reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

PunkBuster

Speda (154)|23.4.2011 08:01
Zdravím všechny občas si zahraju Battlefield 2, nebo Battlefield bad company 2. Bttlefield 2 mi jede bez problému ale u bad company mě punkbuster po každé kopne ze hry tak po 10 min. a napíše tuhle hlášku LOSING KEY PACKTTS 9003 a tohle mi nikdy nedělalo. Punkbuster jsem přeinstaloval a problém trvá nadále hry jsou samozřejmě originál nesetkal se někdo stím ?
Devouver (304)|24.4.2011 18:34
[quote=Speda;447509]Zdravím všechny občas si zahraju Battlefield 2, nebo Battlefield bad company 2. Bttlefield 2 mi jede bez problému ale u bad company mě punkbuster po každé kopne ze hry tak po 10 min. a napíše tuhle hlášku LOSING KEY PACKTTS 9003 a tohle mi nikdy nedělalo. Punkbuster jsem přeinstaloval a problém trvá nadále hry jsou samozřejmě originál nesetkal se někdo stím ?[/quote]

Píše to že ztrácíš klíčové pakety. Může to být způsobeno pomalým netem, vysokou odezvou serveru(Což je dáno i vzdálenosti od něj) Tohle je podle mě zapříčiněno připojením nebo odezvou, možná firewallem, ale nikoliv hrou.
EditorPO (2819)|24.4.2011 19:56
Evenbalance včera vydalo novú verziu PB.

Punkbuster musí bežať s admin právami.

[quote]If you run some type of personal firewall or security software, make sure that you configure it to fully allow our services, especially PnkBstrA.exe. These kicks are most often caused by our PnkBstrA.exe service failing to properly install our PnkBstrB.exe service during gameplay.
Also, several Windows 7 users have reported that the following steps corrected the issue for them:
1) login as an Administrator user,
2) open Windows Explorer and browse to c:\windows\system32 (or wherever the windows folder is on your machine) - note: if you run Windows 7 64 bit, you need to browse to c:\windows\syswow64 instead,
3) scroll down and find PnkBstrA.exe,
4) right-click PnkBstrA.exe and choose Properties,
5) click the Compatiblity tab,
6) click the button at the bottom of the window that reads "Change settings for all users",
7) click the checkbox for "Run this program as an administrator", 8) click the "Ok" buttons to accept the changes and get back out.[/quote]