Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Notebook v ceně nad 30 000 Kč

Nováček
    Registrace
    May 2011

Primární požadavky: různorodé - aby byl uzivatelsky dobry i za 6-10 let

Preferovaní výrobci: Asus Dell

Další komentář: Ahoj, potrebovala bych poradit s vyberem notasu. Moc se v tom nevyznam, a nebudu mit typicky pozadavky ostatnich kluku. takze jednoduse:

Co chci: (serazeno podle dulezitosti)
    - aby mi parametry toho notasu prisly uspokojujici i za nejakych 6-10let (napr. ted mam sestym rokem ASUS, 60GB harddisk, 2x256 RAM a jeste se to da snyst), velikost HDD podle toho.
    - minimalni poruchovost, a kdyz uz se porucha, tak rychlej servis, idealne v Praze a na pockani. Proto jsem si dala do preferovanych znacek Dell
    - cena - pravdepodobne dostanu prispevek, proto cca do 60 000 vcetne DPH
    - rychlost
    - kvalitni zvukova karta (jaka?)- aby vydrzela maximalni pretizeni (casto hudba na plny pecky, do sluchatek)
    - monitor cca 17tku, tu mam ted a prijde mi idealni, i kvuli odpovidajici sirce klavesnice, ale spokojila bych se i s mensim, pak to zas je skladnejsi. pod 15 ale urcite ne.
    - RAM? -chci aby to vydrzelo kdyz si pustim vic programu najednou, a to i za tech par let, takze kdo se vyznate, zkuste predvidat vyvoj programu momentalne kdyz si pustim winamp+operu+adobe photoshop CS2, tak se mi to seka, takze photoshop zapinam jedine samostatne. Tomu se chci vyhnout.
    - vydrz baterky alespon 3 hodiny pri pustenym videu
    - blue tooth, SD/HC, zabudovanej mikrofon, vypalovacku..
    - win - potrebuju poradit jaky, proste neco s cim nejsou problemy (XP mi vyhovuji, ale bohuzel uz asi nesezenu)
    - no a pak takovy ty samozrejmy veci jako sitovka, usb porty a tak - opet zamereno na to aby mi to vyhovovalo i za tech par let.

Co nechci:
    - webku. Nemam ji rada. Takze leda v krajnim pripade.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

Třeba Dell Precision M6600 ? Da se objednat i bez webove kamery, ale je hooodne drahy

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

[url]http://extranotebook.cnews.cz/dell-precision-m4600-m6600-vrchol-business-class[/url]

Zatím není nikde vidět. Oficiální vydání je plánované na zítřek. A cena dle mých letmých propočtů bude startovat (u nás) na 50k což si myslím, že by bylo dle příspěvku dotyčné ještě akceptovatelné. :D

Nováček
    Registrace
    May 2011

to uz je trochu moc prekombinovany. Zas tam nepotrebuju nejaky funkce co vubec nevyuziju. mam rada jednoduchost. Pokud myslite ze se za 6 let bez dotykovyho displeje neobejdu tak budiz, ale jinak to nema smysl ( a myslim ze i za tech 6 let mi dotykac bude skoro k nicemu)
    Zas to nutne nemusi stat tech 60 000 proste jen ze ta cena neni az tak omezujicim faktorem

Starousedlík SHW Avatar uživatele Salamander
    Registrace
    May 2006

no nakombinovat si to prave muzes jak chces v Dellackym konfiguratoru, dotykovy display je za priplatek pokud dobre vidim ...

Starousedlík SHW Avatar uživatele xmarek
    Registrace
    May 2008

Navíc ten dotykový panel je za příplatek 8k.
    http://premierconfigure.euro.dell.co...=CZ&l=cs&s=PAD

A ta cena je namouduši hezká (myšleno sarkasticky).

Podobná témata

1. Notebook v ceně 22 500 - 25 000 Kč
    Od devil84 v sekci Notebooky
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 26-08-2013, 10:50
  2. Notebook v ceně 7 500 - 10 000 Kč
    Od typek.cz v sekci Notebooky
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 04-03-2011, 17:26
  3. Notebook v ceně nad 30 000 Kč
    Od khedeja v sekci Notebooky