Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie Společnost oXy Online s.r.o.
Strana 8 z 8 PrvníPrvní ... 678
Zobrazené výsledky: 106 až 107 z 107

Téma: Upgrade PC v ceně 5 000 - 7 500 Kč

Občasný diskutér
    Registrace
    May 2011

Citace Původně odesláno od r34ktor Zobrazit příspěvek
    Referenční chladič a referenční PCB (deska se součástkami) navrhuje výrobce čipu (nVidia, AMD). Nereferenční chladič (případně i upravené PCB) je potom v rukou výrobce GK.

Teoreticky. V praxi to ve všech případech neplatí.

Teplota je opravdu zarážející. V první řadě bych chladič odmontovat a vyměnil pastu. Bude pravděpodobně ztvrdlá. Pokud je karta v záruce, reklamoval bych.

Pokud chceš ověřit reálné chování v náročných hrách, jsou na netu ke stažení demoverze her Crysis i Metro 2033.
    Díky za objasnění. Na ty "nejnáročnější" hry jsem se už díval, určitě je vyzkouším. Bude to ovšem bohužel muset chvíli počkat, stejně jako celé řešení mé GPU, protože ráno odjíždím s rodinkou na týden do domoviny "robkyho" a "16cmfana", takže se k tomu budu moci vrátit až po návratu.

Z představy, že bych měl tu kartu reklamovat je mi poněkud mdlo. Takové ty reklamce pokud se nejedná zrovna o jednoznačnou závadu nepatří zrovna k mým oblíbeným činnostem, zvláště pak pokud se jedná o výrobek z odvětví ve kterém se - jak jsem tady už dostatečně předvedl - moc nevyznám. Já až se za týden vrátím, tak si nejdříve asi zjistím, jak vlastně přesně byla řešena ta reklamace z ledna.
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele robky
    Registrace
    Oct 2006

Výmena pasty pod chladičom vga nie je nič zložité - keď si zvládol naniesť pastu a osadiť chladič cpu, zvládneš aj toto ... Podľa fotky tam žiadna plomba na skrutkách nie je. Ak použiješ vhodný skrutkovač a nepoškodíš skrutky, nebude nič poznať .... Odstrániš starú pastu, odmastíš jadro aj chladič a nanesieš novú pastu.

Peknú dovču prajem
    Odpovídat lze po přihlášení

Strana 8 z 8 PrvníPrvní ... 678

Podobná témata

1. Upgrade PC v ceně 10 000 - 12 500 Kč
    Od Nixonson v sekci PC - upgrade
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 21-09-2014, 19:21
  2. Upgrade PC v ceně 12 500 - 15 000 Kč
    Od Ondrasss v sekci PC - upgrade
    Reakcí: 13
    Poslední příspěvek: 15-04-2013, 16:09