reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Slimdrivers

Benbow (340)|5.6.2011 11:48
Ahoj. Používám tento program, ale nedoporučuje se ho používat. Jde o program hledající nové ovladače k HW. Neznáte nějaký jiný způsob než stahování ze stránek výrobce? Ono člověk kolikrát neví jestli tam nainstaloval vše co tam má být.
brandl (123)|5.6.2011 22:36
Zdravím, stahování ovladačů přímo ze stránek výrobce se mi zdá jako ideální řešení. Osobně ovladače k hw aktualizuji až když něco nefunguje, automaticky aktualizuji pouze sw(oper. systém, antivir, prohlížeč...).
Benbow (340)|6.6.2011 16:52
TO se právě tak dělal. Jenže když jsem ten program použil zjistil jsem že mi chybělo minimálně ještě 8 ovladačů. asi teda návrat ke staré osvědčené metodě. Díky ale.
veny (161)|9.6.2011 23:35
Shareware: Driver Checker nebo Driver Detective
a nebo potom placenej (TRIAL na vyzkoušení): Driver Genius Professional Edition

jde o to jestli jsou ty nejnovější ovladače vždycky nutný,ale to už je na rozhodnutí každého ;)

edit:teď jsem zkoušel Driver Checker a na stažení novějších ovladačů už je potřeba si program koupit takže si myslím že to tak bude i u toho druhýho,v tý trial verzi nevím jestli je možnost stažení a instalace nových ovladačů,zkusim ještě pohledat jestli nenajdu nějakej free

edit:tak jsem našel TOTO,pouze je nutná po 30i dnech registrace
Benbow (340)|10.6.2011 21:05
[quote=veny;455936]Shareware: Driver Checker nebo Driver Detective
a nebo potom placenej (TRIAL na vyzkoušení): Driver Genius Professional Edition

jde o to jestli jsou ty nejnovější ovladače vždycky nutný,ale to už je na rozhodnutí každého ;)

edit:teď jsem zkoušel Driver Checker a na stažení novějších ovladačů už je potřeba si program koupit takže si myslím že to tak bude i u toho druhýho,v tý trial verzi nevím jestli je možnost stažení a instalace nových ovladačů,zkusim ještě pohledat jestli nenajdu nějakej free

edit:tak jsem našel TOTO,pouze je nutná po 30i dnech registrace[/quote]

Díky moc ;)