošku dražší, ale o to zábavnější a krásnější ^^

Já sem random nechodil, jen s lidma z gildy. Ale malý děcka jsou všude. Navíc MMO má být zábavné ne stereotypní a o tom kdo má lepší eq. Taková ultima, jéžiš kolik měsíců jsemu ní strávil :)
Devouver (304)|20.4.2011 15:03
[quote=Zoidik;447035]Co tak Cube 2: Sauerbraten nebo Transport Tycoon :)

Napadá mě ještě jedna otázka. Na školu chodíš hrát hry nebo studovat?[/quote]

Transport tycoon je super. Hlavně tam multyplayer verze. Ale už to nehraju, prostě se mi to ohrálo.

To Cube je co nějaký FPS?

Tak na škole studuju, ale já se musím během učení něčím odragovat. Třeba se 1-2 hodiny učím, pak si pustím film či nějakou hru tak na 1-1,5 hodiny a pak se du zase učit. Líp si to pak pamatuju a nejsem nervní z toho že dělám něco co mě nebaví (učit se)
Zoidik (1405)|21.4.2011 07:44
[quote=Devouver;447038]Transport tycoon je super. Hlavně tam multyplayer verze. Ale už to nehraju, prostě se mi to ohrálo.

To Cube je co nějaký FPS?

Tak na škole studuju, ale já se musím během učení něčím odragovat. Třeba se 1-2 hodiny učím, pak si pustím film či nějakou hru tak na 1-1,5 hodiny a pak se du zase učit. Líp si to pak pamatuju a nejsem nervní z toho že dělám něco co mě nebaví (učit se)[/quote]

CUBE je něco jako CS. Stejný princip. Když tě učení nebaví, tak jsi neměl chodit na školu. :p Nechci tě nějak moralizovat, ale ten poměr učení hraní by jsi měl upravit....
NHKG (1136)|21.4.2011 08:11
Ty už si skoro všechno pořádné hrál, těžko radit. Mě v poslední době nové hry nebaví, staré které za to stály jsem už hrál, tak jsem od hraní přešel na sledování anime seriálů, více chodím do hospody a taky více času věnuju svým koníčkům. Občas si akorát zahraju něco starého, teď například hraju staré COD 1. Zkus to anime, třeba tě to taky chytne. :D

[quote=Zoidik;447128]CUBE je něco jako CS. Stejný princip. Když tě učení nebaví, tak jsi neměl chodit na školu. :p Nechci tě nějak moralizovat, ale ten poměr učení hraní by jsi měl upravit....[/quote]

Nic se nesmí přehánět, já když vzpomínám na svoje roky na vysoké, tak kromě doby před státnicema jsem se učil jenom ve zkouškovém a málokdy více jak 2 hodiny za den.
Zoidik (1405)|21.4.2011 09:46
[quote=NHKG;447130]Nic se nesmí přehánět, já když vzpomínám na svoje roky na vysoké, tak kromě doby před státnicema jsem se učil jenom ve zkouškovém a málokdy více jak 2 hodiny za den.[/quote]

jj, svatá pravda. Já když chodil na vysokou, tak trávil čas v hospodách a dojel jsem na matiku... Na tu jsem byl dycky blbej :(
Devouver (304)|21.4.2011 14:56
[quote=NHKG;447130]Ty už si skoro všechno pořádné hrál, těžko radit. Mě v poslední době nové hry nebaví, staré které za to stály jsem už hrál, tak jsem od hraní přešel na sledování anime seriálů, více chodím do hospody a taky více času věnuju svým koníčkům. Občas si akorát zahraju něco starého, teď například hraju staré COD 1. Zkus to anime, třeba tě to taky chytne. :D

Nic se nesmí přehánět, já když vzpomínám na svoje roky na vysoké, tak kromě doby před státnicema jsem se učil jenom ve zkouškovém a málokdy více jak 2 hodiny za den.[/quote]

Njn :D
Já sleduju Naruta, z toho anime.
V hospě jsem když další den není škola, což je asi 2-3x do týdne :D
Tak koníčkům se věnovat nemůžu, protože rybaření není na 2 hodiny :( Jezdím už pouze občas.

[quote=Zoidik;447140]jj, svatá pravda. Já když chodil na vysokou, tak trávil čas v hospodách a dojel jsem na matiku... Na tu jsem byl dycky blbej :([/quote]

Tak já to praktikuju raději takhle :) Pak nemám stresy před zkouškovým. Jinak na matiku jsem taky poleno, né že by mi nešla, ale když to furt neopakuju tak zapomenu postupy

___

No kakždopádně díky za snahu poradit, asi si najdu holku, ta prej zabírá hodně času xD
lglh4020 (69)|21.4.2011 15:10
doufam ze uz to tady nepadlo, projel sem to tak zbezne

z RPG: Zaklinač, super system, je v tom hodne z knizky, problem je se stabilitou (docela to pada) ale doporucuju

FPS: Left 4 dead (ne 2! to je xbox s*acka pro deti), ale chce to origo at si ten multak zahrajes
Sgt.Sykes (104)|21.4.2011 22:06
Podle mého ti ten Zaklínač padal kvůli nelegal kopii nebo cracku
lglh4020 (69)|21.4.2011 22:35
mam originalku + director´s cut, chytraku ,-)
Georginek (2957)|21.4.2011 23:24
Ja sem linej to cist cely, tak kdyby nahodou tady padlo neco, co uz tu bylo....sry

