reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

SHW34 - lemplik: 1

lemplik (182)|30.5.2011 11:22
Kolik času zabrala tvorba: +/- 30 h
Pointa wallpaperu: hraci ve hrach

Zcela vlastní tvorba: Ne

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
3D model: ano - nejake stromy a travu, ktera je soucasti softu co pouzivam
Brush: ne
Obrázek, fotografie nebo textura: ne
Tutorial: ne

Další komentář: chtel jsem zobrazit jak by vypadali hraci, kdyby byli primo ve hre. 50 kg slecny tahajici 2rucni mece, obtloustli lukostrelci, atp. Zatim mam hotove jen prostredi a slecnu a nedari se mi vystihnout atmosferu, kterou jsem si predstavoval :-( Dnes snad jeste stihnu dodelat obtloustleho lucisnika v trenkach a snad to obrazku pomuze, jelikoz z nej zatim pointa neni patrna :-(
zena.jpg
lemplik (182)|30.5.2011 11:25
prosim presunout do rozpracovanych, hodil jsem to do spatne sekce :-(
dekuji a omlouvam se
Strogg_CZ (191)|30.5.2011 13:06
Mně se ten nápad líbí, i to zpracování.
Ale když jsem se podíval na obrázek, tak jsem téma nechápal, pochopil jsem to, až když jsem si přečetl tvůj komentář.
Ty hráče by to chtělo více zdůraznit. Třeba "herním" oblečením nebo něco takového.
U té dívky je také špatně viditelný ten meč. Možná by ho to chtělo jinak naklonit.

Hodně štestí v dokončení obrázku.
lemplik (182)|30.5.2011 13:23
stroggu dik za tipy. Mec otocim a prihodim na obleceni nejaka loga RPG her
lemplik (182)|30.5.2011 21:49
tak jsem to jeste trochu dodelal. Smyslem wallpaperu bylo ukazat jeden z duvodu hrani a to byt nekym, kym ve skutecnosti hrac neni. A takhle nejak by to vypadalo, kdyby se ve hrach ocitli samotni hraci. Ale pointa z toho teda vylozene nevyzniva a abych rekl pravdu, nevim, cim to dal jeste dokreslit.

Jeste jednou prosim o presun do rozpracovanych. Dekuji
shw34.jpg
lemplik (182)|31.5.2011 12:35
no tak uz jsem nic nevymyslel, tak alespon mensi dodelavky ve 2D. Takze asi finalni verze. Tohle kolo se mi teda nejak moc nepovedlo.
shw34.jpg