reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Sdílení přes internet

Chuchmi (84)|5.6.2011 19:00
Dopředu říkám, že jsme vůbec netušil, kam toto téma zařadit. Pokud by mi někdo doporučil, kam spíše ho mám zařadit.

Na projekt který rozjíždím s dalšími 2-ma lidmi potřebuji možnost sdílení složky přes internet s automatickou aktualizací. Vysvětlím. Točíme amaterský film. Máme PC (např. A,B,C) připojené k internetu ale nejsou připojené do stejné sítě.

Potřebuji aby když z kamery zkopíruju nové záznamy do určité složky na mém PC A aby se třeba po kliknutí aktualizovat (na PC B či C) všechna tato videa ode mě přeposlala/stáhla na PC B a C.

Dále aby když upravím nějaký soubor, aby si ho to umělo aktualizovat, např podle data změny.

Ideálně nějaký program služba, která byx měla vlastní hostingový server (nebo uměla používat free hostingové servery) kam by se data automaticky či po kliknutí aktualizovala a i od tamtud stahovala na další PC.

Prosím strašně moc bych nějakou takovoutu službu program potřeboval. Existuje aspoň nějaké řešení, které by z části či plně řešilo tyto problémy?

Děkuji Chuchmi

Edit: Důvod k tomu aby se datastahovala na každý disk je nutný z toho důvodu, že k datům potřebujeme vždy okamžitý přístup.
EditorPO (2819)|5.6.2011 20:01
Amatérsky film .... bude to asi veľa a veľkých súborov, takže to nebude až také jednoduché. Vhodné by bolo aj rýchle pripojenie na internet u zainteresovaných PC.

Ešte som to neskúšal, ale mohlo by to fungovať s Windows Live Mesh. Vyskúšaj a uvidíš.
Chuchmi (84)|5.6.2011 23:37
Super mooc. Funguje to! Díky.... eště dotaz je tam i uložiště SkyDrive (přesně to že to zálohuje soubory na internetu. Lze nějka zvětšit prostor 5 GB ?
EditorPO (2819)|6.6.2011 10:30
myslím, že je to stále koncipované a ako "free storage", takže zatiaľ asi nie je možné zväčšiť kapacitu zaplatením, aspoň som nič ohľadom toho nenašiel