Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední
Zobrazené výsledky: 1 až 15 z 27

Téma: Víkendová diskuze: Sledovali jste MČR 2011?

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

Tímto Vás zveme na Víkendovou diskuzi na téma:

Sledovali jste MČR 2011?

Sledovali jste před 14 dny Mistrovství České republiky v počítačových hrách v přímém přenosu? Jak se Vám líbilo? Co říkáte na zvolené hry a na finálová utkání – zvládli byste je lépe? Chcete něco vzkázat výhercům (tzn. mistrům ČR)? Zapojte se do diskuze!

Akci pořádal o víkendu 22. až 24.4. portál PLAYzone.cz. Celkem se soutěžilo o věcné ceny v hodnotě cca 260 000 Kč. O titul mistra ČR se soutěžilo v:

• akčních titulech Counter-Strike 1.6 a Counter-Strike: Source
    • fotbalovém simulátoru FIFA 11
    • závodní arkádě TrackMania Nations Forever
    • sci-fi strategii StarCraft II.

Podrobnější zhodnocení naleznete v této aktualitě. Přímý přenos jste mohli sledovat i na našem serveru, jelikož Svět hardware byl mediálním partnerem.

Zúčastnit se mohou i neregistrovaní, stačí stisknout tlačítko Odpověď u levého okraje stránky nad a pod příspěvky.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Zoidik
    Registrace
    Sep 2006

Ono se něco takového pořádá?

Plně chápu mistrovství v hokeji, fotbale a jiných sportech. Ale soutěžit v tom, kdo zastřelí v CS víc soupeřů, nebo kdo přežije déle, případně kdo zajede rychlejší kolo je IMHO úchylné a hodné doktora Chocholouška

Šéfredaktor SHW / Admin Avatar uživatele Karel Polívka
    Registrace
    May 2006

No vidíte, někdo zase třeba považuje fotbal (aneb běhání za kulatým nesmyslem) za něco, co je hodné doktora Chocholouška :-).

Nechme pls stranou to, zda poměřování sil v počítačových hrách uznáváte nebo ne (někdo zase třeba neuznává klasický sport, protože je... já nevím, fyzicky namáhavý?) a zaměřme se v diskuzi na akci jako takovou, která byla bezesporu zajímavá.

To píšu jako sportovně aktivní člověk (přestože fotbal mi nic neříká), i jako dříve hodně aktivní hráč PC her :-).

Starousedlík SHW Avatar uživatele Zoidik
    Registrace
    Sep 2006

Citace Původně odesláno od Karel Polívka Zobrazit příspěvek
    (aneb běhání za kulatým nesmyslem)
    To já taky považuju za blbost se za tím honit, ale na mistrovské úrovni to má aspoň nějaký glanc :-)

Tak teda k tématu. Neznám tohle mistrovství a nesledoval jsem.

Starousedlík SHW Avatar uživatele czhunter
    Registrace
    Dec 2007

Vůbec jsem nevěděl, že se něco takového konalo.

A i kdybych to věděl, stejně bych se nedíval, stejně jako na hokej, fotbal nebo cokoliv jiného.
    Takové věci si zapnu, akorát když se potřebuju učit, protože se tam neděje nic zajímavého a nevyrušuje to na pozadí.

Obyvatel SHW Avatar uživatele Ivo Mašek
    Registrace
    Feb 2007

Stále si rád zahraji PC hry (ovšem jsem velmi vybíravý). O mistrovství v počítačových hrách povědomost mám, není to pro mě neznámá informace., ale průběh a výsledky jsem nesledoval. Přece jenom, zase takový šílenec nejsem . Samozřejmě, je to o úhlu pohledu.
    Apropó: Fotbal také opravdu nemusím.
    Doplněk: Jak tak sleduji, tak "mladí" kluci o mistrovství nevědí, a starej skorodědek o tom ví (to je nějaký divný)

Neregistrovaný

Věděl sem že se koná, ale ten vikend jsem byl na kalbě. Gril a pivo mělo přednost.

Podíval bych se už jen ze zvědavosti, na jaké úrovni je dnešní špička. Škoda že počet her byl docela omezný, třeba takový quake live by mohl byt hodně zajimavý.

