reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

starcraft II

pas!k (3765)|21.5.2007 06:02
Tak v breznu to ma vyjit.. priznam se ze jsem se na zadnou hru takhl enetesil :)) http://games.tiscali.cz/news/news.asp?id=22400&r=top
hacker9 (36)|30.5.2007 20:10
No na toto sa až tak neteším, ale musi to byt veľmi GOOD ako starcraft, by som sa viac tešil keby vyšlo Diablo 3.
wolf007 (653)|8.6.2007 12:42
ano budu se na to tesit: tedy v pripade ze to nebude mit prehnane hw naroky,pbcas mi pripada ze autori u novejsich her nevyladi spravne ...
Nemo_CZ (16)|4.7.2007 08:28
V případě že to bude mít přehnaný hardwarový nároky tak asi budou v severní koreji umírat hromadně lidi hladem :-)
to by si přeci blizzardi nevzali na svědomí!
wolf007 (653)|4.7.2007 08:52
puvodni stacraft slapal pekne na p1-75-100mhz,pokud tohle bude mit naroky 2ghz cpu a 512ram tak na to kaslu ...
pas!k (3765)|4.7.2007 10:13
No myslim ze od te doby nejakej ten patek utekl a nebude to staveny na 486 nicmene verim ze to nijak extra narocny nebude
wolf007 (653)|4.7.2007 13:27
v to doufam jinak nezajem O;-}
Unknown26 (48)|23.8.2007 19:57
Jednotka bola super, na tu dobu vymakana grafika, hratelnost a pribeh. A co ako blizzardacke hry poznam tak nebyvaju moc narocne na HW, tak mozme len dufat ze Starcraft 2 bude este lepsi nez jednotka.
wolf007 (653)|23.8.2007 20:27
starcraft2 by vypadal dobre i v enginu warcraftu3 ... aspon me by to nevadilo
Intri (3490)|17.10.2007 23:27
No SC2 vychází z Warcraftu, to je vidět. Marine má štít, takže určitě bude mít Defense mode jako Footman z W3, podoba Stalkera s Crypt Fiendem asi taky nebude moc náhodná, grafika je hodně barevná a taková komiksová, což se taky více hodí pro fantasy než sci-fi, a s W3 se taky shoduje styl namluvení jednotek - stačí si všimnout třeba Thora, jak "řve". Dost podobné trpaslíkům z W3.

Ale jinak je můj dojem z videí víc než pozitivní, taky jsem natěšený jak malý kluk.
Razi3L (612)|5.11.2007 19:07
bohuzel,tenkrat,kdyz vysel starcraft,tak me jete nebylo tolik,aby me to bavilo a dneska uz je to moc stara hra.To na warcraftu 3 mam nahranejch uz peknejch par desitek hodin(po B.netu) a kdyby vysel W4,byl bych radsi,ale to se asi bohuzel nesplni.
jinak,videli ste snad nejakou hru ne starsi nez 10let od Blizzardu,ktera by nebyla dobra? :)
btw.Diablo 3 asi nejspis nikdy nevyjde,protoze tvurci diabla 1 a 2 jsou u jine spolecnosti a vydali ted novou hru Hellgate:London a to se tak nejak da brat z casti za pokracovani
Intri (3490)|5.11.2007 19:28
Však počkej,z a chvíli bude World of StarCraft...:-)
Intri (3490)|24.3.2009 20:50
Nevím, jak staré to ve skutečnosti je, ale rozhodně stojí za vidění:






