Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12
Zobrazené výsledky: 16 až 19 z 19

Téma: PC pro kancelářskou práci v ceně 15 000 - 17 500 Kč

Občasný diskutér
    Registrace
    Jan 2010

vpohodě, mě spíš nejde na rozum že jde policie směrem DYI, že nemají centralizované a standardní technologie.

moc tomu teda nerozumim, ale "monitorovaci system" znam jako server, který obsluhuje kamery a data ukladá na externí (rackové) diskové pole. pro real-time sledování tecou data po siti na normalní pc s příslušným zobrazovacím softem.

po dlouhé době zajímavé vlákno, držím palce fando
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele 16cmfan
    Registrace
    Jul 2009

Tak tak je to zaujímavé, je potrebné brať v úvahu celý rad rôznych faktorov... ako radí Kevin, je na mieste ešte zistiť pár odpovedí na dôležité otázky... ja by som teda nemal "gule" navrhovať komp pre polišov Držím palce

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Citace Původně odesláno od lglh4020 Zobrazit příspěvek
    moc tomu teda nerozumim, ale "monitorovaci system" znam jako server, který obsluhuje kamery a data ukladá na externí (rackové) diskové pole. pro real-time sledování tecou data po siti na normalní pc s příslušným zobrazovacím softem.
    Tak to znám také, ale opravdu nevím, jak to je na stanici místních policistů zařízené. Mě už udivuje, že nemají vlastního IT správce, který by toto všechno zařizoval.

Citace Původně odesláno od 16cmfan Zobrazit příspěvek
    Tak tak je to zaujímavé, je potrebné brať v úvahu celý rad rôznych faktorov... ako radí Kevin, je na mieste ešte zistiť pár odpovedí na dôležité otázky... ja by som teda nemal "gule" navrhovať komp pre polišov Držím palce
    S tím mě napadá trochu více otázek:

• Kolik monitorů budou potřebovat pro sledování kamer
    • Kolik kamer bude monitorováno
    • Jak je vyřešena záloha/kontrola disků
    • Jak je vyřešeno nouzové napájení, je-li vůbec nějak řešeno
    • Bude potřeba nějaká dodatečná kabeláž (UTP kabely, konektory RJ-45, apod).
    • Mají policisté PC kartu pro sledování kamer či bude potřeba ji také zakoupit

Odborník na kamerový systém by asi našel více otázek, ale to stručný výpis toho, co mě napadlo.
    Naposledy upraveno uživatelem kevin00: 31-05-2011 v 11:28

Starousedlík SHW / Pilot TMF Avatar uživatele fanynek
    Registrace
    Oct 2006

Voilá...pánové!
    To se mi hezky vlákno rozrostlo...
    Dopo jsem byl trápit tělo na kole a poo už zase v práci, ale zítra si je "podám" a udělám si jasno ve všem, co jste zde nadhodili.
    Díky moc všem za pomoc a užitečné rady.

Strana 2 z 2 PrvníPrvní 12

Podobná témata

1. PC pro kancelářskou práci v ceně 7 500 - 10 000 Kč
    Od TondaBobr v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 10-02-2014, 18:32
  2. PC pro kancelářskou práci v ceně 17 500 - 20 000 Kč
    Od playman v sekci PC - nová sestava
    Reakcí: 5
    Poslední příspěvek: 18-10-2010, 17:40