Co sem hral v posledni dobe a udelalo na me dojem?
COD....vsechny dily
NFS Shift, Dirt,GRID,F1,RignRoll
Fifa 010
Stalker, FEAR1-2,HALF Life2,Wolfenstein2, Crysis 1-2, Arma2 /mam v planu/
Mafie2
TrainzSimulator 2010
Open Transport Tycoon
Ivo Mašek (507)|1.5.2011 13:09
Nechal jsem se ukecat (opět), a zakoupil HOMEFRONT (nic jiného, než FPS zásadně nehraju). No a to jsem si zase (opět) dal. Jsem zvyklý na volnost pohybu a vlastní hlavu (viz serie STALKER, ke které se často stále vracím). V Homefrontu mě furt honí, nemám čas se porozhlédnout po okolí, nemám čas si sám vymyslet co a jak nejlépe dál, při odbočení z lainy stále narážím na "plexisklo".....
16cmfan (2153)|1.5.2011 14:15
[quote=Ivo Mašek;448882]Nechal jsem se ukecat (opět), a zakoupil HOMEFRONT (nic jiného, než FPS zásadně nehraju). No a to jsem si zase (opět) dal. Jsem zvyklý na volnost pohybu a vlastní hlavu (viz serie STALKER, ke které se často stále vracím). V Homefrontu mě furt honí, nemám čas se porozhlédnout po okolí, nemám čas si sám vymyslet co a jak nejlépe dál, při odbočení z lainy stále narážím na "plexisklo".....[/quote]

Ak máš rád Freeform štýl hier, tak sa dá celkom aj ArmA II séria... nie je to síce Stalker ale je tam určitá voľnosť pohybu čo sa misií týka + editor misí.
Ivo Mašek (507)|1.5.2011 14:29
Jo, jo, znám :) Občas zahraju, když je na to specielní nálada. Je to nervák :D (tam chytneš jednu kulku, vůbec nevíš odkud, a je po tobě)
durib (1141)|1.5.2011 14:58
Ja nedam dopustit na Valve. Urcite bych zkusil Half-Life 1/2/EP1/EP2, je to pecka, navíc ted se dá výhodne koupit nejaký balík. Potom k tomu Portal 1/2 :thumb K tomu jsou samozrejme TUNY modifikaci! Nejlepsi- Ravenholm, Eye of the storm, Dangerous world. Pokud nekdo ma dalsi skvele, sem s nima!
Dále z MP L4D 1, dvojka me nezaujala- takove uz preplacnute; CSS; TF2.
Ivo Mašek (507)|1.5.2011 15:18
Dostala se ke mě modifikace: Call of Pripyat Complete (má to, tuším, 772 MB v exe souboru)., takže v nejbližších dnech opět nainstaluji Stalker - Pripyat (třetí díl z trilogie), přidám onen mod (otázkou je, zda se to vůbec podaří), a zkusíme to.
dzandra (1368)|10.5.2011 09:07
Upět jsem ulítl na diablu 2 Lod po battlenetu :D.
NHKG (1136)|10.5.2011 09:38
Zkoušeli jste někdo World of Tanks? Asi po roce hra co mě opravdu chytla. A je prakticky zadarmo, platit je možné, ale jde hrát i free a člověk ani není moc znevýhodněn (pomaliji se prokousává k lepším tankům, má méně místa v garáži a nejde hrát spolu s kámoši - pouze random grupy).
lglh4020 (69)|10.5.2011 13:20
jj hrali sme s brachou uz betu a je to docela fajn. bohuzel mi v tom chybi ta akce, cim vyssi lvl tanku tim vetsi camp. a to je nuda...vetsina lidi zajede 100m od spawnu do krovi a cekaji kde se kdo objevi ..
mech13 (5526)|10.5.2011 17:39
Hral jsi neco ze serie X-COM? Pripadne novsi UFO?

Jinak me napada Master Of Orion 2, Crusader - No Remorse, No Regret, na odreagovani Tyrian 2000

Jeste me tak napada Vampire: The Masquerade - Bloodlines


[quote=hugostieglitz;446877]Mafia 2 +DLC --min 18h zábavy[/quote]

LOL:D
jirik864 (17)|8.7.2011 17:10
Doporučuju PES a FIFU, ale to ty asi nehraješ...
Malignus (3)|22.8.2011 12:28
Já můžu doporučit sérii Imperuim Galactica (IG 1, IG 2, Heagemonia, Nexus) a SW: Empire at War i s datadiskem Forces of Corruption.
Richmond (8084)|22.8.2011 12:57
Jj, ty dvě poslední hrajem občas na multiplayer (Space Battles) :thumb Tá tá tá tátadá tátadá :D
zatara007 (18)|5.1.2013 21:40
libovolný díl ze serie assassin'S creed ne mafii 1 nebo 2
andrejus (145)|18.1.2013 21:14
Ja určite doporučujem WoT - World of Tanks. Je to dosť chytlavé. A navyše volne stiahnutelné.
Matherdet (955)|18.1.2013 21:34
Far cry 3 :D každých deset minut tam pozoruji krajinu protože je to úplná nádhera,mp nemá na bf3 ale není k zahození ;)
)aguar (235)|29.1.2013 10:13
Black Mesa Source :)
Klasika v novým kabátu.
Karel Polívka (1485)|29.1.2013 23:42
Star Trek Online

Zelený Salamander by mohl vyprávět :D
ICE_D (2754)|16.2.2013 10:47
Trochu mimo zanry uvedene v prvnim postu, ale stejne doporucim nove DmC (devil may cry). Ja osobne tento typ hack&slash rubacek nevyhledavam a neni to muj nejoblibenejsi zanr, nicmene tahle hra se podle me hodne moc povedla. Jednotlive levely jsou vyplnovany velmi kvalitnimi pribehovymy filmecky ;) Mam za sebou 4 levely (jsou dost dlouhe a ptresto nejsou stereotypni) a zatim jsem nadseny :angel :devil