Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 2 z 2

Téma: Dotaz k Windows XP modu

Nováček
    Registrace
    Aug 2010

Nainstaloval jsem si Windows XP mode kvuli programu na prenos souboru ze svyho staryho mobilu. Program jsem nainstaloval primo ve Windows XP modu (funguje ok), ale kdyz XP mode zavru, tak program vidim i na liste Windows 7. Myslel jsem, ze veskere programy, ktere nainstaluju v XP modu, uvidim pouze tam a ne ve Windows 7.
    Kdyz ten XP mod zavru, tak ho uplne vypnu, nebo stale jeste nejak bezi na pozadi?
    Kdyz si v XP modu nainstaluju antivir, nebude vadit, ze budu mit napr. Avast 2x na jednom pocitaci?

EDIT: Aha, tak program z listy najednou zmizel Ale posledni dve otazky stale plati...
    Naposledy upraveno uživatelem aaaron: 03-06-2011 v 16:58
    Odpovídat lze po přihlášení

Starousedlík SHW Avatar uživatele kevin00
    Registrace
    Feb 2008

Neměl jsi Windows XP Mode v bezešvém módu ? Nevím jestli to originální Windows XP Mode umí, já jej instaluji do WMLite
    Pokud XP mod zavřeš, je ukončen, na pozadí již neběží.
    To co instaluješ do XP modu nikterak nezasáhne do nevirtualizovaného operačního systému. Tyto dva systémy jsou "oddělené". Takže do virtuálního stroje klidně nainstaluj antivir a firewall, nevirtualizovaný operační systém tím neohrozíš.
    Odpovídat lze po přihlášení

Podobná témata

1. Software: Windows 7 DVD - dotaz
    Od Neregistrovaný v sekci Poradna
    Reakcí: 1
    Poslední příspěvek: 23-12-2013, 14:22
  2. Windows 7: Ztracená kopie Windows 7 - Dotaz
    Od Domingster v sekci OS Windows
    Reakcí: 2
    Poslední příspěvek: 21-05-2012, 16:38
  3. Windows 7: Dotaz k instalaci Windows 7
    Od cuaron v sekci OS Windows