Neregistrovaný

Citace Původně odesláno od Zoidik Zobrazit příspěvek
    To já taky považuju za blbost se za tím honit, ale na mistrovské úrovni to má aspoň nějaký glanc :-)
    coz samozrejme u her neplati, ze? ))
    tohle muze napsat pouze clovek co ma obe ruce leve a nikdy zadnou MP hru nehral, nebo hral a vzdycky dostal hrozne na p*del

Občasný diskutér Avatar uživatele Japkoslav
    Registrace
    Nov 2007

Přenos jsem prakticky nesledoval. Klikl jsem na odkaz poprvé - Fifa (no děkuju pěkně ), po pár hodinách jsem to zkusil znovu a furt Fifa. To mi opravdu stačilo, na fotbal nekoukám ani v televizi, takže přenos z počítačového zpracování fotbalu už mi tuplem nic neříká.
    Jinak hry pro soutěžení, až na Fifu, byly vybrány celkem dobře. Škoda jen, že nebyly vybrány disciplíny jako klan vs. klan v Battlefieldu BC2 nebo třeba League of Legends / Dota/ HON.

Starousedlík SHW
    Registrace
    Feb 2008

Vím, že se to konalo, ale nesledoval jsem. Raději bych si to přímo zahrál. Dívat se na někoho, jak paří, mě velice nebaví.

Nováček
    Registrace
    Apr 2009

Popravdě už je pomalu na čase, aby si nehráči začali uvědomovat, že soutěžní hraní her se, v současnosti, už řadí mezi sporty, i když elektronické. Jsem rád, že se MČR zase rozjelo, mělo dobrou organizaci i zázemí. Já osobně jsem sledoval jen přenosy ze Starcraftu II, ale stálo to za to. Člověka může současně bavit sport (i když fotbalu taky zrovna neholduju, přijde mi to uhozený) i hraní her. Public jsem nikdy pořádně nehrál, týmové hraní je o něčem jiném, než si jít jen tak zastřílet, kdo to myslí alespoň trochu vážně, musí se chovat stejně, jako ve sportu. Trénovat, vyvíjet a zkoušet taktiky a hlavně myslet. Všechno je to jen o soutěživosti a to je jedna ze základních vlastností člověka.

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele EditorPO
    Registrace
    May 2006

Pridám sa k Ivovi, tiež mám svoje roky a hry ma zaujímajú skôr ako admina herného serveru. Ale keď chcem urobiť kvalitný server, tak tú hru musím aj vyskúšať. Týka sa to WoW, CS, CoD a samozrejme TMN (SHW server).

MČR 2011 som stihol akurát záver a pozrel som si hodinový záznam TMN. V Čechách a na Slovensku máme veľa dobrých hráčov, ale škoda, že málo sponzorov. Pritom viem, že v zahraničí sa okolo majstrovstiev a prípravy na ne točia pekné peniaze. Špičkoví hráči sa s tým dokážu aj uživiť.

Nováček
    Registrace
    May 2006

Nesledoval jsem. Čekám na zajímavější mistrovství ČR. Třeba háčkování přehozů na stoly nebo flusání na dálku.

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2006

Nesledoval jsem a vůbec nelituji. Nesleduji většinu sportů a tenhle mezi ně patří. Přeci jen klasický sport je na úrovni, kdy se může zúčastnit opravdu každý, prospěšná věc. Když člověk proběhá hodiny na plácku za mičudou, může mu to jedině prospět. O počítačových hrách bych si totéž říct nedovolil. Jako sport pro pohybově či jinak postižené jedince ale může být takové MS určitě skvělá věc!

Na druhou stranu věřím, že kdyby se mnou zrovna mlátila puberta, možná bych se díval už jen proto, abych vzdoroval rodičům, tvrdícím přesně to co jsem napsal výše

Občasný diskutér
    Registrace
    Apr 2011

Nesledoval jsem, protoze ty hry co se tam hraji me moc neberou, mozna tak ten Starcraft 2. Skoda, uz uz neni warcraft 3 na vysluni, to melo aspon grady

Strana 1 z 2 12 PosledníPoslední