reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Gigabyte GA-870A-USB3 (rev.3.1)

Čárls (179)|14.5.2011 13:20
Tak se mi povedl husarský kousek sestavoval sem nový pc a stalo semi že jsem utrhl z pasty chladič chipsetu ten co je pod procákem smekla se ruka a bylo to :thumbdown
Vymačkal sem poslední zbytek MX2 a přepastoval chladič ale drží tam nějak divně člověk aby se kolem pohyboval po špičkách aby jej znova neodtrhl
zde jsou teploty v klidu a procházení po netu a po pár restartech
za chvíli cca 10,15 min dám obr v zátěži

Čárls (179)|14.5.2011 13:42
Tak a toto je v zátěži
jsou ty teploty normální děsí mě ta teplota okolo 58 stupňů:thumbdown
mam doma v druhým pc ASUS M2N32 WS Professional a zde teploty chipsetu nepřelezou přes 35° v zátěži 43° a to i pokud jsou venku vedra

Pokud by vás zajímalo uspořádání ve skříni mohu poskytnout obr. udělám jej ale bude to chvíli trvat
ještě jeden dotaz noctua pokud je automatická regulace otáček se zřejmě neroztočilapo zapnutí PC je to normální jev? Někde jsem to četl .


Jandaskunk (2330)|14.5.2011 13:45
Teploty jsou normální, pokud nezaznamenáváš nějakou nestabilitu, tak je to v pohodě. Já mám u jednoho čidla neustále okolo 80 stupňů, chipset je taky dost horký, ale stabilitu to neovlivňuje....jo a o chladič jsem už taky zavadil (kejve se ze strany na stranu) a ani jsem neměnil pastu, tam mají nějakou žvýkačku nebo něco...
Čárls (179)|14.5.2011 14:15
Takže myslíte že pc vydrží ja z toho měl dost velký bobky:runaway
Pc je stabilní žádná modrá smrt a to sem ho trápil v zátěži skoro hodinu
Zatím díky pokud by se něco změnilo dám vědět budu rád i za ostatní názory a zkušenosti s touto Z. Deskou
Ps
tot se mi stalo poprvé a to sem už pár Pc složil ale pokaždé na daleko lepších deskách s hepatide chlazením tot Pc musí dceři dlouho vydržet aspoň 4 roky než dostuduje gimpl na vejšku dostane NTB ale to je za 4 roky .
Jandaskunk (2330)|14.5.2011 14:20
NB vydrží i větší teploty, 58 stupňů je vcelku v poho i pro procesor....