reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Prenos souboru z mobilu pres bluetooth

aaaron (45)|6.6.2011 01:01
Jakou aplikaci bych mel pouzit k prenostu dat pres bluetooth z myho mobilu? Ten mobil neni uplne nejnovejsi (Siemens s65) a k nemu dodany software funguje pouze pod XP... mam sice XP mode, ale i tak by me to zajimalo. Existuje nejakej univerzalni program, nebo to musi byt nejaky specialni program pro Siemens?
kevin00 (10238)|6.6.2011 06:42
Stačí aktivovat BT na svém notebooku a telefonu a spárovat obě zařízení. Poté je přenos souboru z/do telefonu/notebooku umožněn bez použití jakéhokoliv programu. Samozřejmostí je nutnost instalovat ovladače BT a základní ovladače telefonu.
aaaron (45)|6.6.2011 13:41
Aha, tak to asi nepujde, protoze software dodany k mobilu je pouze pro XP.
kevin00 (10238)|6.6.2011 13:45
[quote=aaaron;455424]Aha, tak to asi nepujde, protoze software dodany k mobilu je pouze pro XP.[/quote]

Ale vždyť píši, že software nebudeš potřebovat, stačí Ti ovladače. Shodou okolností mám ten samý telefon. Až budu doma, vyzkouším přenos a dodám Ti potřebné ovladače.
aaaron (45)|6.6.2011 14:31
Aha, povedlo se mi ten mobil pridat a uz ho vidim v "zarizeni bluetooth". Jen nevim, jakym zpusobem mam ty soubory prenaset. V pruzkumnikovi ten telefon nevidim, ale mozna se spatne divam.
zsdx (2098)|6.6.2011 14:49
Pravym tl. -> Odeslat -> Bluetooth -> tvuj telefon
aaaron (45)|6.6.2011 15:01
Ja chci ale stahnout soubory z mobilu do pocitace. Kdyz dam "prijmout", ale pise mi to: "prenos by mel zacit, jakmile nekdo zahaji odeslani souboru". To funguje, ale musim tak posilat napr. kazdou fotku zvlast. Myslel jsem, ze se mi zobrazi nejaky adresar, kde si oznacim vsechny soubory a ty zkopiruju.

EDIT: Aha, tak ty fotky jdou vsechny oznacit primo v tom telefonu, toho jsem si predtim nevsiml :) Diky za rady.