Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 4 z 4

Téma: Microsoft Visual C++

Obyvatel SHW
    Registrace
    Aug 2009

Čistím počítač od nepotřebných programů a vydím že mám nainstalováno tak 10 verzí Microsoft Visual C++ 2005, 2008 a 2010. Vadí to něčemu?
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW
    Registrace
    Jul 2006

Předpokládám jen runtime...jestli ti vadí, že každý zabere tak 10MB si odpověz sám.
    Jinak jsou pro běh některých programů nutné přinejmenším poslední verze (a nejsem si jistý, jestli nemusí odpovídat dokonce přesně, pak jejich odinstalováním víc pokazíš)

Obyvatel SHW
    Registrace
    Aug 2009

Citace Původně odesláno od pavel_p Zobrazit příspěvek
    Předpokládám jen runtime...jestli ti vadí, že každý zabere tak 10MB si odpověz sám.
    Jinak jsou pro běh některých programů nutné přinejmenším poslední verze (a nejsem si jistý, jestli nemusí odpovídat dokonce přesně, pak jejich odinstalováním víc pokazíš)
    Já se jen ptám, jestli něčemu nevadí, třeba jestli spolu nekolidují a ták. Jestli to je OK, tak je tam nechám.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jan 2008

Jak psal pavel_p pokud nemáš vyloženě nějaký problém tak je tam nech,teď jsem koukal a mám to stejný.
    Ono se ne nadarmo říká "nešťourat se v něčem co funguje pokud nevím co to je" a když už tak můžeš zkusit virtualizaci tam si můžeš hrát jak chceš

Podobná témata

1. Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 22-04-2014, 00:13
  2. Microsoft Visual Studio 2010
    Od Freschak v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 19-09-2012, 12:01
  3. Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 19-10-2011, 14:22
  4. Runtime Error - Microsoft Visual C++ Runtime Library
    Od johnnyknoedelmann v sekci OS Windows