reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Medal of Honor:Spuštění singlu.

Eduard Pavlík (11)|23.5.2011 22:00
Zdravím všechny. Prosím o pomoc. Mám origo hru M.H.2010 "Ed.Limit". MP mi hraje slušně,
sem tam spadne, ADSL O.2 necel.2gb,... .Mám ale problém se singlem. Buď mi spadne po načítání,
nebo jsem měl "pokrok",že jsem sejmul 2. první talibance v1.misi a spadlo to znovu. Chci si zahrát i singl, Jsou tam zajímavé mise, hlavně s AH-64 " Gunfighters",.. . Ale štve mne, že to nemůžu hrát.Zkoušel jsem různé ovladače (10.9, 10.10, 11.1, 11.2).Nyní mám 11.5. Přeinstal XP Home, úpravy/přepisování souborů dle rady v Abecedaher.cz,...
Problém je asi u okolo Gr. karty. Mám R.4870 1gb, přetakt na +-15/20 navíc.
Mám sestavu: RAM 4GB, Win XP Home, proces. Athlon II Black Edit. 2,jádro 2800Mhz (přetakt.3200).
Poraďte co s tím.A hlavně ať mi nikdo netvrdí,nemyslím tady,že hra přečte kartu NVidia a ATi nepozná. A kupovat jinou Graf. kartu, jak jeden radil v Abecedě, peníze už dlouho si musím vydělávat,a netisknu je.Jen odbočka .
Ještě drobnost, na DVD je 10Gb, v C/files/ je 7,2gb a start/ovl.pan/přidat.odebrat je 3.25gb.
A další, měl jsem od počátku vyjití hry ?8.9./2010? i staženou od Reloaded a jela ok.Pak letos v lednu přeinstal Win. Hru (4.různé verze) jsem musel stáhnout znovu a už nerozchodil. Stejné hlášky jako později u Origo.hry, tu jsem si koupil kvůli MP.Teď aby šel originál do "čistého", udělal jsem znovu přeinstal XP,ale to nemá na chod singlu vliv. Díky předem za rady.
A moderátorům se omluvám, i všem za román. Zdraví Eda Pavlík
Dávám link s hláškami po vykopnutí s hry a jeden screen po sejmutí těch talibanců.
http://www.ulozto.cz/8917659/chyby3x-m-h-2010-rar
M.H. 2010.Chyba..4.ve misi.jpg
dzandra (1368)|24.5.2011 09:18
Mužeš to zkusit spustit jen s 2gb Ram?
Eduard Pavlík (11)|24.5.2011 21:31
[quote=dzandra;452839]Mužeš to zkusit spustit jen s 2gb Ram?[/quote]
To jsem nezkoušel, dnes i tuhle možnost nadhodil kolega v práci. Mám tedy nyní 2x2gb.Předtím 2x1gb.
Mám zákl. desku Asus M2R32-MVP.Tak to zkusím zítra přehodit. To můůže s tím mýt něco společného?. Vím že XP mohou maximál 306GB +-.Ty 2x2gb jsem tam dal,aby se zahořely.Chtěl jsem si pořídit Win.7 a geForce s directem 11.Ale vzhledem k problémům v Japonsku,hry na "11" oddálily.
r34ktor (7477)|24.5.2011 23:22
Paměť není nutné fyzicky vyjmout. Stačí upravit nastavení pomocí msconfig (Start > Spustit > msconfig > BOOT.INI > Upřesnit možnosti > zatrhnout Maximum paměti a do aktivovaného pole zapsat 2048 > poté potvrdit a restartovat PC).
Georginek (2957)|24.5.2011 23:24
Muzes zkusit zmenit rendering v nastaveni hry?
Eduard Pavlík (11)|25.5.2011 00:22
Tak pánové díky za rady.Přehodil jsem v nastavení Ram na 2048.Hrál jsem 1.misi,dostal jsem se nejdál.
Ale časově tak nec.8min.Jelo to bez problémů,bez sekání.Pak vousáč zvedl plech. vrata a hups(kdo zná singl.M.H.2010).Pak to stejné včetně "hlášek" v odkazu.
Prosím Georginku tím myslíš prosím, co (rendering) ? Jinak pro Tebe, hrál jsem na tom plexisklu, ta podložka Razer je
na nic.Ten saitek je moc rozmlsaný.Poslal jsem na Cech.Comput.mail, o případné výměně. Zdravím a díky.
A ještě k té úpravě paměti: Nebude to dělat časem neplechu? Ta základovka Asus M2R32-MVP má 2x dual slotyDDR.2. Nebo se jen 2Gb "upravily"(jsou tam 2x2gb), ze 2gb na 1gb prac.činnost ? A zase jsem se něco naučil, tedy úpravu DDR.2 paměti.Díky.eda
Georginek (2957)|25.5.2011 01:25
Pokud to dela i s tim jak radil Rektor, vratil bych to zpatky, nema to ucinek..... 8 minut neni zrovna dlouho :)

...... sorry myslel sem ze hrajes COD. Tenhle dil sem jeste nehral.....

Co vratit takty grafiky na DEFAULT? Na zkousku...
Eduard Pavlík (11)|25.5.2011 17:02
Zdravím pánové, opět díky za Váš čas. Chci vrátit nastavení zpět.Stačí když v BOOT.INI/Upřesnit možnosti/"Maximál paměti "přepíši číslo na 4096? Nebo to musím vrátit jinak ? A stáhnul jsem nastavení Radeonu na základ, mimo chlazení.Spadlo po 6min.
Mám Microsoft Visual C + + 2005 Redistributable ( jsou tam 3x) a jednou verzi Microsoft C ++ 2008 Redistributable x86 9.0.30729.17 .
Zdraví eda
r34ktor (7477)|25.5.2011 17:07
Stačí odtrhnout zatržítko u položky Maximum paměti.

Apropo, jaké máš v systému nainstalovány verze Microsoft Visual C++ Redistributable (nejlépe lze zjistit přes Přidat nebo obebrat programy)?
Eduard Pavlík (11)|25.5.2011 17:47
Ještě přidávám drobnost..Přidávám "screen" na radu ze Abeceda her, kde se proběhl i tento problém, řešený dříve.Jeden tam píše co upravit ve config.Ale u mne to má "výhodu, že se dostanu do menua td.A nespadne to hned během načítání. Eda
Eduard Pavlík (11)|26.5.2011 23:56
Zdravím všechny.Ještě jednou všem díky za pomoc.Zatím jsem nerozchodil.Ale přišla mi odpověď
na můj problém od Podpora EA.cz. Jestli to bude někoho zajímat, co mi radí, dávám soubor.
Je toho dost, tak si v neděli budu hrát. v sobotu jedu na eroplány do Čáslavi. Tak pak napíši , jak to dopadlo, třeba v budoucnu se vyskytne podobný kiks a někomu naše debata pomůže.Všem díky a pěknou so+ne, třeba i v hraní.Zdraví Eda