reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

SHW34 - Spark: 1

Spark (20)|24.5.2011 16:05
Kolik času zabrala tvorba: Přibližně 3 hodiny
Pointa wallpaperu: Reprezentace světových špičkových progamingových akcí a elitního klubu progamerů.

Zcela vlastní tvorba: Ne

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
3D model: Ne
Brush: Ano
Obrázek, fotografie nebo textura: Ano
Tutorial: Ne
SHWallpaper eSuba_1.jpg
Spark (20)|24.5.2011 16:06
Použité obrázky
grunex logo.png skgaming wallpaper.jpg
looplo (128)|24.5.2011 16:54
Nechces jeste upravit to logo SHW? Nejak mi to tam ten bilej kus kazi..
Spark (20)|24.5.2011 17:05
no vím, zkoušel jsem to ořezávat ale zase se to v tom modrém pozadí ztrácí :-(
looplo (128)|24.5.2011 17:36
[quote=Spark;452912]no vím, zkoušel jsem to ořezávat ale zase se to v tom modrém pozadí ztrácí :-([/quote]
Mno tohle je jak pest na oko... zvlast kdyz to mas jen pod casti toho loga... navic s tim ze se to ztraci bych si nedelal zas takovou hlavu kdyz jsem koukal na strasi wally tak tam to casto dost zaplyvalo...viz. https://www.svethardware.cz/forum/showthread.php?t=55855
tam taky moc videt nejni a zkoncil na druhem miste tak bych se nebal.
H3w3R (226)|24.5.2011 18:42
zrovna tenhle wallpaper je ideálním odrazovým můstkem pro adminy, kteří by se teď a tady mohli vyjádřit, jestli podobné wally splňují aktuálně nasazené téma... díky :thumb
Spark (20)|24.5.2011 19:00
tak ok zkusil sem, snad už to do očí nebije a projde to přez adminův soud =)

uploadnul jsem i další výtvor tak mi jej zhodnoť, trochu jsem si hrál s brushama =)
SHWallpaper eSuba_1.jpg
Strogg_CZ (191)|24.5.2011 19:19
[quote=H3w3R;452927]zrovna tenhle wallpaper je ideálním odrazovým můstkem pro adminy, kteří by se teď a tady mohli vyjádřit, jestli podobné wally splňují aktuálně nasazené téma... díky :thumb[/quote]
Toť věčná otázka každého kola. Když přečtu zadání tohoto kola, tak bych řekl, že ne. Ale zase na druhou stranu určitou benevolenci bych ponechal.
Byť tento wallpaper má s hraním společného pouze název nějakého, mně neznámého klanu.
A pointou mě neoslovil vůbec.
Spark (20)|24.5.2011 20:31
tak já teda ale asi pořádně nepochopil, co si pod tím, aby robrazoval hraní her, představujete, screeny jsou zakázané a do kreslení obrázků jak někdo hraje hru bych se pouštěl až po několikaleté praxi kreslení, splácat do ve 3D jako nekteří tu by možná bylo řešení, ale já bych si to na plochu určitě nedal ;-), je to docela ošemetné téma, proto jsem tam dal aspoň loga mezinárodních herních soutěží
Karel Polívka (1485)|24.5.2011 23:23
[quote=Strogg_CZ;452937]Toť věčná otázka každého kola.[/quote]
Pokud si soutěžící nechá polemiku pro sebe, tak pak to může být věčná otázka. Jinak mi stačí poslat SZ s dotazem a má hned jasno.

[quote=Strogg_CZ;452937]Když přečtu zadání tohoto kola, tak bych řekl, že ne. Ale zase na druhou stranu určitou benevolenci bych ponechal. Byť tento wallpaper má s hraním společného pouze název nějakého, mně neznámého klanu. A pointou mě neoslovil vůbec.[/quote]
Sice přímo neznázorňuje hraní nebo hráče, ale motivem wallpaperu je logo herního týmu, kterému je právě toto kolo věnováno - takže tento motiv je OK, doplním ještě zmínku do oznámení aktuálního kola, že tématikou může být tým eSuba.
Karel Polívka (1485)|24.5.2011 23:35
[quote=Spark;452947]tak já teda ale asi pořádně nepochopil, co si pod tím, aby robrazoval hraní her, představujete, screeny jsou zakázané a do kreslení obrázků jak někdo hraje hru bych se pouštěl až po několikaleté praxi kreslení, splácat do ve 3D jako nekteří tu by možná bylo řešení, ale já bych si to na plochu určitě nedal ;-), je to docela ošemetné téma, proto jsem tam dal aspoň loga mezinárodních herních soutěží[/quote]
To je konstatování, které chápu, ale v tvůrčí soutěži moc místo nemá.

U tohoto wallpaperu je ale porušeno pravidlo o doložení informací o tom, že použité nevlastní materiály můžete pro svůj wallpaper použít -> proto přesun mezi rozpracované, později do skryté sekce s wallpapery nedodržujícími pravidla, do soutěže nebude zařazen.

Čtěte prosím pravidla pozorně, tato soutěž není o tom dobře spojit nějaké existující obrázky, které vytvořil někdo jiný a k použití v této soutěži nedal souhlas, a přidat k tomu nějaký efekt.
Spark (20)|25.5.2011 16:39
Tak doufám že tohle už bude možné, přece jen fotky členů teamu by neměly být problém, prezentuji tak jejich klub a u jednoho z už zdá se akceptovaného wallpaperu v uploadech do tohoto kola jsem si všiml, že byly také použity fotografie členů teamu.
Fotografie jsem akorát trochu poupravil aby vypadalí lépe, tím myslím nasvícení a lehce barevnost.
SHWallpaper eSuba_1.jpg
Strogg_CZ (191)|25.5.2011 16:48
[quote=Spark;453142]Tak doufám že tohle už bude možné, přece jen fotky členů teamu by neměly být problém, prezentuji tak jejich klub a u jednoho z už zdá se akceptovaného wallpaperu v uploadech do tohoto kola jsem si všiml, že byly také použity fotografie členů teamu.
Fotografie jsem akorát trochu poupravil aby vypadalí lépe, tím myslím nasvícení a lehce barevnost.[/quote]

Pro ty tři lidi na obrázku to bude ideální wallpaper.
Spark (20)|25.5.2011 16:53
Myslíš ty kluky..? Já si taky myslím... ale pak fakt nevím co tam mám dát, admin se chce držet tématu a pravidel ale to se s estetickou stránkou věci vůbec nechce sejít... já bych si to na plochu taky nedal. A co se týče tvorby wallpaperu, nejsem v tom tak zběhlí jako nekteří, nemám potřebnou praxi. Ale za pokus nic nedám tak co, možná pár jinak pronuděných hodin.
Spark (20)|25.5.2011 17:04
Tak snad ještě takto, hned se na to lépe kouká, i když moje oči stejně sjíždí k tomu levému rohu =)
SHWallpaper eSuba_1.jpg