reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

RUNDLL: Chyba při načítání souboru / uvedený modul nebyl nalezen

k.eight.a (25)|19.5.2011 18:26
Ahoj,
čas od času se mi objevuje chybová hláška "RUNDLL: Chyba při načítání souboru / uvedený modul nebyl nalezen". Podobnými problémy se hemží internet a návodů je spoustu... Pár jsem jich vyzkoušel, ale žádný nepomohl. Problém je, že tento problém způsobují různé programy různými způsoby. Mě se podařilo tento problém vyvolat díky stažení a nainstalování programu na obnovení smazaných souborů (údajně zdarma / lháři - klamavá reklama!) díky ParetoLogic Undelete All. Poté co mi program našel smazané soubory a chtěl abych zaplatit registraci šel odinstalací pryč z počítače. Problém je, že se mi náhodně objevuje následující chybová hláška:

Úplně první mě napadlo hledat v editoru registrů, takže jsem smazal všechny hodnoty, které byly spojené s ParetoLogic, bohužel to nic nevyřešilo. Jinde jsem našel zmínky že program CCleaner takové problémy řeší, ale po projetí a opravě údajných chyb se hláška zobrazuje dál.

Najde se někdo, kdo by mi pomohl s řešením tohoto otravného problému?

PS: Po vyzkoušení X různých (údajně volných - zadarma) programů jsem zakotvil u iCare Undelete Free, který ze všech co jsem dosud vyzkoušel mi vyhovuje nejvíce.
StD (1963)|19.5.2011 20:24
...a co se takhle vrátit k předchozímu uloženému bodu obnovy OS (před instalací toho šmejda), případně obnovit OS z uloženého image systemového HDD... Žádné "zkoušky" se nemají dělat bezhlavě. :turtle
j.albi (476)|19.5.2011 20:34
Pravděpodobně v naplánovaných úlohách bude zapomenutý odkaz na registraci.
k.eight.a (25)|19.5.2011 21:02
[quote=j.albi;452218]Pravděpodobně v naplánovaných úlohách bude zapomenutý odkaz na registraci.[/quote]Uhodil jsem hřebíček na hlavičku, děkuju! Naplánovaná úloha tam byla, tak už to snad otravovat nebude.

Body obnovy nevedu, zabírá to moc místa na disku a přijde mi to jaksi "pod úroveň". Zvláště v případě takové blbiny mi nahrávání nového systému ze zálohy nepřipadá jako to pravé řešení.
StD (1963)|19.5.2011 21:10
[quote=k.eight.a;452227]Uhodil jsem hřebíček na hlavičku, děkuju! Naplánovaná úloha tam byla, tak už to snad otravovat nebude.

Body obnovy nevedu, zabírá to moc místa na disku a přijde mi to jaksi "pod úroveň". Zvláště v případě takové blbiny mi nahrávání nového systému ze zálohy nepřipadá jako to pravé řešení.[/quote]
=Velice krátkozraký názor... ovšem proti gustu... Mě zase připadá "trochu pod úroveň" instalovat si něco co neznám a nepojistit si zadní vrátka.