Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Notebook v ceně 15 000 - 17 500 Kč

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Primární požadavky: výdrž baterie -

Preferovaní výrobci:

Další komentář: Sháním ntb. do kanceláře. 15,6" nebo 14". chtěl bych něco s dostatečným výkonem na upravu fotek - tvorba vidí a prezentací (photostory atd.) Na druhou stranu chci výdrž na baterii, takže ideálně něco s přepínatelnou grafikou. Upřednostňoval bych matný displej, ale výrobci je tam ne a ne dávat (pouze pár modelů). Ntb bude každý den přenášen (Nyní mám 15,4ntb od fujitsu) Cena od 15000 do 18000. Jestli by měl být nějaký na hranici tak možná by šlo i krapet překročit, ale ne moc.

Předem děkuji za návrhy
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Také jsem po něm pokukoval, ale prý je to jeden z nejhlučnějších notebooků

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Citace Původně odesláno od actionboy Zobrazit příspěvek
    Také jsem po něm pokukoval, ale prý je to jeden z nejhlučnějších notebooků
    No, pokud chces ale matny display, slusny vykon za tuhle cenu, tak moc na vyber nemas ...

Starousedlík SHW Avatar uživatele wizaard
    Registrace
    Jun 2006

Tady je, jak tu náznakem zaznělo, hlavně obrovský problém v tom, že tady tazatel chce výkon, ale zároveň dostatečnou kvalitu na každodenní přenášení, a to v podstatě za almužnu (pokud to porovnám s požadavky). Já nevím, na co je potřeba grafický výkon - na fotky a tvorbu videí potřebuješ procesor (eventuelně rychlý disk, nebo diskové pole, ale o tom si za tyhle peníze taky můžeme nechat zdát); navíc na tvorbu videí z fotek... Výkon bych opravdu vůbec neřešil.

ProBook 4520s není špatný notebook, ale jako pracovní nástroj na každodenní přenášení bych si ho nekoupil - je to takový hybrid mezi multimediálem a business, ale není špatný - přišel mi celkem sympatický (jen je občas nepochopitelně hlučnější, to je fakt, ale ne tolik, jak se píše).

Kvalitativně zdaleka nejlepší volbou za tyhle peníze je ProBook 6555b, horší tam je ale výdrž (reálně tak maximálně 4 hodiny). 6550b ani 6450b nejsou moc k sehnání, ty nové (prapodivné) 6560b ale ještě neznám (ovšem co jsem slyšel o 13" verzi - a podobné to bude i na větších modelech - HP opět zapracovalo na extra foukání).

Nováček
    Registrace
    Feb 2008

Co říkáte na tento? http://www.alza.cz/hp-pavilion-dv6-3...pan=heureka.cz
    jinak, ten 6555b vypadá docela dobře. Ale ten mujby měl mít vyšší výkon ne, a prý kovové tělo má .
    Naposledy upraveno uživatelem actionboy: 25-04-2011 v 16:41

Podobná témata

1. Notebook v ceně 22 500 - 25 000 Kč
    Od devil84 v sekci Notebooky
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 26-08-2013, 09:50
  2. Notebook v ceně 7 500 - 10 000 Kč
    Od typek.cz v sekci Notebooky
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 04-03-2011, 16:26
  3. Notebook v ceně nad 30 000 Kč