reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Jakou bluetooth myš k notebooku?

hunti (6)|7.5.2011 11:13
Zdravím,

Můžete někdo doporučit bluetooth myš k notebooku?

Požadavky:
- dobrá funkčnost na prostěradle, skle... atd.
- menší
- cena do 1000Kč

Líbí se mi Microsoft Bluetooth Notebook Laser Mouse 5000, ale z diskuze na czc jsem pochytil, že má problémy s funkčnosti na atypickém povrchu...
H3w3R (226)|7.5.2011 16:43
do notebookové myši už bych znovu nešel...

1. problém: baterky večně docházely, musel jsem koupit kvalitní baterky a jedny byly večně v myši, druhé věčně s nabíječce...
2. měl jsem problém s bluetooth, když jsem notebook uspal a později probudil, často nedokázal opět myš najít
3. celkem nepřijemné, když ti během on-line nebo LAN hry vypadne myš (ale to je vedlejší problém )
4. problém a asi nejdůležitější: po pár měsících jsem začal mít problém se zápěstím (veškerá ergonomie držení jde u tak malé myši totálně stranou)

při výběru notebookové myši bych se hodně zaměřil hlavně na to, jestli opravdu potřebuju ušetřit v kabelce těch 5x5 cm místa...
vyjma problémů výše popsaných jsem s touto myší (http://www.zdnet.co.uk/reviews/acces...ical-39186071/) neměl žádný jiný problém)
xmarek (1676)|7.5.2011 16:55
[quote=hunti;450289]Líbí se mi Microsoft Bluetooth Notebook Laser Mouse 5000, ale z diskuze na czc jsem pochytil, že má problémy s funkčnosti na atypickém povrchu...[/quote]Na můj vkus hrozně poruchová myš. Abych pravdu řekl, nemám s myšmi (ježiš to je blbé slovo. :D) Mrkvosoftu dobré zkušenosti. Raději bych se poohlédl po myších jako je:
http://mysi.heureka.cz/logitech-marathon-mouse-m705/
a nebo klasické Nano:
http://mysi.heureka.cz/logitech-vx-nano-cordless-laser-mouse-for-notebooks/
vivid.sk (132)|15.5.2011 14:34
Tiez prave hladam mys k notebooku, tak sa zveziem v teme, ktoru zalozil hunti.

V podstate podobne naroky +:

- dobra vydrz baterky (aspon pol roka)
- funkcnost na roznych povrchoch, ktore nie su rovne (bezne to bude kozena sedacka).
- tlacitka back/forward (pripadne aj multifunkcne kolecko, ale to nieje podmienka)
- privital by som spolupracu s internym notebookovym BT, aby som neprisiel o jeden USB.


Skusenosti s inymi:
K HTPC mam mysku Microsoft Wireless Mouse 5000, ktora bola v tomto kombe.
Tato naozaj nie je zla. Okrem toho, ze funguje dobre na vsetkych povrchoch, ma dobru vydrz baterky, zial nema ziadny odpor pri otacani koleckom a ten preferujem (ocakavam aspon jemnu spatnu informaciu od kolieska pri jeho otacani, ako som bol zvyknuty pri tejto obycajnej myske od M$).
Longerski (31)|17.8.2011 08:41
Dobrý den.
Navážu také na dotaz na bluetooth myš k notebooku. Zakoupil jsem netbook Lenovo S205. Je lepší k němu připojit přímo BT myš nebo je lepší pořídit nějakou s jiným přijímač do USB. Byl bych spíše pro to BT, ale nechám si poradit.
Pokud máte nějaký typ na přímo nějakou myš, na kterou máte dobré reference nebo zkušenost, hoďte ji sem. Cena +-500kč
Díky
Honza23 (490)|17.8.2011 10:25
Já bych šel určitě do Logitech M705. Velice šikovná myška, která se hodně hodí k notebookům.
Longerski (31)|17.8.2011 10:40
Myš asi pěkná, ale chtěl bych spíše něco s menšími rozměry. Aby se mi to vlezlo do pouzdra k S205.