Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 5 z 5

Téma: RUNDLL: Chyba při načítání souboru / uvedený modul nebyl nalezen

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Ahoj,
    čas od času se mi objevuje chybová hláška "RUNDLL: Chyba při načítání souboru / uvedený modul nebyl nalezen". Podobnými problémy se hemží internet a návodů je spoustu... Pár jsem jich vyzkoušel, ale žádný nepomohl. Problém je, že tento problém způsobují různé programy různými způsoby. Mě se podařilo tento problém vyvolat díky stažení a nainstalování programu na obnovení smazaných souborů (údajně zdarma / lháři - klamavá reklama!) díky ParetoLogic Undelete All. Poté co mi program našel smazané soubory a chtěl abych zaplatit registraci šel odinstalací pryč z počítače. Problém je, že se mi náhodně objevuje následující chybová hláška:

Úplně první mě napadlo hledat v editoru registrů, takže jsem smazal všechny hodnoty, které byly spojené s ParetoLogic, bohužel to nic nevyřešilo. Jinde jsem našel zmínky že program CCleaner takové problémy řeší, ale po projetí a opravě údajných chyb se hláška zobrazuje dál.

Najde se někdo, kdo by mi pomohl s řešením tohoto otravného problému?

PS: Po vyzkoušení X různých (údajně volných - zadarma) programů jsem zakotvil u iCare Undelete Free, který ze všech co jsem dosud vyzkoušel mi vyhovuje nejvíce.
    Odpovídat lze po přihlášení

StD StD je offline
    Starousedlík SHW Avatar uživatele StD
    Registrace
    Feb 2007

...a co se takhle vrátit k předchozímu uloženému bodu obnovy OS (před instalací toho šmejda), případně obnovit OS z uloženého image systemového HDD... Žádné "zkoušky" se nemají dělat bezhlavě.

Obyvatel SHW
    Registrace
    Feb 2011

Pravděpodobně v naplánovaných úlohách bude zapomenutý odkaz na registraci.

Nováček
    Registrace
    Dec 2010

Citace Původně odesláno od j.albi Zobrazit příspěvek
    Pravděpodobně v naplánovaných úlohách bude zapomenutý odkaz na registraci.
    Uhodil jsem hřebíček na hlavičku, děkuju! Naplánovaná úloha tam byla, tak už to snad otravovat nebude.

Body obnovy nevedu, zabírá to moc místa na disku a přijde mi to jaksi "pod úroveň". Zvláště v případě takové blbiny mi nahrávání nového systému ze zálohy nepřipadá jako to pravé řešení.

StD StD je offline
    Starousedlík SHW Avatar uživatele StD
    Registrace
    Feb 2007

Citace Původně odesláno od k.eight.a Zobrazit příspěvek
    Uhodil jsem hřebíček na hlavičku, děkuju! Naplánovaná úloha tam byla, tak už to snad otravovat nebude.

Body obnovy nevedu, zabírá to moc místa na disku a přijde mi to jaksi "pod úroveň". Zvláště v případě takové blbiny mi nahrávání nového systému ze zálohy nepřipadá jako to pravé řešení.
    =Velice krátkozraký názor... ovšem proti gustu... Mě zase připadá "trochu pod úroveň" instalovat si něco co neznám a nepojistit si zadní vrátka.

Podobná témata

1. Tiskárny: Přidání síťové tiskárny: Ovladač nebyl nalezen
    Od typek.cz v sekci Periferie
    Reakcí: 12
    Poslední příspěvek: 23-04-2013, 18:20
  2. Chyba při načítání operačního systému
    Od AO0 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení
    Reakcí: 17
    Poslední příspěvek: 17-07-2011, 16:05
  3. Nebyl nalezen gameport nebo jeho ovladače
    Od jari93 v sekci Problémy s PC (HW/SW) a řešení