reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

SHW34 - lemplik: bojovnice

lemplik (182)|6.6.2011 23:07
Kolik času zabrala tvorba: hooodne
Pointa wallpaperu: oprava nepovedeno wallpaperu :-)

Zcela vlastní tvorba: Ne

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
3D model: nektere stromy a nektera trava - soucast lux. modo
Brush: ne
Obrázek, fotografie nebo textura: dve textury pro zem - - soucast lux. modo
Tutorial: ne

Další komentář: wall do 34 kola se mi nepovedl, tak jsem se ho snazil dodelat alespon v neco koukatelneho :-)
prosim o kritiku, rad bych to dotahl do nejakeho slusneho vzhledu.
zena-test3.jpg
lemplik (182)|6.6.2011 23:19
jinak chyby o kterych vim - textura zabradli, mec visi ve vzduchu, prava ruka je divna. To bych chtel opravit zitra
lemplik (182)|7.6.2011 18:50
tak jsem to jeste prekopal (rekl bych ze k lepsimu). Leva strana jeste neni ok, vpravo uz to jde, az na boty a ruku a nedodelane uchyceni mece.
zena-test2.jpg
Strogg_CZ (191)|7.6.2011 19:56
[quote=lemplik;455628]tak jsem to jeste prekopal (rekl bych ze k lepsimu). Leva strana jeste neni ok, vpravo uz to jde, az na boty a ruku a nedodelane uchyceni mece.[/quote]

Zacina to byt o dost lepsi nez predchozi. Skoro jako obal od krabice nějaké hry nebo grafické karty.
lemplik (182)|8.6.2011 22:24
tak jsem dodelal nejake mensi upravy, ale nejsem si jist tim kamenim nalevo. Jeste se musim pokusit udelat neco s botama a snad by to melo byt hotovo (jo jeste ta velka zluta kytka vypada divne, zmensim ji). Pristi verze uz bude finalni.
zena-test3.jpg
Lugh03 (63)|8.6.2011 23:13
Tak klobouk dolů, předně oceňuji atmosféru lesa a i když se mi výraz bojobnice zpočátku moc nelíbil, jak se na ní dívám teď, nemůžu se zbavit otázkek - na co myslí, kam jde? Z boje nebo do boje? apod. takže fakt super. A pokud mám být věcnější, tak za mě kameny i kytka dobrý, já bych je neměnil. Ale naprosto nekompromisně bych odstranil to zábradlí, nemůžu se zbavit pocitu, že je v současnosti v první zóně národního parku. Když zmizí zábradlí, rázem prostě jen prochází zamyšlená lesem ... a vzbuzuje otázky ;) Dobrá práce :thumb
lemplik (182)|11.6.2011 00:04
[quote=Lugh03;455811]Tak klobouk dolů, předně oceňuji atmosféru lesa a i když se mi výraz bojobnice zpočátku moc nelíbil, jak se na ní dívám teď, nemůžu se zbavit otázkek - na co myslí, kam jde? Z boje nebo do boje? apod. takže fakt super. A pokud mám být věcnější, tak za mě kameny i kytka dobrý, já bych je neměnil. Ale naprosto nekompromisně bych odstranil to zábradlí, nemůžu se zbavit pocitu, že je v současnosti v první zóně národního parku. Když zmizí zábradlí, rázem prostě jen prochází zamyšlená lesem ... a vzbuzuje otázky ;) Dobrá práce :thumb[/quote]

diky za poucny komentar a s tim zabradlim mas pravdu. S tim vyrazem me to ani nenapadlo, ale je fakt, ze tvar slo udelat mnohem lepe a postava mohla byt treba trochu shrbena, s potrhanym plastem a sramy z bitvy + nejaka ta krev. To me bohuzel nenapadlo :-( a jeste jednou diky za pripominky. Prece jen jsem hoodne amater a tyhle poznamky jsou pro mne opravdu poucne. Mam v hlave dalsi fantasy wallpaper a pokusim se lepe vystihnout pocit a rozpolozeni postavy.

mj. kdy se konecne zase objevi zase nejaky tvuj wallpaper ?