reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

nejnovější mapy tomtom

First (26)|25.4.2011 15:53
Dobrý den, vlastním PDA Asus a696 s navigací tomtom a chtěl bych se zeptat, jaké nejnovější mapy k této sestavě existují. Hledal jsem všude možně ale nevím, které jsou opravdu ty nejnovější. Díky
r34ktor (7477)|25.4.2011 17:20
Nejlepší bude kontaktovat podporu.
First (26)|25.4.2011 17:53
Tam píšou stahovat přes tomtom home, jenže přes to mě nějak nejde najít to zařízení. Psat jim by bylo asi na dost dlouho..
EditorPO (2819)|25.4.2011 20:16
TomTom Home, pokiaľ viem, je určený len pre navigácie TomTom. Som jej majiteľom, takže tú aplikáciu používam na update máp.
kevin00 (10238)|25.4.2011 20:32
Co jsem trochu Googlil, tak nejčastěji je k PDA připojena navigace TomTom GO510 :notsure Bez toho, aniž by nám First napsal, jakou navigaci má k PDA připojenu, se asi nehneme.
EditorPO (2819)|25.4.2011 21:49
On asi nepripája k PDA navigáciu. Priamo v PDA má software Navigator od TomTom. Predávalo sa takéto bundle. Ak je to oficiálna inštalácia, tak by ten TomTom Home mal fungovat.
First (26)|27.4.2011 10:09
Přesně jak psal Editor, mám v PDA software Navigator od TomTom, konkrétně TomTom 5. Instalace je samozřejmě oficiální, stejně jako momentálně používané mapy, ale tomtom home nefunguje ani v PDA, ani když dám kartu do čtečky. Docela mě to štve, protože ty mapy co mám už jsou hooodně mimo....
EditorPO (2819)|27.4.2011 21:39
S a696 skúsenosť nemám, ale určite je treba skontrolovať dve veci:

1 - správnu detekciu PDA v operačnom systéme
2 - správnu inštaláciu TTHome a najlepšie jej automatické spustenie po štarte počítača

Zároveň môže byť prolém v tom, že máš v PDA starý firmware a TTHome s ním nevie spolupracovať.

http://www.asus.com/Mobile/MyPal_A696/#download

Ešte mi napadlo, že určite používaš nejakú synchronizačnú utilitu, tak ju skús vypnúť, možno bráni detekcii PDA pre TTHome.

No a záverom ešte jedna vec. Ak nemáš zaplatenú aktualizáciu máp u TomTom, tak stejne najnovšie mapy cez TTHome nestiahneš, len si trochu zaktualizuješ tú súčasnú. Inštaláciu nových máp budeš musieť urobiť ručne. Návody určite nájdeš na rôznych fórach. Len pozor, novšie mapy vyžadujú novšiu verziu navigačného software.
First (26)|28.4.2011 18:29
Firmware mám aktuální, utility jsem vypnout zkoušel, nepomohlo to. Zaplacené samozřejmě nic nemám, stačilo by mi aktualizovat tu současnou, ale bohužel jsem zatím nepřišel na to jak.
Warez mapy bych do oficiální navigace dával poměrně nerad.