reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Víkendová diskuze: Značky Choiix a CM Storm - cesta vpřed?

Karel Polívka (1485)|2.6.2011 13:10
Tímto Vás zveme na Víkendovou diskuzi na téma:


[SIZE="5"]Značky Choiix a CM Storm - cesta vpřed?[/SIZE]



Společnost Cooler Master, známá chlazením a napájením PC/ntb, nepřidávala do své nabídky další a další typy produktů, ale založila 2 dceřiné společnosti. Choiix exceluje v příslušenství pro mobilitu a CM Storm v produktech pro hráče. Je to správná cesta?
  • Co si myslíte o produktech značek Choiix a CM Storm?
  • Máte zkušenosti s Cooler Masterem?
  • Co byste vzkázali výrobci, pokud byste měli příležitost?

Zúčastnit se mohou i neregistrovaní, stačí stisknout tlačítko Odpověď u levého okraje stránky nad a pod příspěvky.
Japkoslav (80)|3.6.2011 12:22
*Co si myslíte o produktech značek Choiix a CM Storm?
Ani jsem si nevšiml, že se firma nějak rozdělila. Pořád ji beru jen jako celek Cooler Master.
*Máte zkušenosti s Cooler Masterem?
Beden od Cooler Masteru jsem za poslední dobu kupoval většinu. Jak v low endu tak střední třídě se mi jejich skříně zpravidla zamlouvají nejvíc.
*Co byste vzkázali výrobci, pokud byste měli příležitost?
Nový a větší Coolermaster Cosmos by se hodil :D
czhunter (775)|3.6.2011 14:30
1) Vůbec nevím o tom, že Choiix je značka CoolerMasteru, ani netuším, jak se to má vyslovovat.
2) Měl jsem chladič Aero 7+ a s tím jsem spokojen nebyl (nevím proč někdo vynalezl tak hlučnou věc, ale byl zajímavý), teď mám shodou okolností Hyper 212+ a s tím spokojen jsem.
3) Snad jen že původní Dominator je hezčí než Dominator II ... ne nic, mě nenapadá.
athens (724)|3.6.2011 14:46
  • Co si myslíte o produktech značek Choiix a CM Storm?
  • Nemyslím si nic, protože je neznám a poprvé jsem s o nich dozvěděl až expertiády.
  • Máte zkušenosti s Cooler Masterem?
  • Ano. Měl jsem case Cooler Master Cavalier 3. Dobrá skříň :thumb
  • Co byste vzkázali výrobci, pokud byste měli příležitost?
  • Jen tak dál
tik-tak (45)|4.6.2011 17:02
Značky Choiix a CM Storm su pre mňa obyčajneho uživatela novinkou .Od Cooler Master mam chladič CPU a som s ním spokojný Mám na CPU lahký OC cca 7%
a mám pocit že som svojej experimentátorskej dušičke urobil za dosť. Na vyššie uvedené odnože Cooler Master sa pozriem už len zo zvedavosti. Ale asi to nové by malo byť prínosom a krokom v pred.