Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: Vzdálená plocha

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2011

Mám takový menší problém s připojováním k vzdálené ploše Windows 7. Máme doma wi.fi ke které se připojuje soused, který má os windows 98 a k němu se aspoň připojím k dokumentům. U nás doma máme dva počítače s os Windows 7 a nejde ani z jednoho počítače se připojit k dokumentům druhého. Mám navíc zaškrtnuté to políčko k přístupu k vzdálené ploše. Nevím si s tím rady.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele zsdx
    Registrace
    Nov 2009

Citace Původně odesláno od Overdose Zobrazit příspěvek
    Mám takový menší problém s připojováním k vzdálené ploše Windows 7. Máme doma wi.fi ke které se připojuje soused, který má os windows 98 a k němu se aspoň připojím k dokumentům. U nás doma máme dva počítače s os Windows 7 a nejde ani z jednoho počítače se připojit k dokumentům druhého. Mám navíc zaškrtnuté to políčko k přístupu k vzdálené ploše. Nevím si s tím rady.
    V Centru siti a sdileni mas jaky typ site /Verejna - Domaci - V praci/? A chces se pripojovat ke vzd. plose nebo jen sdilet dokumenty?
    Je to o spravnem nastaveni.

Občasný diskutér
    Registrace
    Mar 2011

Mám domácí síť a chtěl bych sdílet dokumenty a pokud to půjde tak i připojení na vzdálenou plochu.

Obyvatel SHW
    Registrace
    Feb 2011

Odpověď je na stránkách MS.
    Připojení ke vzdálené ploše nelze použít pro připojení k počítačům se systémem Windows 7 Starter, Windows 7 Home Basic nebo Windows 7 Home Premium.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Nevím k čemu ji potřebuješ ale ve vlastní domácí síti mi k přístupu k souborům v jiných strojích slouží Total Commander či jiný souborový manažer. A pokud chceš pracovat na ploše jiného stroje doporučuji instalovat logmein, vše o něm najdeš na jejich webu logmein.com. Pracuje spolehlivě a se zabezpečením a máš to přístupné odkudkoliv. Nejen ve vlastní sítí ale z celého světa a zašifrovaně.

odb odb je offline
    Obyvatel SHW
    Registrace
    May 2006

Ak chces pristupovat k zdielanym suborom na win7 zo starsieho operacneho systemu ako je win7, tak potrebujes vo win7 nastavit moznost aby win7 akceptoval menej bezpecne pripojenie k zdielanym adresarom.

Nemam po ruke win7 aby som ti to vedel presne popisat ale zajtra v praci to mozem pozriet a napisat ti presne, kde to je.

p.s.Toto je jedna z veci, co vo win7 MS poriadne skomplikoval. Bezny uzivatel toto nema sancu sam najst a nastavit. To nastavenie malo byt na inom mieste a trochu zrozumitelnejsie. MS vseobecne skomplikoval nastavovanie win7 oproti winXP. Win7 nieje zly ako taky ale to ovladanie poriadne pomotali.

Obyvatel SHW
    Registrace
    Feb 2011

Vzdálený přístup se nastavuje:
    Ovládací panely\Systém
    a tady vlevo nahoře je "Nastavení vzdáleného přístupu".
    Samotné nastavení není až tak náročné.

Podobná témata

1. Reakcí: 14
    Poslední příspěvek: 29-04-2010, 11:01
  2. vzdalena plocha pro Linux
    Od b337 v sekci OS Linux
    Reakcí: 16
    Poslední příspěvek: 16-09-2008, 13:16
  3. Vzdálená plocha VISTA
    Od crasher.km v sekci OS Windows
    Reakcí: 17