Favicon Svetmobilne.cz  Svět mobilně Favicon Svetaudia.cz  Svět audia Favicon TVFreak.cz  TV Freak   Fórum Favicon Digimanie.cz  Digimanie   Fórum   Galerie
Zobrazené výsledky: 1 až 7 z 7

Téma: SHW34 - lemplik: bojovnice

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Kolik času zabrala tvorba: hooodne
    Pointa wallpaperu: oprava nepovedeno wallpaperu :-)

Zcela vlastní tvorba: Ne

Bylo při tvorbě použito něco nevlastního?
    3D model: nektere stromy a nektera trava - soucast lux. modo
    Brush: ne
    Obrázek, fotografie nebo textura: dve textury pro zem - - soucast lux. modo
    Tutorial: ne

Další komentář: wall do 34 kola se mi nepovedl, tak jsem se ho snazil dodelat alespon v neco koukatelneho :-)
    prosim o kritiku, rad bych to dotahl do nejakeho slusneho vzhledu.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: zena-test3.jpg 
Zobrazení: 175 
Velikost: 1.64 MB 
ID: 21931  
    Odpovídat lze po přihlášení

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

jinak chyby o kterych vim - textura zabradli, mec visi ve vzduchu, prava ruka je divna. To bych chtel opravit zitra

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

tak jsem to jeste prekopal (rekl bych ze k lepsimu). Leva strana jeste neni ok, vpravo uz to jde, az na boty a ruku a nedodelane uchyceni mece.
    Připojené obrázky Připojené obrázky Klikněte na náhled pro zobrazení v plné velikosti 
Název: zena-test2.jpg 
Zobrazení: 159 
Velikost: 1.87 MB 
ID: 21934  

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Jul 2010

Citace Původně odesláno od lemplik Zobrazit příspěvek
    tak jsem to jeste prekopal (rekl bych ze k lepsimu). Leva strana jeste neni ok, vpravo uz to jde, az na boty a ruku a nedodelane uchyceni mece.
    Zacina to byt o dost lepsi nez predchozi. Skoro jako obal od krabice nějaké hry nebo grafické karty.

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

tak jsem dodelal nejake mensi upravy, ale nejsem si jist tim kamenim nalevo. Jeste se musim pokusit udelat neco s botama a snad by to melo byt hotovo (jo jeste ta velka zluta kytka vypada divne, zmensim ji). Pristi verze uz bude finalni.
Název: zena-test3.jpg 
Zobrazení: 147 
Velikost: 1.92 MB 
ID: 21937  

Občasný diskutér Avatar uživatele Lugh03
    Registrace
    Nov 2009

Tak klobouk dolů, předně oceňuji atmosféru lesa a i když se mi výraz bojobnice zpočátku moc nelíbil, jak se na ní dívám teď, nemůžu se zbavit otázkek - na co myslí, kam jde? Z boje nebo do boje? apod. takže fakt super. A pokud mám být věcnější, tak za mě kameny i kytka dobrý, já bych je neměnil. Ale naprosto nekompromisně bych odstranil to zábradlí, nemůžu se zbavit pocitu, že je v současnosti v první zóně národního parku. Když zmizí zábradlí, rázem prostě jen prochází zamyšlená lesem ... a vzbuzuje otázky Dobrá práce

Pravidelný diskutér
    Registrace
    Nov 2007

Citace Původně odesláno od Lugh03 Zobrazit příspěvek
    Tak klobouk dolů, předně oceňuji atmosféru lesa a i když se mi výraz bojobnice zpočátku moc nelíbil, jak se na ní dívám teď, nemůžu se zbavit otázkek - na co myslí, kam jde? Z boje nebo do boje? apod. takže fakt super. A pokud mám být věcnější, tak za mě kameny i kytka dobrý, já bych je neměnil. Ale naprosto nekompromisně bych odstranil to zábradlí, nemůžu se zbavit pocitu, že je v současnosti v první zóně národního parku. Když zmizí zábradlí, rázem prostě jen prochází zamyšlená lesem ... a vzbuzuje otázky Dobrá práce
    diky za poucny komentar a s tim zabradlim mas pravdu. S tim vyrazem me to ani nenapadlo, ale je fakt, ze tvar slo udelat mnohem lepe a postava mohla byt treba trochu shrbena, s potrhanym plastem a sramy z bitvy + nejaka ta krev. To me bohuzel nenapadlo :-( a jeste jednou diky za pripominky. Prece jen jsem hoodne amater a tyhle poznamky jsou pro mne opravdu poucne. Mam v hlave dalsi fantasy wallpaper a pokusim se lepe vystihnout pocit a rozpolozeni postavy.

mj. kdy se konecne zase objevi zase nejaky tvuj wallpaper ?

Podobná témata

1. SHW38 - lemplik: 3
    Od lemplik v sekci Rozpracované wallpapery
    Reakcí: 26
    Poslední příspěvek: 02-10-2012, 17:15
  2. SHW38 - lemplik: 1
    Od lemplik v sekci 38. CM Storm Trooper
    Reakcí: 0
    Poslední příspěvek: 21-10-2011, 08:30
  3. SHW34 - lemplik: 1
    Od lemplik v sekci 34. eSuba: Play With Soul