reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problém s instalací

Devouver (304)|26.4.2011 21:28
Dobrý den,
Nepročítal jsem celé fórum, tak se nezlobte, kdyby to tu náhodou bylo.
Rozhodl jsem si pořídit další 4GB ram a tím přejít na 64bit verzi. Jenže co se nestane. Po nabootování a načtení dat instalační obrazovka zamrzne jen s kurzorem a modrým pozadím, kde se mě to mělo ptát jakej jazyk chci použít.
Problém je že sem z toho DvD instaloval již prve a bezproblému. Momentálně akorát mám ve stroji HD4350, protože HD4850 je na reklamaci, ale to by na to nemělo mít podle mě mít vliv. Aktuálně mám nainstalované Win7 32bitové. Kde je zakopaný pes?

Děkuji za odpovědi

PS:
Teď zkouším instalaci ve windowsech, tak pak napíšu jestli jsem uspěl.
Georginek (2957)|26.4.2011 21:30
:rolleyes: Co je to za desku? Co tam bylo za pameti? Podporuje deska 8GB? Jak to vidi BIOS?
Devouver (304)|26.4.2011 22:53
[quote=Georginek;448050]:rolleyes: Co je to za desku? Co tam bylo za pameti? Podporuje deska 8GB? Jak to vidi BIOS?[/quote]

NA co potřebuješ vědět co to je za desku? Samozřejmě že podporuje 8GB RAM, to bych to tam nerval zbytečně ne? Paměti tam furt jsou stejný, akorát sem přidal do druhýho dual channelu dalších 4GB ram. Takže Již 8GB tam je.
BIOS vidí normálně 8GB.
Já spíš chci vědět co mi to udělalo za paskvil, k tomu snad není nutné znát můj PC? Každopádně jsem t onasntaloval přes wokna a už to šlape, takže prosím o lock.