reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Bricknutý router d-link dir-825/jtag kabel

Nymphek (3)|12.6.2011 22:18
Zdravím,

pokoušel jsem se fleshnout můj router dir-825, ale nespěšně. Odpočítávaní procent dokončení upgradu ani nezačlo, postupoval jsem přesně podle návodu, tak nevím, kde nastala chyba. Led diody svití normálně, ale nemůžu se dostat do nastavení. Oživení routeru podle návodu v důležitých temátech jsem také zkoušel, ale bez úspěchu. Zkoušel jsem odezvu routeru. ping ttl=128. Nedokáži přesně zjistit co to znamená, zdá se, že jedinou možností bude obnova přes jtag kabel. Problém je, že nemám žádné zkušenosti s výrobou tohoto kabelu a nemůžu najít žádný podrobný návod jak na to. Chci se zeptat, jestli s tím má někdo zkušenosti a řekl mi, co budu potřebovat a jak mám postupovat.

Děkuji za odpovědi.
Dojigiri (1629)|13.6.2011 09:24
A nastavení se vůbec neotevře v prohlížeči, anebo otevře a nejde se přihlásit? (v tom případě by se nejspíš vyresetovalo heslo)

Reset podle návodu jsi předpokládám zkoušel ...
Nymphek (3)|13.6.2011 16:15
Zkoušel jsem všechny možnosti resetu, ale nezbývá mi nic jiného než modem rozdělat. V prohlížeči se nastavení vůbec neotevře. Taky jsem zjistil, že jsem špatně otestoval odezvu routeru. Odezva není žádná, takže mám jen tři možnosti. Obnova přes jtag kabel, manualní vymazání RAM paměti (20% úspěšnost?), nebo vyhodit do koše...