Navazuje to na sebe, tak koukejte postupně.
CommanderZ (512)|24.3.2009 21:26
Vsechno nasvedcuje tomu, ze to bude zase ukrutne zalozene na mikru jako W3 a SC, takze bez 150 Actions-per-minute ani ranu. Radsi si zahraju neco, kde staci tu a tam rozdat nejaky ten prikaz a jednotky pak uz presne vi co delat (SoaSE, Supreme Commander). Stejne jsem v SC vzdycky skoncil s 12 battle crusierama nebo carrierama a na vic jsem se nezmoh :)
Maximus12 (763)|24.3.2009 21:29
[QUOTE=Intri;232879]Nevím, jak staré to ve skutečnosti je, ale rozhodně stojí za vidění:

http://www.youtube.com/watch?v=u7iMFYu4f1s
http://www.youtube.com/watch?v=EDR3v5KepZ0
http://www.youtube.com/watch?v=7AoYoep7JDA
http://www.youtube.com/watch?v=OnNJQcc7Brw

Navazuje to na sebe, tak koukejte postupně.[/QUOTE]

wow uz sem zas natesenej jak malej kluk :inlove , to zas bude masark :)
Intri (3490)|24.3.2009 21:33
[QUOTE=CommanderZ;232885]Vsechno nasvedcuje tomu, ze to bude zase ukrutne zalozene na mikru jako W3 a SC, takze bez 150 Actions-per-minute ani ranu. Radsi si zahraju neco, kde staci tu a tam rozdat nejaky ten prikaz a jednotky pak uz presne vi co delat (SoaSE, Supreme Commander). Stejne jsem v SC vzdycky skoncil s 12 battle crusierama nebo carrierama a na vic jsem se nezmoh :)[/QUOTE]

Však to je základ klasických RTS.:-) SC2 se zdá, že bude mnohem komplikovanější než původní SC, ale jak znám Blizzard, bude to nářez. Jen, jak vidím tu grafiku, mám fakt strach, jestli kvůli tomu nebudu potřebovat nové PC...
CommanderZ (512)|24.3.2009 21:54
[QUOTE=Intri;232889]Však to je základ klasických RTS.:-) SC2 se zdá, že bude mnohem komplikovanější než původní SC, ale jak znám Blizzard, bude to nářez. Jen, jak vidím tu grafiku, mám fakt strach, jestli kvůli tomu nebudu potřebovat nové PC...[/QUOTE]

Akoratze nutnosti klikat 150* za sekundu se vytraci jakakoliv strategie. Ja mam z WC3 zkusenost, ze i kdyz jsem poslal svoji plnou armadu na armadu polovicni velikosti sestavene z jednotek vyrazne nizsich urovni, tak se z toho stal takovy maglajz, ze prakticky jedine co jsem schopen ovladat je jeden (maximalne dva) hrdina a zbytek se nejak pobije. A dopadne to samozrejme tak, ze jemu (pokud tu hru umi a nehraje to tak jako ja) vubec nic nezabiju a on mi uplne vybili armadu. A k cemu jsou pak nejaka strategicka rozhodnuti, kdyz me nepritel v jakekoliv konfrontaci uklika k smrti. Klikaci maji hrat diablo a ne strategie.
Intri (3490)|24.3.2009 22:00
Jn, souhlasím, jsem na tom stejně, taky nemám rád to uklikání se. Ale strategie v tom je - prostě se musíš rozhodnout, které jednotky pošleš na koho. A samozřejmě je důležité to udělat co nejrychleji a co nejrychleji ten příkaz zadat. Holt je prostě takový typ strategie, ale jsem si celkem jistý, že single bude vynikající i bez toho, abys musel rozdrtit myš.
Ihales (207)|24.3.2009 22:12
pokud ovsem v singlu nebudou ke konci mise typu - nepritel ma tolik surovin, ze nemusi tezit a jednotek, ze se nemusi vubec zabyvat jejich vyrobou
Intri (3490)|24.3.2009 22:22
To si nemyslím, Blizzard si vždycky nasazuje brutálně vysokou laťku, pokud jde o vyvážení herních sil a umělé inteligence. Navíc u SC2 se asi dá očekávat volba obtížnosti mise.
Razi3L (612)|24.3.2009 22:30
[QUOTE=CommanderZ;232885]Vsechno nasvedcuje tomu, ze to bude zase ukrutne zalozene na mikru jako W3 a SC, takze bez 150 Actions-per-minute ani ranu. Radsi si zahraju neco, kde staci tu a tam rozdat nejaky ten prikaz a jednotky pak uz presne vi co delat (SoaSE, Supreme Commander). Stejne jsem v SC vzdycky skoncil s 12 battle crusierama nebo carrierama a na vic jsem se nezmoh :)[/QUOTE]

