Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 10 z 10

Téma: Jakou koupit myš?

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2011

Zdravím.
    Za pár dní mám narozeniny a chci si koupit nějakou lepší myš. Využíval bych jí hlavně u FPS stříleček jako je Combat Arms a Battlefield, ale i k práci a surfování po internetu, nebo s Windows.
    Nyní mám Genius Navigator 600, je to podle mě dobrá myška, ale v její době ještě ani nebyl Windows 7 a hlavní problém je, že mi "nefunguje" scrolovací kolečko a myš mi už připadá, že není nejpřesnější. Když chci tím kolečkem popojet, dělá si co chce.
    Nevím jestli si vybrat bezdrátovku, nebo s drátem. U myší mi bezdrátová připadá výhodnější, ale drátovka má zase lepší parametry.
    Jak už jsem psal, využíval bych jí hlavně jako herní. Nevím jak moc je velký rozdíl u optiky která nesvítí a která svítí oranžově, tato moje nesvítí. Myš by mohla být vetší než tahle moje a klidně i těžší. Ale nechci zase nějakou drahou, spokojil bych se s cenou kolem 400,-, protože za tuhle cenu už se dají sehnat podle mého slušné. Kdž by u ní byly i nějaké další tlačiítka, nezlobil bych se. Pak poraďte pls i jakou podložku.
    Díky moc za vaše rady a budu vybírat.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Navrhol by som niečo od A4tech ... sám mám jednu doma (XL-750BK) a som vcelku spokojný. Podložku pod ňu nepoužívam (jazdím po stole). Skúšal som ju na razer goliathus, ale nebolo to ono ....možno nejaká pevná podložka (nie látková) by bola lepšia

Starousedlík SHW Avatar uživatele NHKG
    Registrace
    Mar 2008

Osobně po špatných zkušenostech s bezdrátem už kupuju jenom drátové. Nejsou pak problémy s baterkama. Pokud možno kup laserovou, na parametrech moc nezáleží pokud nejsi nějaký velký hráč akčních her. Doporučil bych ti toho Logitecha co mám doma i v práci, ale stojí trochu víc.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

mám rovněž špatné zkušenosti s bezdrátovou myší...
    1. problém: baterky večně docházely, musel jsem koupit kvalitní baterky a jedny byly večně v myši, druhé věčně s nabíječce...
    2. měl jsem problém s bluetooth, když jsem notebook uspal a později probudil, často nedokázal opět myš najít
    3. celkem nepřijemné, když ti během on-line nebo LAN hry vypadne myš (ale to je vedlejší problém )

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2011

Zatím díky za rady, takže ten drát mi asi překážet moc nebude co? Osobně mám v myši také dobíjecí baterky a vydrží mi s každodenním používáním klidně měsíc. Čekám na další rady

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2011

Zatím se mi nejvíce zamlouvá tahle kráska:
    http://mysi.heureka.cz/a4tech-xl-747h/specifikace/#section

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Aug 2008

za tu cenu co sis stanovil máš drátovou myš s dvojnásobnou rozlišovací schopností (což je u FPS celkem podstatný parametr), nemáš problém s baterkami, se signálem a myš je lehčí (snadnější a přesnější pohyb)...

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2010

k myši se vyjadřovat nebudu, jsem toho nazoru že pod 1000 kč dobrou myš nekoupíš. ale to je tvůj boj.

psal jsi že chceš poradit jakou podložku. ja doporučuju tuhle http://www.alfacomp.cz/php/product.p...a&SearchType=1
    je to hadrovka, ale jsem s ni naprosto spokojený. je docela vysoká, měkká, na spodku má gumový grip. mám jí 3/4 roku a ani naznak odlepení latkové vrstvy od gumy.
    předtím jsem používal hadráky za 20 kč a každe dva měsíce běžel pro novou, protože byla nepoužitelná. tak si to spočítej

Starousedlík SHW Avatar uživatele dzandra
    Registrace
    Dec 2006

Roccat kone je roccat kone. Ale to je opravdu jiná cenová relace. Hrával jsem fps i na obyčejných myších a taky to šlo. Být tebou tak si ty penízky nechám a pošetřím na něco pořádného.

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2010

no ja mel logitech dual optical ( nejlepsi mys co sem mel, bohuzel uz davno nesehnatelna), pak sem mel logitech mx 510 a ted mam logitech G5. ale ten tvar mi nesedi, hral jsem i na G9 ale ani to neni ono.
    takze jedina mys kterou bych si v dnesni dobe koupil je cyborg rat 7, ale ta uz je uplne nekde jinde. ale kdyz to rozlozis do casoveho horizontu 3-4 let, které kvalitní mysi vetsinou vydrzi, je to pakatel

Podobná témata

1. Jakou hru si mám koupit?
    Od YuMi v sekci Počítačové hry
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 08-01-2014, 09:24
  2. jakou grafiku si mám koupit
    Od typek.cz v sekci Grafické karty
    Reakcí: 22
    Poslední příspěvek: 22-03-2010, 13:16
  3. GeForce: Jakou VGA koupit?
    Od Opavak v sekci Grafické karty