reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Help to OPEN GL

Lumir79 (4)|26.4.2011 23:43
čau mám jeden problém hrávám cs 1.6 a koupil sem si novou grafiku sapphire HD 3870 a nejde mi prepnout grafika ve hře na open GL s jinýma hrama nemám problem jen s cs 1.6 , když to přepnu na open GL napíše mi to tohle (the specified video mode is not supported.The game will now run in software mode.) a hra se spustí zase v software modu a je to děs nedá se to hrát . Mám nejnovější ovladače z sapphiretech.com přímo na mou grafiku a stejně mi to nejde , jo a mám Win7 ( ultimate). Děkuji všem a doufám , že se to podaří rozlousknout bo už fakt nevím co s tím.
johny__g (6387)|27.4.2011 08:23
Raději stáhni nové ovladače ze stránek AMD. Kdoví co tam má Sapphire za vykopávky. S původní grafikou hra jela dobře? Nějaké nové patche nejsou?

Předpokládám že ty win jsou legální a máš všechny aktualizace. Nejsem si jistý že openGL je v defaultu instalováno.
V D3D hra hrát nejde? Ale to nefungují cheaty, že?
Lumir79 (4)|27.4.2011 17:28
v D3D to jde hrat ale je to taky pekne kostickovany hnus, jj pri stare grafice mi to slo, win7 mam crackly to mam v poradku, tak zkus mi pls najit nejaky ovladac a ja ho vyzkousim
Georginek (2957)|27.4.2011 17:51
No, to si neumis najit ovladace na strankach AMD? Ja sem mel podobny problemy s Half Life1. Taky sem jel na OpenGL.
To,ze mas W7 "crackly"sme jako necetli.....:rolleyes:
Lumir79 (4)|27.4.2011 18:18
nwm ovladacu sem zkousel mnoho podle me to tim nebude, ale tak stahuju dalsi z toho AMD no
Lumir79 (4)|27.4.2011 18:45
tak stahl sem z AMG.com uplne stejny jako mam v pc stejne verze aji komplet nazev soubory i kapacita a uz mi to jde :D , ale mam vysoky ping a nwm co to zas je mam 90 a mam metropolitni net 10Mb/s vzdycky sem ho mival tak do 20