Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 6 z 6

Téma: Jaký tablet na poznámky a amatérskou grafiku?

Nováček
    Registrace
    May 2009

Ahoj,
    potřeboval bych poradit s koupí tabletu pro psaní poznámek ve OneNote-u a také, a to především, na amatérskou grafiku.
    V problematice tabletů se moc neorientuji, ale snad alespoň základní požadavky:

Cena - okolo max 4 000Kč
    Velikost - spíše menší, rozhodně ne třeba A4, spíše A5 a klidně menší, je to spíše taková "první vlaštovka" pro mne, navíc časté přenášení

Jednak ho budu hodně přenášet do školy, takže by to chtělo, aby asi něco vydržel, no a druhým důležitým aspektem je to, že jsem levák, takže různá tlačítka po straně pracovní plochy by mi mohla trochu vadit (nechtěné dotyky a pod.) - nevím jestli to tedy má na použití vůbec nějaký vliv, ale pro jistotu.

Snad jsem Vám již poskytl dostatek informací, případně doplním Prosím o nějaký návrh

//A ještě se omlouvám, ale nevím jestli toto téma patří do myší nebo skenerů a faxů, či kam, tak jsem ho nechal takto volně, snad to nevadí.
    Naposledy upraveno uživatelem Hurura: 05-06-2011 v 23:34
    Odpovídat lze po přihlášení

Nováček
    Registrace
    May 2009

Uvažoval jsem nad něčím od Wacoom - jejich řada Bamboo vypadá docela dobře, ale co jsem četl diskuze, tak jsou docela problémy s ovladači...?

Starousedlík SHW Avatar uživatele czhunter
    Registrace
    Dec 2007

Wacom je jednoznačně nejlepší značka tabletů na trhu.
    Pokud s ním jsou problémy, buď si jistý, že s jinými budou ještě větší problémy.

Nováček
    Registrace
    May 2009

Aha, tak snad mě nic nepotká.

Momentálně tedy uvažuji o Wacom Bamboo Fun Pen & Touch. Ještě dotaz, nějak se mi nepodařilo zjistit, v čem přesně je lepší verze Special? To jde jen o přibalené programy a trochu jiná tlačítka?

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Muj nazor je teda hodne amatersky, jelikoz kreslit zatim neumim, nicmene jeden tablet vlastnim a radim urcite nekupovat genius. Vlastnim genius M712 a je naprosto priserny. Pero je silene tluste a fakt spatne se drzi, pro rozdily v pritlaku se musi desne tlacit, proste smejd.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

taky bych mel dotaz - netestil nekdo intuos4 i Bamboo Fun Pen & Touch ? zajimalo by mne, zda ma cenu priplatit za intuos

Podobná témata

1. Jaký Tablet
    Od out_of_space v sekci Periferie
    Reakcí: 11
    Poslední příspěvek: 22-10-2018, 04:16
  2. Jaký tablet?
    Od proforma v sekci Notebooky a netbooky
    Reakcí: 7
    Poslední příspěvek: 15-10-2011, 20:53
  3. Myši: Jaký tablet do 2tisíc
    Od michal.kolesa v sekci Periferie