mě osobně stačilo kolem 80APM, abych porazil někoho se 175APM ve W3 :)
Intri (3490)|7.4.2009 03:38
Tak bych řekl, že Blizzard opět nezklamal a přihodil něco toho aprílu.:-)

http://www.starcraft2.com/features/terran/terratron.xml

( Teda aspoň pevně doufám, že to apríl je - vše tomu nasvědčuje. )
CommanderZ (512)|7.4.2009 16:21
[QUOTE=Intri;236662]Tak bych řekl, že Blizzard opět nezklamal a přihodil něco toho aprílu.:-)

http://www.starcraft2.com/features/terran/terratron.xml

( Teda aspoň pevně doufám, že to apríl je - vše tomu nasvědčuje. )[/QUOTE]

Na april je to dost dobre udelany. Bylo by pekny, kdyby to ve hre alespon bylo jako bohusova jednotka, ktera by nebyla bezne pristupna - neco jako Hydralisk ve WC3 - dostupna modderum a mapperum.
Intri (3490)|7.4.2009 16:34
No, nevím, popis jednotky je dost vágní, její velikost je až příliš přehnaná ( vem si Thora - Terra-tronovi je sotva po lýtka, ale přitom má být zhruba stejně velký jako celé Command Center - které tvoří hlavu a hruď Terra-tronu ), je to jasná jen mírně poupravená kopie transformeru ( jméno, hlas, princip ), absence concept-artu, vzhled mi přijde taky celkem dost nic moc v porovnání s ostatními jednotkami.

Uvidíme, ale fakt bych řekl, že jde o aprílek.
Dufinos (422)|8.4.2009 11:06
[QUOTE=Intri;232889]Však to je základ klasických RTS.:-) SC2 se zdá, že bude mnohem komplikovanější než původní SC, ale jak znám Blizzard, bude to nářez. Jen, jak vidím tu grafiku, mám fakt strach, jestli kvůli tomu nebudu potřebovat nové PC...[/QUOTE]

Jelikož jsem taky jeden z těch, kteří pomalu nemůžou usnout nedočkavostí, tak se přidám se svou troškou do mlýna...

Co jsem zatím četl, tak by mělo být ovládání obdobné tomu v jedničce akorát si to asi bude chtít zvyknout na nové možnosti jednotek, ale toho bych se taky nebál... HW nároků se také nebojím... Určitě když takovou dobu vývojáři hru piplají, tak si s tím vyhrají a podle mého si tuto hru zahrají i majitelé 128MB grafických karet (určitě ne na plné detaily, ale zahrají ;) )

Jediná věc, která mě u hry mrzí, je její rozkouskování. Že budou vlastně vycházet po sobě tři díly. Každý díl bude jedna mise za jednu rasu... To bude potom ještě delší čekání než v poslední době... Misi, natěšený fanoušek, dohraje za dva dny a pak se bude muset zase měsíce čekat na následující díl, aby zase vesmír "prznil" jako vůdce jiné rasy... :cry Ach jo... Nakoec se ale dočkáme
Intri (3490)|8.4.2009 12:07
Tak tragicky bych to neviděl. SC2 má sice vyjít ve třech dílech, pro každou rasu jeden, ale každý díl má obsahovat 30 misí. Celkově by tak hrací doba nemusela být o nic kratší než u původní SC, a tím spíš než u SC:BW. Celý příběh SC2 by tak měl mít 90 misí, což mu dá asi celkem hodně velký prostor pro pořádnou propracovanost a ní i zážitek.
Dufinos (422)|8.4.2009 20:22
[QUOTE=Intri;236919]Tak tragicky bych to neviděl. SC2 má sice vyjít ve třech dílech, pro každou rasu jeden, ale každý díl má obsahovat 30 misí. Celkově by tak hrací doba nemusela být o nic kratší než u původní SC, a tím spíš než u SC:BW. Celý příběh SC2 by tak měl mít 90 misí, což mu dá asi celkem hodně velký prostor pro pořádnou propracovanost a ní i zážitek.[/QUOTE]

