reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Notebook se divne restartuje pri startu

Rej (0)|10.5.2011 17:57
Zdravim,

Mam na stole kamaraduv notebook, ktery se restartuje pri spusteni. Obrazovka zustava cerna, nic se na ni neobjevi. Vetrak se roztoci, chvili huci a pak se to cele restartuje. Stale dokola dokud proces neprerusim power tlacitkem.

Zajimavej matouci fakt:notsure:
kdyz proces neustaleho restartovani prerusim power tlacitkem a okamzite notebook znovu zapnu, zapne se bez problemu, zadnej restart a dostanu se normalne do Widnows. Prehrivani to tedy byt nemuze a rozbitej hardware taky ne (kdyz se dostanu do windows, tak vse funguje). Jediny co me napada je to, ze kondiky na desce jsou na odchodu a nedokazou se napoprve dostatecne nabit...:mistake? Moc o elektrine nevim a radsi bych nejakou spravitelnou diagnozu :runaway. Diky
QL60 (30)|11.5.2011 12:52
predpokladam že každy kto sa tu zastavý (ovela skusenejší) ti da otazky: Aký model? Je ešte v záruke?

Ja som mal tiež obdobny problem s HP 6735s pri zapnuti vetrak nabehol avsak obrazovka cierna, blikajúce LED, sice sa nerestartoval aspon nie cca minutu dlkšie som nikdy nečakal a použil power a všetko šlo. Na radu fora HP som upgradol bios a vyzera že to poriešilo, cca 5 mesiacov od vtedy a šlape.

Ako dlho pokial sa reštaruje? Nepípa aneb nepreblikavaju diody napr CAPS lock, toto blikanie znači s čím je problem.