reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Problem s prenosem dat z HDD rekorderu v set-top-boxu do PC

cuaron (105)|28.5.2011 02:10
Na svym set-top-boxu (Handan CV-6000 DVR) muzu nahravat porady na HDD. Podle manualu je mozne je pres USB prenest do PC. Nicmene, kdyz propojim USB kabelem set-top-box se svym notebookem, tak nevidim zadnou novou jednotku. Netusi nekdo, jak na to? Diky!
Mam Windows 7.
HiLow (1000)|28.5.2011 07:19
Tento přístroj nelze připojit k PC jako externí disk nebo jiné velkokapacitní zařízení.
robky (3195)|28.5.2011 08:42
V tomto vlákne na susednom tvfreak sa to rieši ....len či to pôjde na W7?:notsure
cuaron (105)|1.6.2011 18:41
Tak jsem doma nasel notebook, kde mam XPcka. Nainstaloval jsem ovladac i program USB downloader. Programem se mi povedlo pripojit k STB, vidim v nem vsechny videa, ale kdyz kliknu na "upload", tak mi to hodi hlasku "upload failed". V cem muze byt problem?
HiLow (1000)|1.6.2011 21:42
[quote=cuaron;454695]Tak jsem doma nasel notebook, kde mam XPcka. Nainstaloval jsem ovladac i program USB downloader. Programem se mi povedlo pripojit k STB, vidim v nem vsechny videa, ale kdyz kliknu na "upload", tak mi to hodi hlasku "upload failed". V cem muze byt problem?[/quote]

Robky ti dal odkaz na vlákno, kde se řeší přímo tvůj přístroj, tak prosím pokračuj tam.