Je to jak píšeš, ale stejně bude nekonečné to čekání, než si budeme moct vytvořit armádu Zealotů nebo zerglingů či hydralisků ;) Každopádně u původního Starcraftu jsem se dlouho bavil (po dohrání kampaní) hraním "náhodných" map. Což tady zřejmě bude omezené jen na tu rasu, s kterou zrovna bude spojen ten určitý díl...
Richmond (8084)|8.4.2009 20:26
Bych rek, ze jednotky omezene nebudou, ale animace se budou s nejvetsi pravdepodobnosti vstahovat jen k te rase, ktera je na disku ;)
Intri (3490)|8.4.2009 20:29
[QUOTE=Dufinos;237030]Je to jak píšeš, ale stejně bude nekonečné to čekání, než si budeme moct vytvořit armádu Zealotů nebo zerglingů či hydralisků ;) Každopádně u původního Starcraftu jsem se dlouho bavil (po dohrání kampaní) hraním "náhodných" map. Což tady zřejmě bude omezené jen na tu rasu, s kterou zrovna bude spojen ten určitý díl...[/QUOTE]

Říkají, že multiplayer půjde hrát za všechny tři rasy s jakýmkoliv z dílů - takže náhodné mapy, byť v singlu, na tom budou asi stejně.
Dufinos (422)|9.4.2009 11:38
[QUOTE=Intri;237038]Říkají, že multiplayer půjde hrát za všechny tři rasy s jakýmkoliv z dílů - takže náhodné mapy, byť v singlu, na tom budou asi stejně.[/QUOTE]

Tak pokud to tak bude, tak to bude opravdu paráda, jelikož čekání na další díl si člověk může spestřit "tréningem" za všechny rasy. Mno, nezbývá než se těšit a čekat... Opravdu jsem úplně nadšený, že vydání je už za dveřmi... StarCraft I byla první hra, kterou jsem si sám koupil a byl jsem s ní naprosto nadšený (a pak ji prodal do herny ještě dráž, než ji koupil :D - byla totiž z UK, kde stála tehdy daleko méně než ještě za rok u nás)
Draken (1578)|2.5.2009 11:08
hmm a ještě by mohl vyjít warcraft IV a byl bych štěstim bez sebe....
CommanderZ (512)|2.5.2009 12:48
Warcraft uz dneska == DotA. A chces li moderni DotU, tak se koukni na Demigod.
jrx (1880)|8.11.2009 11:06
[SIZE="4"]Bů[/SIZE]

Podepište petici za navrácení LAN hry do SC II (momentálně zrušeno - dostupné pouze přes battle.net :mistake)

http://www.petitiononline.com/LANSC2/petition-sign.html

K tomuto datu podepsalo již 243390.
CommanderZ (512)|8.11.2009 13:07
Muj je 243395. :)

Nedokazu si predstaviz, ze bych ho hral jinde nez s kamarady na lankach, samotneho me tenhle typ radoby strategii moc nebavi.
)aguar (235)|4.12.2009 14:45
244177 :thumb
Richmond (8084)|18.2.2010 15:08
)aguar (235)|18.2.2010 22:51
Beta vyšla dneska a tady se už můžete i koukat, jak ji někdo hraje :)
http://www.teamliquid.net/beta/